Ciąża Podkategoria: Ciąża

 • Www.doulama.pl »

  Planowanie założenia rodziny to jeden z najcudowniejszych momentów w życiu każdego człowieka. Ważne jest, by się tego nie bać i uświadomić sobie, że to element życia zgodny z naszą naturą. Każda kobieta, która spodziewa się dziecka musi być otoczona specjalną opieką. Poród dla niejednej kobiety wydaje się czymś nie do przejścia. Doula pomaga przezwyciężyć strachiuświadomić sobie, żezmiany, jakie zachodzą w ciele ciężarnej pomagają jej przygotować się na narodziny Cudu. Ciąża, poród i połóg to czas, kiedy warto zasięgnąć pomocy u kogoś, kto wesprze i wytłumaczy wątpliwości, a także pozwoli na relaks ciała poprzez masaż.

  Data dodania: 04 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Www.evaqu.pl »

  Evaqu to innowacyjny na rynku środek pośród specyfików stosowanych w przypadku zatwardzeń. Nasze czopki są dedykowane wszystkim, którzy mają tego typu problem, a także co warto podkreślić kobietom w ciąży, połogu i karmiącym piersią. Są bezpieczne dla organizmu, nie uzależniają i nie powodują skutków ubocznych. W składzie posiadają same bezpieczne składniki, są łatwe w aplikacji i działają już 15 minut po użyciu, co pozwala na zaplanowanie wypróżnienia. Ich cena jest niska, gdyż waha się w okolicy 20zł za opakowanie. By dowiedzieć się więcej szczegółów o czopkach Evaqu, warto odwiedzić naszą stronę internetową. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 17 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bezdech »

  Nasza strona internetowa niechrapanie.pl zawiera wiele niezwykle ciekawych informacji medycznych, związanych m.in. z: przyczyniami chrapania i objawami bezdechu śródsennego, diagnostyką oraz rodzajami zabiegów które wykonuje nasza Klinika MML. Serdecznie zachęcamy wszystkich zainteresowanych, lub borykających się z problemami chrapania i/lub bezdechu, do zapoznania się z ciekawymi artykułami, tworzonymi przez lekarzy specjalistów (m.in. otolaryngologa i laryngologów) i usługami świadczonymi przez naszą klinikę.

  Data dodania: 12 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Preparat Mumomega.pl »

  Z pewnością zapewnienie sobie odpowiedniej ilości mikro i makro elementów w diecie w czasie ciąży do łatwych zadań nie należy. Właśnie dlatego powstał nasz środek, który ma za zadanie pomóc Ci w ich uzupełnieniu w sposób łatwy i przyjemny. To przebadany klinicznie środek, który doskonale się sprawdzi w przypadku takiego okresu życia jak właśnie ciąża. Na pewno www.mumomega.pl będzie doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich wymagających odpowiedniego suplementowania diety w tym czasie. Wybierz solidny środek, który jest przebadany.

  Data dodania: 05 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Ginemedica.pl »

  Kompleksowa opieka ginekologiczno-położnicza, zaawansowane wyposażenie medyczne i kompetentny personel lekarski to ważne cechy kliniki Ginemedica. Centrum opieki zdrowotnej kobiet zlokalizowane jest we Wrocławiu. Wysokie standardy usług medycznych dostarczają każdej kobiecie komfort i bezpieczeństwo.
  Centrum Ginemedica wykwalifikowana jest w badaniach prenatalnych, diagnostycznych i obrazowych. W tym obszarze bazujemy na pionierskiej aparaturze Voluson 6, która pozwala na pozyskanie bardzo dokładnych obrazów płodu w technice USG 3D i USG 4D. Ponadto przeprowadzamy badania w kierunku chorób ginekologicznych (wymazy, cytologia, USG piersi) oraz zajmujemy się tematyką seksuologiczną.
  W klinice oprócz profesjonalnej opieki ginekologiczno-położniczej, Pacjentki mają szansę korzystania z poradni psychologicznej lub seksuologicznej. Pracuje również z wybitnym radiologiem, onkologiem i psychiatrą.
  Każda kobieta musi mieć zaufane miejsce, w którym otrzyma zupełną opiekę lekarską. Trzeba zatroszczyć się o swoją kobiecość właśnie z Ginemedica

  Data dodania: 30 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Profmed.com.pl-Chełm »

  Klinika ProfMed, działająca na terenie Krasnegostawu i Lublina, jest Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej, który umożliwia konsultacje medyczne z najlepszymi specjalistami z wielu dziedzin medycyny. Pacjentów poszukujących porad endokrynologa, ginekologa czy ortopedy z pewnością zadowoli nasza rozbudowana oferta poradni medycznych. Swoje usługi udostępniamy również na terenie Chełma i Zmościa. Zapraszamy do skorzystania nie tylko z wizyt lekarskich dostępnych w naszej klinice, ale także z badań diagnostycznych, takich jak USG czy RTG wykonywanych na najnowocześniejszym sprzęcie. ProfMed oferuje kobietom pełną opiekę ginekologiczno-położniczą w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Ponadto w naszej ofercie znajdują się zabiegi ginekologii estetycznej. Jeśli chcą Państwo kompleksowych i profesjonalnych usług medycznych, klinika ProfMed jest najlepszym wyborem.

  Data dodania: 18 08 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ciąża

(3)

Ciąża - nowa strona:

Adres: