Strony związane z hasłem 'wrocław':

 • Traczyk.pl - pomiary elektryczne, odgromowe, przeglądy »

  Wykonujemy: pomiary elektryczne, pomiary odgromowe, przeglądy elektryczne, nadzory, termowizja, pomiary ochronne, uziemień, elektronarzędzi, pomiary ochrony przeciwporażeniowej, uziemienia, pomiary oświetlenia, pomiary oświetlenia awaryjnego, ewakuacyjnego, stanowiskowe, wentylacji, temperatury, wilgotności. Instalacje elektryczne i odgromowe, uziemienia. Przeglądy elektryczne i odgromowe budynków, dozór, badania, kontrole okresowe, roczne, pięcioletnie, ocena stanu technicznego instalacji elektrycznych i odgromowych, protokoły, kosztorysowanie. Roboty remontowe, sufity podwieszane termatex, dachy papa termozgrzewalna - instalacje odgromowe, usługi, remonty, modernizacja, naprawy, konserwacja, utrzymanie obiektów i ruchu firm, http://www.traczyk.pl, Wrocław, rok założenia 1984. Firma wykonuje usługi pomiarowe, przeglądy instalacji elektrycznych i odgromowych, pomiary elektryczne i odgromowe, kontrole okresowe Wrocław, Dolny Śląsk i Polska, Środa Ślaska, Ką

  Data dodania: 17 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Www.Higieniczny.pl - Lampy na owady »

  Dzisiaj większość punktów użyteczności publicznej zaopatrzona jest w skuteczne lampy owadobójcze rażące Higieniczny.pl. Kapitalne sprzęty, dzięki którym można w dyskretny, bezusterkowy sposób pozbyć się natarczywych insektów w restauracjach, zakładach przetwarzających żywność, sklepach spożywczych bądź pokojach hotelowych. Lampy na owady rażące dostępne w sklepie Higieniczny.pl to urządzenia w przystępnej cenie, nowatorskie, atrakcyjnie zaprojektowane.

  Data dodania: 28 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • ILF- Strony internetowe projektowanie »

  Projektowanie stron internetowych dla firmy z możliwym spotkaniem we Wrocławiu , ale także wWarszawie. Kompleksowe tworzenie wizerunku firmy, czyli logo firmowego, strony www, papiery firmowe, wizytówki, księga znaku i inne nmateriały drukowane. Możemy się podjąć pozycjonowania Twojej strony www promocja stron w google. Produkcja banerów, prezentacji multimedialnych. Na naszej stronie znajduje się cała rozszeżona oferta naszej firmy, tak by można było samemu dowiedzieć się do w niej jest. Zajrzyj!!!

  http://www.ilf.pl/oferta/projektowanie-stron-www

  Data dodania: 13 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dekorator wnętrz Daart.pl »

  Urządzanie własnego domu czy mieszkania powinno być dokładnie przemyślane. Działanie w pośpiechu może przynieść złe efekty. Dlatego warto już na kilka tygodni przed urządzaniem zastanowić się nad wyborem odpowiednich dodatków i akcesoriów do własnego mieszkania. Jeżeli chodzi o pomysły na wystój wnętrza to wiele z nich znajdziemy przede wszystkim na stronach internetowych. Takie pomysły obejmują wszystko, począwszy od wyboru odpowiedniej farby, na meblach i innych dodatkach końca. Jeżeli chodzi o wybór farby to jest to bardzo ważny wybór. Kolor ścian ma bowiem bardzo duże znaczenie w każdej aranżacji. Jeżeli źle wybierzemy kolor to nie tylko dane wnętrze będzie kiepsko wyglądać, ale również my będziemy się w nim czuli niedobrze. Dlatego warto poczytać trochę porad na temat wyboru odpowiedniego koloru do danego pomieszczenia. Pamiętaj również, by wybierać takie kolory, które ci się podobają. Tylko wtedy masz szanse stworzyć ciekawe wnętrze, w którym będziesz się mógł czuć swobodnie i komfortowo.

  Data dodania: 17 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ginemedica.pl »

  Kompleksowa opieka ginekologiczno-położnicza, zaawansowane wyposażenie medyczne i kompetentny personel lekarski to ważne cechy kliniki Ginemedica. Centrum opieki zdrowotnej kobiet zlokalizowane jest we Wrocławiu. Wysokie standardy usług medycznych dostarczają każdej kobiecie komfort i bezpieczeństwo.
  Centrum Ginemedica wykwalifikowana jest w badaniach prenatalnych, diagnostycznych i obrazowych. W tym obszarze bazujemy na pionierskiej aparaturze Voluson 6, która pozwala na pozyskanie bardzo dokładnych obrazów płodu w technice USG 3D i USG 4D. Ponadto przeprowadzamy badania w kierunku chorób ginekologicznych (wymazy, cytologia, USG piersi) oraz zajmujemy się tematyką seksuologiczną.
  W klinice oprócz profesjonalnej opieki ginekologiczno-położniczej, Pacjentki mają szansę korzystania z poradni psychologicznej lub seksuologicznej. Pracuje również z wybitnym radiologiem, onkologiem i psychiatrą.
  Każda kobieta musi mieć zaufane miejsce, w którym otrzyma zupełną opiekę lekarską. Trzeba zatroszczyć się o swoją kobiecość właśnie z Ginemedica

  Data dodania: 30 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Z Polskiej Ziemi s.c. »

  Chleb "z polskiej ziemi" na zakwasie żytnim, przyrządzany według otyginalnej receptury wypieku to na pewno jeden z naszych kluczowych produktów eksportowych.
  Nic dziwnego. Niepospolity smak i zapach, aromatyczny miąższ, otoczony złocistą, chrupiącą skórką to właśnie te elementy, wpływające na sukces naszego chleba, który obecnie cenią ludzie na całym świecie.

  Nam dobry chleb na ogół kojarzy się z domem, z dzieciństwem, tradycjami i swojskością.
  Wystarczy pajdka ze świeżego, pachnącego bochenka, nasmarowana masłem, żeby w okamgnieniu obudzić te pozytywne skojarzenia i emocje.

  Chleby z polskiej ziemi przygotowane na tradycyjnym zakwasie żytnim, nie posiadają w składzie drożdży, barwników i sztucznych składników tj. konserwanty czy substancje spulchniające.
  Sekret naszych chlebów opiera się na prostocie!

  W ofercie naszej piekarni znajduje się dziesięć rodzajów chleba żytniego m.in.
  wieloziarnisty, z ziarnami soi, z czarnuszką, z kminkiem, z nasionami dyni albo słonecznika a także z suszonymi owocami - rodzynkami, żurawiną i śliwką.

  Sukcesywnie rozszerzamy ten wachlarz o następne propozycje smakowe, by mieli Państwo opcję nabycia najlepszego chleba wedle swojego gustu.

  Oczekujemy dodatkowo na trafne Państwa sugestie, które z pewnością będą dla nas znaczącą inspiracją.

  Chleby "z polskiej ziemi" to zdrowe, wartościowe pieczywo, które zadowoli swoim wyjątkowym smakiem i świeżością każdego dnia. Zachęcamy, aby już dziś spróbować naszego pieczywa!

  Data dodania: 20 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Styks Dom Pogrzebowy »

  Jeśli odchodzi bliska osoba, nasz smutek nie zna granic. Nie umiemy się z tym pogodzić. Odczuwamy żal i pustkę. Jak w takiej sytuacji podjąć się jeszcze organizacji pogrzebu? Z pomocą i wsparciem przyjdzie Dom Pogrzebowy Styks z Wrocławia. Od kilkudziesięciu lat oferujemy usługi pogrzebowe, które odciążą najbliższą Rodzinę osoby zmarłej, od powinności wypełniania wszelkich formalności powiązanych z pochówkiem. Doradzamy w doborze trumny, urny, zorganizujemy konsolację, na prośbę naszych Klientów, zorganizujemy uroczystą asystę podczas ceremonii pogrzebowej. Oferta Zakładu Pogrzebowego Styks włącza poza tym międzynarodowy transport zmarłych oraz kompleksową opiekę nad grobami.
  Nie pozostaniecie Państwo sami, w tych trudnych chwilach.

  Data dodania: 15 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ronomed Sp. z o.o. Sp. k. »

  Ergonomiczne i innowacyjne wyposażenie gabinetów lekarskich, gabinetów fizykoterapii, większych ośrodków medycznych jest jednym z kluczowych elementów zapewniających Pacjentom komfort i bezpieczeństwo. Gdy poszukują Państwo sprzętów solidnej jakości, popartych medycznym doradztwem, w momencie doboru sprzętu, należałoby skorzystać z naszych usług.
  Kompleksowa troska o zdrowie Pacjentów to najważniejszy cel przyświecający działaniom firmy Ronomed. Jesteśmy dystrybutorem marek, cieszących się popularnością w branży specjalistycznego wyposażenia placówek medycznych.
  Firma Ronomed wyposaża je jednocześnie w urządzenia, jak i w meble.
  W bogatej ofercie naszej firmy znajdą Państwo niezbędne wyposażenie szpitali tj. parawany medyczne, meble medyczne, kozetki lekarskie, łóżka szpitalne, lampy bakteriobójcze czy ssaki medyczne i wiele innych.
  W ofercie mamy dodatkowo specjalistyczny sprzęt do rehabilitacji, który doskonale przyjął się już w wielu gabinetach rehabilitacyjnych w całej Polsce. W tej kategorii ogromną popularnością cieszą się stoły rehabilitacyjne, aparaty do krioterapii i aparaty do fizykoterapii.
  Swoją ofertę kierujemy również do obiektów użyteczności publicznej, wdrażających serię udogodnień dla osób niepełnosprawnych. Do tych urządzeń zaliczają się m.in. krzesełka schodowe czy podnośniki dla niepełnosprawnych.
  Ronomed to doświadczona kadra, zapewniająca fachowe doradztwo medyczne, poprzez dobór wyposażenia i niezbędne szkolenia z jego obsługi. Służymy pomocą gwarancyjną i pogwarancyjna. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

  Data dodania: 20 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualny informator maturzysty »

  Coraz częściej mówi się dzisiaj na temat elastyczności zawodowej. To prawda, każdy może się edukować oraz zmienić profesję. Można wybrać się na odpowiednie studia i poprawić swe kompetencje zawodowe. Jednak w mnogości dzisiejszej oferty kształceniowej może się to stać nie lada wyzwaniem. Oferujemy informator na temat studiów, który pozwoli na szybkie rozeznanie się w dostępnych studiach zaocznych w Krakowie, jak również dziennych studiach w Gdańsku i nie tylko.

  Data dodania: 28 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Skydive Wrocław - skoki spadochronowe »

  Strona internetowa spadochronowej strefy zrzutu zlokalizowanej we Wrocławiu, na lotnisku należącym do Aeroklubu Wrocławskiego. Lotnisko to ma przeznaczenie sportowe i odbywają się tu zarówno skoki spadochronowe, jak i loty samolotowe, śmigłowcowe, motolotniowe jak i szybowcowe. Szkolenia spadochronowe w ramach prywatnej firmy Skydive Wrocław odbywają się w nowoczesnym systemie szkolenie zwanym AFF. Szkolenie spadochronowe AFF odbywa się od pierwszego skoku z wysokości aż 4000 metrów. Przy wykonaniu kilku skoków uczeń może rozpocząć samodzielne skoki bez asysty instruktora. Dodatkowo w każdy weekend we Wrocławiu organizowane są również skoki spadochronowe w tandemie z instruktorem. Taka forma rozrywki i aktywnego spędzania czasu cieszy się coraz większą popularnością wśród osób mających pociąg do sportów ekstremalnych. Skoki spadochronowe w tandemie mogą być wykonywane przez osoby w dowolnym wieku i nie ma żadnych dolnych ani górnych granic wiekowych dotyczących skoku spadochronowego w asyście doświadczonego instruktora.

  Data dodania: 12 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • PedicureBar »

  Piękne, zadbane stopy i paznokcie to ważna wizytówka każdej eleganckiej kobiety, ceniącej perfekcję i wysoką jakość. Wrocławski Pedicure Bar to salon, który specjalizuje się w nowoczesnych zabiegach pedicure.
  To co nas wyróżnia na tle konkurencji to kompetentny personel i precyzyjnie wykonane usługi przy zachowaniu najwyższej jakości.
  Nasz salon to zaproszenie do profesjonalnych zabiegów pedicure, które sprawią, że zarówno damskie, jak i męskie stopy staną się bardziej zrelaksowane, lekkie, świeże i zawsze w dobrej kondycji.
  Panom dedykujemy zabieg pedicure men natomiast Paniom polecamy Pedicure Gelcolor na bazie markowych lakierów hybrydowych. Przesuszone, zmęczone stopy natychmiastowo zregenerują zabiegi z wykorzystaniem preparatów francuskiej marki Ericson Laboratoire dostępnych w pakiecie Pedicure De Lux.
  Pracujemy na produktach amerykańskiej marki OPI, lidera nowoczesnej pielęgnacji stóp, dłoni i paznokci. Szeroka gama niepowtarzalnych i ponadczasowych produktów, opracowanych według zaawansowanych technologii, sprawia, że OPI to niekwestionowany kreator profesjonalnego upiększania stóp i dłoni. Lakiery OPI wyróżniają się wspaniałym połyskiem, bogatą kolorystyką oraz wyjątkową odpornością na ścieranie, co daje piękny, długotrwały efekt końcowy.
  Dzięki produktom wysokiej jakości, każdy zabieg pedicure i manicure wykonany w naszym salonie stanie się czymś więcej niż tylko pielęgnacją. Przede wszystkim będzie to satysfakcjonujący rytuał z namiastką luksusu, który wyjątkowo celebruje zadbany wygląd.

  Data dodania: 26 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fix PPHU »

  Przedsiębiorstwo FIX z Wrocławia to sprzedawca renomowanej marki okien. Doświadczenie i duża wiedza naszego zespołu umożliwia wprawne doradztwo naszym Klientom. Tymczasem innowacyjność rozwiązań, doskonała jakość produktów realizujących kluczowe atesty bezpieczeństwa i energooszczędności to gwarancja komfortu przez długie lata.
  Kiedy poszukują Państwo sprawdzonego dostawcy okien, który nienagannie sfinalizuje ich instalację, FIX będzie dobrym partnerem w tym zakresie.
  Nasza oferta to doskonałej klasy drzwi drewniane, aluminiowo-drewniane i PCV. Opisują je doskonałe parametry użytkowe oraz oryginalne, stylowe wzornictwo. Dzięki temu wszystkie profile okienne dostępne w naszym asortymencie sprawdzają się zwłaszcza w budownictwie pasywnym.
  Podążamy z duchem czasu. Stawiamy na zaawansowane techniki montażowe i nowatorski wygląd okien, które doskonale wpasowują się w standardy dyktowane przez współczesną architekturę.
  Kluczową regułą funkcjonowania firmy FIX z Wrocławia jest wysoka troska o jakość produktów, co z pewnością wyraźnie oddziałuje na całkowite zadowolenie Klientów.

  Data dodania: 14 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Auto-Skyline »

  Firma Auto-Skyline to doświadczenie i profesjonalna obsługa Klienta w obszarze skupu aut całych oraz powypadkowych.
  Fundamentalnym pytaniem, które zazwyczaj zadaje nam telefonujący właściciel pojazdu, to: czy załatwimy za niego wszystkie formalności i czy możemy przyjechać do niego? Odpowiedź brzmi: tak! Na życzenie Klienta przywozimy także gotówkę w wyznaczone miejsce spotkania.
  Organizujemy skup aut w obrębie Dolnego Śląska. Gwarantujemy własny transport wobec tego jesteśmy w stanie stawić się u Klienta z Wrocławia, Jeleniej Góry, Bolesławca, Wałbrzycha, Legnicy, Kłodzka i w wielu innych miastach.
  Co jeszcze proponujemy:
  - dogodne warunki finansowe
  - płatność gotówką od ręki,
  - darmowy dojazd do Klienta,
  - darmową wycenę wozu,
  - miejsce transakcji określone przez sprzedającego,
  - skup aut w dowolnym stanie.
  Jesteśmy firmą, która dąży do tego, żeby uwalniać ludzi od aut i pojazdów, których już chcieliby się pozbyć.
  Jeśli chcecie Państwo zbyć samochód, oczekując na szybką i nieuciążliwą transakcję, zachęcamy do kontaktu i współpracy z Auto-Skyline.pl!

  Data dodania: 17 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Carol - Haft komputerowy »

  Carol – Nadruki Wrocław, to firma która w swojej ofercie posiada haft komputerowy, nadruki, aplikacje laserowe, wyklejanie, foto druk oraz tekstylne artykuły reklamowe. Drukujemy na t-shirtach, kubkach, autach, torebkach, flagach i wielu innych. Posiadamy wysokiej jakości koszulki reklamowe firmy Promostars. Mamy do dyspozycji wysokiej klasy, nowe maszyny firmy ZSK, wykwalifikowaną oraz doświadczoną kadrę pracowniczą co pozwoliło nam stać się liderem wśród hafciarni na Dolnym Śląsku. Carol Haft komputerowy to jakość i estetyka wzorów.

  Data dodania: 23 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Firma Handlowa Marcin Warzocha »

  Firma Handlowa Marcin Warzocha z Wrocławia jest właścicielem niezwykle popularnego sklepu internetowego Nakrywamy, Jest to sklep obecny na rynku od roku 2008-go, w którym to możesz zakupić liczne akcesoria kuchenne, zestawy porcelany, noże kuchenne, zestawy sztućców, czy też kieliszki, szklanki, produkty do gotowania. Sklep ten oferuje wyłącznie produkty najwyższej jakości od cenionych marek. Sprawdź już teraz jego ofertę.

  Data dodania: 27 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nlogo - Projektowanie logo dla Firm »

  Nasza specjalizacja to projektowanie logo dla firm. Każdy projekt logo tworzony przez nas jest nietypowy i oryginalny. Możliwe spotkanie: Wrocław, Warszawa. Projektowanie logo to nasza pasja a klient jest dla nas najważniejszy.

  Data dodania: 19 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Profi-Rol Sebastian Sieczka »

  W każdym pomieszczeniu istotną rolę pełnią okna. Ich obecność to ważne źródło światła słonecznego, które przyjemnie rozświetla i dodaje przestrzeni. Okna na pewno skupiają uwagę, ważne zatem by zaopatrzone były w dobrej klasy systemy osłonowe, które tworzą również ciekawą dekorację mieszkania czy biura.
  Firma Profi-Rol z Wrocławia specjalizuje się w instalowaniu niezbędnych osłon okiennych różnorodnego gatunku. Są to modele od tych prostych: roletki materiałowe, żaluzje pionowe, plisy po te bardziej innowacyjne, jak przykładowo markizy z silnikami elektrycznymi. Ostatnimi czasy bardzo pożądaną przez Klientów osłoną okien są rolety zewnętrzne. Są efektywnym rodzajem ochrony okien, zwłaszcza przed warunkami środowiskowymi tj. silne nasłonecznienie, wiatr, mróz.
  Wiele lat obecności w branży, pozwoliło ocenić, na co Nabywcy zwracają największą uwagę w momencie wyboru systemów okiennych. Niezawodność montażu, wiarygodność marki oraz okazały asortyment osłon (deseni, materiałów) a także konkurencyjne ceny są tym, co Państwa zachęca do naszych usług. Cały czas staramy się udoskonalać naszą ofertę, służąc tym samym rzeczowym doradztwem i rzetelną obsługą.
  Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 14 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • RTStudio Projektowe - Wrocław Zielona Góra | Projektowanie wnętrz »

  Jeżeli potrzebujesz odnowić lub urządzić swój biuro,dom czy mieszkanie dobrym pomysłem będzie poproszenie się o pomoc do RT Studio Projektowe.Ich specjalnością jest architektura wnętrz. Dostosują się do wymagań klienta i przekształcą to w jak najlepszy projekt. Przed przystąpieniem zamysłu projektu przedstawią nowy wygląd pomieszczenia na wizualizacji 3D.

  Data dodania: 03 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Opieka Panaceum Sp. z o.o. »

  Coraz więcej osób w podeszłym wieku potrzebuje specjalistycznej opieki, której nie może dać nawet najbliższa rodzina. Centrum Świadczeń Opiekuńczych Panaceum od lat oferuje profesjonalne usługi z zakresu opieki nad osobami starszymi. Kluczowym celem tej wrocławskiej instytucji jest zagwarantowanie najlepszego komfortu oraz bezpieczeństwa swoim Podopiecznym. Przedsięwzięcia Opieki Panaceum Sp. z o.o. koncentrują się w szczególności na indywidualnej asyście czy też opiece domowej dla osób w podeszłym wieku i niepełnosprawnych. W ramach usług, ośrodek organizuje m.in. specjalistyczne analizy medyczne, zajęcia pielęgnacyjne. Wszystkim Podopiecznym Opieka Panaceum Sp. z o.o. gwarantuje też szansę korzystania z poradni psychologicznej i medycznej.
  Już sama obecność opiekuna sprawia, że funkcjonalność osoby w podeszłym wieku staje się zdecydowanie prostsza. Naszym Podopiecznym przekazujemy do wyboru kilka pakietów o różnym standardzie, najlepiej dopasowanych do oczekiwań Podopiecznego. Wartość usługi jest więc zależna od charakteru obowiązków opiekunki, stanu zdrowia klienta itp.
  Usługi Panaceum szanują zasadniczą wartość człowieka, jaką jest prawo do godności. Można to realizować przez uszanowanie, dyskrecję oraz całkowite zaangażowanie. Wskutek tego oferowana usługa realizowana jest na najlepszym poziomie. Fachowa kadra opiekunów medycznych, pielęgniarek i współpracujących z nami lekarzy stanowi to istotne wsparcie w każdej sytuacji.

  Data dodania: 23 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Www.StudioKalendarzy.pl »

  StudioKalendarzy.pl oferuje kompleksową realizację zleceń na kalendarze i notesy reklamowe. Prezentowana na stronie oferta powstała w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie oraz dogłębną znajomość rynku. Dzięki znajomości potrzeb naszych Klientów, w naszej ofercie znajdują się kalendarze i notesy w przeróżnych konfiguracjach, typach oraz w różnych przedziałach cenowych.
  Kalendarze reklamowe, które oferujemy naszym Klientom zaliczane są do jednych z najskuteczniejszych i najefektowniejszych gadżetów reklamowych na rynku. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się nasze kalendarze książkowe, kalendarze trójdzielne oraz kalendarze biurkowe. Większość spośród proponowanych Państwu kalendarzy reklamowych ma charakter produktów indywidualnych, co oznacza, że produkowane są one z użyciem materiałów graficznych Klienta. Kalendarze trójdzielne oraz kalendarze książkowe, poza bardzo dobrym wpływem na reklamę firmy, są również bardzo cenionymi gadżetami za ich nieoceniony wkład w budowę wizerunku i prestiżu firmy.
  Notesy reklamowe stanowią nieodłączną część naszej oferty. To co odróżnia je od kalendarzy, to "odporność na sezonowość", co oznacza, że są one rewelacyjnymi produktami reklamowymi o każdej porze roku. Notesy i notatniki reklamowe, które dostępne są w naszej ofercie, to każdorazowo najwyższa jakość oraz staranność o jak najlepsze wrażenia estetyczne. Notesy reklamowe z naszej oferty dostępne na stronie www.studiokalendarzy.pl/notesy-reklamowe, to zarówno notesy tanie, jak i eleganckie i prestiżowe, dostępne w opcji indywidualnej, lub zaczerpniętej z kolekcji capoten without prescription gotowych wzorów. Notesy reklamowe ze StudioKalendarzy.pl, to elegancki, efektowny i niedrogi gadżet dla każdej firmy.
  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

  Data dodania: 09 06 2016 · szczegóły wpisu »