Choroby Podkategoria: Choroby

 • Klinika MML »

  Klinika MML zajmuje się diagnozowaniem oraz leczeniem schorzeń zatok. Posiadamy nowy sprzęt i profesjonalny personel. Dysponujemy gabinetami diagnostycznymi i zabiegowymi, wyposażonymi w aparaturę światowej klasy. Utrzymujemy stały kontakt z renomowanymi ośrodkami zagranicznymi i krajowymi o podobnej specjalizacji. Sposób leczenia dolegliwości z jakimi do Kliniki MML zgłaszają się pacjenci, dobiera się indywidualnie do każdego pacjenta.

  Data dodania: 25 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ego-Psychologia.pl »

  Jesteś przepracowany, wiecznie zestresowany i zmęczony? Nie wzbraniaj się przed pomocą. Nasza pracownia psychologiczna oferuje nie tylko pomoc, ale także warsztaty i szkolenia, które pozwolą Państwu pozytywniej spojrzeć na otaczającą rzeczywistość, a także problemy prywatne i zawodowe.

  Data dodania: 18 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dieta365.pl - Dieta bananowa »

  Zamyślasz przejść na dietę? Twoja postać Cię nie konweniuje zaś potrzebowałabyś/potrzebowałbyś prezentować się na sposób gwiazdy filmowej? A więc to nie problem za pomocą portalowi dieta365.pl. Wielorakie diety odchudzające otóż to w tym miejscu! Najlepsze tudzież w najwyższym stopniu efektowne! Na dodatek odszukasz w tym miejscu niemało wielorakich artykułów na zagadnienie odchudzania i zdrowia na przykład to znaczy wybrać dietę czy należyte tabletki lub opis diety 1000 kcal jak również wiele, wiele pozostałych. Ktoś który chce przejść na dietę koniecznie musi odwiedzić ów stronę internetową dieta365.pl.

  Data dodania: 06 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Vig RX pills »

  VigRx – Praktyczne informacje o roli witamin. Najnowsza wiedza o wpływie witamin. Wszyscy wiemy, że witaminy pełnią istotną rolę dla naszego zdrowia. Z użyciem tej strony dowiesz się o współczesnych trendach z dziedziny wiedzy o witaminach. Wzmożone zapotrzebowanie na witaminy występuje wraz z wiekiem. Korzystne efekty zażywania witamin pozwalają uniknąć wielu współczesnych schorzeń. W okresie wiosenno-jesiennym znaczny procent mieszkańców Unii Europejskiej zauważa braki witamin. Niedobory pojawiają się nawet przy zróżnicowanej diecie. Dowiedz się co doradzają medycy.

  Data dodania: 04 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Marta Molenda - Gabinet Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii »

  Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym. Oferuję: konsultacje psychologiczne, terapię indywidualną osób dorosłych, pomoc w kryzysie i problemach osobistych ( np. trudności w radzeniu sobie z emocjami, konflikty, samotność, problemy w relacjach z innymi ludźmi, lęki, nerwica, depresja, ciężka choroba, rozstanie, zdrada, żałoba).
  W swojej pracy szczególny nacisk kładę na relację z drugim człowiekiem, zapewnienie mu poczucia bezpieczeństwa, akceptacji, zrozumienia i stworzenie przestrzeni do rozmowy o każdym problemie. Z pełnym zaangażowaniem koncentruję się na każdym kliencie. Terapia jest dla mnie procesem poznawania drugiego człowieka, udzielania mu wsparcia w trudnych emocjonalnie momentach oraz towarzyszenia pacjentowi w odkrywaniu jego potrzeb, zasobów, przezwyciężaniu problemów, własnych ograniczeń i poszukiwaniu rozwiązań służących zmianie na lepsze. Nadrzędną wartością jest dla mnie dobro klienta oraz poprawa jakości jego życia.
  Swoją pracę poddaję stałej superwizji.

  Data dodania: 12 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta-Krakow.com.pl »

  Specjalizacją krakowskiego gabinetu psychoterapeutycznego i gabinetu psychiatrycznego jest psychoterapia w podejściu psychodynamicznym. Psychoterapia psychodynamiczna to w wielu przypadkach właściwe, jak również rekomendowane wyjście w przypadku zaburzeń związanych z nastrojem, lękiem, stresem, ale również z anomaliami np. będącymi rezultatem używania różnych substancji psychoaktywnych. Krakowski lekarz psychiatra Janusz Morasiewicz, psycholog Małgorzata Opoczyńska-Morasiewicz to rekomendowani, utytułowani, a także doświadczeni specjaliści, doskonale przygotowani do świadczenia skutecznej pomocy psychiatrycznej, jak również psychologicznej.

  Data dodania: 15 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii Marta Orańska »

  Marta Orańska psycholog i psychoterapeutka, zrzeszona w Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychodynamicznej. Prowadzi konsultacje psychologiczne, terapię indywidualną młodzieży i dorosłych, terapię par i małżeństw. Gabinet: Gdańsk - Wrzeszcz.

  Data dodania: 18 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Terapia online. Psychoterapeuta »

  Zakres naszych usług:
  • poradnictwo pedagogiczne dla dzieci i ich rodziców (diagnozowanie problemów wychowawczych i sposoby ich rozwiązywania);
  • poradnictwo zawodowe, badanie predyspozycji zawodowych;
  • poradnictwo terapeutyczne i psychologiczne w różnego rodzaju zaburzeniach i problemach wynikających z niedostosowania społecznego;
  • poradnictwo w zakresie profilaktyki zdrowia i ochrony przed chorobami cywilizacyjnymi (porady dietetyka, pielęgniarki, lekarza);
  • pomoc w poszukiwaniu właściwego specjalisty, który pomoże uporać się z chorobą, zaburzeniem osobowości.
  Pomoc w formie trapii online. Wejdź na stronę www.medline-psyche.pl lub napisz e-mail: biuro@medline-psyche.pl

  Data dodania: 05 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Leczenizapaleniastawow.com.pl »

  Może powinieneś wziąć się za leczenie zapalenia stawów? Jeśli nie możesz się pozbyć bólu w układzie kostnym, to prawdopodobnie właśnie tak musiałbyś zrobić. W naszych trudnych czasach wiele osób nie dba o swój układ kostny, prowadząc na przykład siedzący tryb życia. Nie powinieneś być w tej sprawie bezczynny. Zacznij natychmiast kurację. Choroby stawów możesz nabawić się niezwykle szybko. Zatroszcz się o zdrowie, w przeciwnym razie możesz wywołać poważne komplikacje, które są związane z wielkim cierpieniem. Zaniedbanie wyżej wspomnianej ważnej kwestii mogłoby też skutkować trwałym kalectwem.

  Data dodania: 23 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opieka nad osobami starszymi »

  F.U. Antropos zajmuje się opieką domową nad osobami starszymi na terenie Krakowa. Nasza Firma mieści się w Krakowie na ul. Prądnickiej 78A. Prowadzimy działalność już kilkanaście lat. Posiadamy wszelkie certyfikaty związane z naszą działalnością. Zaufaj naszej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu. Dzięki nam życie osób w wieku seniora nie musiało być smutne i trudne. Jesteśmy po to, by pomagać we wszystkich problemach z którymi spotykają się seniorzy na co dzień, od pomocy w codziennych czynnościach po rehabilitację. W wielu wypadkach po dłuższym pobycie w szpitalu nasi podopieczni wymagają stałej opieki. Antroposs zapewnia doświadczony personel oraz ciepłą i przyjazną atmosferę. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby spełnić Państwa oczekiwania i zmienić Państwa życie na lepsze. Mamy wiele referencji wystawione przez naszych klientów lub ich rodziny. Jesteśmy po to by Ci pomóc.

  Data dodania: 05 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Objawydepresji.com.pl »

  Objawy depresji są zadziwiająco zróżnicowane. Jest tak dlatego, że powodują ją najróżniejsze trudności. Korzeniem depresji może być m.in. utrata pracy. Nie należy również zapominać, iż objawy u różnych osób mogą znacznie się od siebie różnić. Człowiek, który zapadł na taką przypadłość ma możliwość wyzdrowieć w ogóle, a ktoś inny mógłby borykać się z nawrotami tej choroby. Objawy depresji bywają całkowicie inne przede wszystkim z takiego względu. Ale niezależnie od tego, czy chorujesz na depresję sezonową, albo przewlekłą, należy się koniecznie wziąć za jej leczenie. Ta choroba pozostawiona bez leczenia może doprowadzić do groźnych problemów, a nawet śmierci.

  Data dodania: 24 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Orsalit.pl »

  Jak zachowywać się w momencie, gdy pojawi się biegunka u niemowlaka? Rozwolnienie stanowi najtrudniejsze zagrożenie u noworodków, gdyż rozwolnieniu asystuje odwodnienie organizmu u dziecka. Zawsze powinno się skontaktować się z pediatrą. W czasie rozwolnienia najistotniejsze jest uzupełnianie płynów. Objawy odwodnienia u malucha ukazują się w postaci, np. suchych ust, braku łez przy płaczu, rozdrażnieniu lub braku przemokłych pieluszek przez więcej niż 3 godziny. Poza odwodnienia organizmu podczas laksacji mogą w dodatku pojawić się wymioty u dziecka. Orsalit to doustny płyn nawadniający, który odpowiada za nawadnianie organizmu. Specyfik ten warto również zabrać na wakacyjne podróże, gdyż idealnie nadaje się dla osób, których niepokoi biegunka podróżnych. Może być stosowany przez sportowców dla uzupełnienia wody i wartościowych elektrolitów.

  Data dodania: 14 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nerwice.com - Leczenie nerwicy »

  Nerwicą określa się zespół zaburzeń psychicznych o symptomatyce. Zaburzenia nerwicowe stanowią zespoły dysfunkcji narządów, psychogennych zaburzeń emocjonalnych, nieprawidłowości procesów psychicznych oraz patologicznych zachowań, które pojawiają się w w tej samej chwili i są ze sobą powiązane.Nerwice pojawiają się w związku z szerokim wachlarzem przyczyn, np. problemy szkolne. Wśród nich są deficyt opieki rodzicielskiej.Przypadłości towarzyszące nerwicom można odzielić na trzy wersje: zaburzenia somatyczne, nieprawidłowości w zakresie funkcji poznawczych, zaburzenia emocji.

  Data dodania: 15 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum leczenia endometriozy Revitamed »

  Wczesne zauważenie endometriozy do podstawa do całkowitego jej wyleczenia i ewentualnej remisji. Aby tego dokonać, najlepiej wybrać się do centrum leczenia endometriozy Revitamed w Zabrzu już przy zauważeniu pierwszych objawów endometriozy.

  Data dodania: 11 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Lek na miażdżycę - www.flc-pharma.pl »

  FLC Pharma w swojej ofercie posiada szeroki wachlarz kardiosuplementów, między innymi OmegaRegen CARDIO oraz OmegaRegen SKIN – są to jedne z najnowocześniejszych i naturalnych dodatków diety osób których układ krążenia lub skóra wymaga specjalistycznej ochrony.

  Osoby narażone na pewne czynniki ryzyka takie jak: predyspozycje do występowania chorób kardiologicznych ze względu na zdiagnozowane choroby rodzinne, duży stres, spędzanie czasu w pomieszczeniu wypełnionym dymem papierosowym, otyłość, złe nawyki żywieniowe oraz brak odpowiedniej ilości aktywności fizycznej, promienie UV. Suplementy zostały opracowane przez najlepszych naukowców, lekarzy kardiologów oraz dermatologów.

  Data dodania: 06 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • E-wenerolog.pl »

  Oferta naszego gabinetu diagnostycznego obejmuje badania molekularne oraz immunologiczne. Zapewniamy wykonanie testów na rzeżączkę, na rzęsistkowicę, chlamydiozę, bakteryjne zakażenie pochwy, drożdżycę, opryszczkę, cytomegalię, kiłę, zakażenie wirusem brodawczaka ludzkiego, itd. Współpracujemy zarówno ze szpitalami, nzoz, placówkami publicznymi oraz prywatnymi gabinetami medycznymi zapewniając wysokiej jakości diagnostykę.

  Data dodania: 08 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prosolution »

  Pro Solution – Kompendium informacji o lekach. Definicja terminów z dziedziny farmakologii i przepisy prawne dotyczące medycyny i farmakologii. Sklasyfikowanie lekarstw i produktów medycyny naturalnej oraz przykłady nazewnictwa. Leki dostępne na polskim rynku ujęte są w Rejestrze Produktów Leczniczych Dopuszczonych do Obrotu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, który jest prowadzony przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Farmakopea (kodeks apteczny) – to spis lekarstw dopuszczonych w danym kraju lub na danym terenie do użycia, oraz ograniczony takimi samymi limitami spis półproduktów mogących służyć do odręcznego sporządzania niektórych z tych produktów medycznych w aptece (leków recepturowych).

  Data dodania: 03 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Instytut Oka - eksperckie centrum diagnostyki i terapii chorób oczu i wad wzroku »

  Instytut Oka jest miejscem, w którym czeka na państwa lekarz okulista. Oczywiście nie jeden lekarz okulista, a cała drużyna specjalistów, w tym okulista dziecięcy, którzy są w stanie diagnozować i leczyć najróżniejsze choroby oczu. Na wyposażeniu naszego Instytutu znajduje się najnowszy sprzęt diagnostyczny, dzięki któremu można prowadzić badania takie jak badanie OCT, badanie HRT badanie UBM czy badanie GDX, które są absolutnie niezbędne do prowadzenia odpowiedniego leczenia w najróżniejszych schorzeniach i oczywiście w ogóle do ich wykrywania. Muszą państwo wiedzieć, że zwyrodnienie plamki żółtej czy retinopatia cukrzycowa wcale nie są łatwymi do zdiagnozowania chorobami w swoich początkach, a kiedy pacjent zaczyna zauważać choroby siatkówki, zazwyczaj jest za późno na całkowite odwrócenie ich skutków, nawet jeśli zostanie wykorzystany jeden z najnowocześniejszych laserów w naszym Instytucie, laser 2RT. Zapraszamy do kontaktu z nami, nawet jeśli na chwilę obecną nic państwu nie dolega. Choroby wzroku są podstępne.

  Data dodania: 09 04 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Choroby

(3)

Choroby - nowa strona:

Adres: