Strony związane z hasłem 'usługi budowlane':

 • Budowa domów - AGMAinvest »

  Jesteśmy firmą budowlaną, która bardzo ceni sobie dobrą opinię na rynku oraz zadowolenie klientów z wykonanych usług, przez to gwarantujemy wykonanie prac na bardzo wysokim poziomie pod względem jakości, solidności, a także estetyki wykonania wszystkich prac.
  Oprócz szerokiej oferty kompleksowych usług budowlanych zapewniamy także doradztwo na każdym etapie budowy, doradzając tylko korzystne rozwiązania nie tylko pod względem ekonomicznym, ale także efektywnościowym i jakościowym.
  Nasza propozycja odnosi się od początkowych zarysów budowy domów, aż do ostatnich szczegółów wykończenia zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budowy - wszystko w jednej firmie - rzetelnie i profesjonalnie, a także bez zbędnych kosztów!
  Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 21 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Liderbudowlany.pl »

  Profesjonalny indeks przedsiębiorstw z zakresu Budownictwa i przemysłu w naszym kraju. Na naszej stronie ukazują się aktualności oraz ciekawostki z danej specjalizacji, artykuły branżowe, rozwiązania techniczne. Jako firma tworzymy wideo prezentacje firm, bannery, wizytówki, artykuły i tworzymy wizerunek w sieci przedsiębiorców z naszego kraju. Świeże podejście do tematów reklamowych, promocji przedsiębiorstw, kreowania marki sprawia, że nasza oferta jest konkurencyjna nie tylko pod względem opłat ale też nowych rozwiązań.

  Naszą funkcją jest zrobienie wszystkiego by prezentacja Waszej firmy wypadła jak najbardziej fachowo, jeśli macie Państwo jakieś pomysły związane z kampanią reklamową na naszym serwisie, prosimy o kontakt - na pewno dojdziemy do kompromisu.

  Zaprezentuj Twoją firmę pośród profesjonalistów - daj się odnaleźć!
  W szumie wiadomości jakim jest internet nielekko jest odnaleźć informację konkretną. Portal Liderbudowlany jest podzielony intuicyjnie na kategorie oraz sektory, dzięki czemu lekko i szybko odszukasz najistotniejsze dla Ciebie Produkty czy usługi. Indeks firm jest prosta a proponowane przez nas rozwiązania pozwalają na wzrost odwiedzalności prezentacji twojej firmy z czym wiąże się wzrost obrotów.

  Czym się zajmujemy? Fachowa prezentacja firm!
  Jeśli jesteś właścicielem firmy, nie masz czasu na działania reklamowe - my jesteśmy od tego by pomóc. Odwiedzamy targi branżowe, prezentując Twoją firmę potencjalnym klientom. Docieramy różnymi środkami dystrybucji do klienta. Mailing, Youtube, Facebook, Skype. To tylko niektóre z propozycji rozgłaszania informacji o firmie, nowym produkcie, promocjach.

  Szczere, potwierdzone źródło wiadomości
  Każdy kontakt jest przez nas dokładnie sprawdzany, więc poszukując kontrahenta masz gwarancje, że dane, które są opublikowane na stronie są prawdziwe. Dzięki temu szybko jesteś w stanie komunikować się z klientem nie tracąc czasu i pieniędzy.

  Data dodania: 16 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • RemontyWroclaw.pl »

  Firma Optimus Krzysztof Szymański

  Od 20 lat budujemy zaufanie wśród klientów w zakresie usług remontowych, mając w zanadrzu osiągnięte doświadczenie.

  Nasze usługi obejmują ofertę w zakresie odnowy i renowacji domów oraz mieszkań w zasięgu Wrocławia, Oławy, Oleśnicy i okolic.

  Obszarem naszych usług są:

  - Bezpyłowe cyklinowanie podłóg i parkietów
  (efekt odnowionych podłóg i parkietów jest najwyższej jakości, dzięki najnowszej klasy maszynie do cyklinowania)
  - Układania podłóg
  (panele podłogowe, mozaiki, deski podłogowe, parkiet)
  - Remontów kuchni
  (remonty kompleksowe podłogi, hydraulika, elektryka, terakota, podwieszane sufity, ścianki działowe na lekkim stelażu itp.)
  -Remontów łazienek
  (całkowity remont, terakota, hydraulika, elektryka, sufit podwieszany, biały montaż)
  -Remontów całych mieszkań i domków jednorodzinnych
  (gładzie, malowanie, tapetowanie, podwieszane sufity, ścianki działowe na lekkim stelażu, montaż stolarki drzwiowej i okiennej, centralne podgrzewanie, elektryka, wykładziny podłogowe, hydraulika)

  W zakresie wykonywania świadczeń remontowych przywiązujemy dużą wagę do jakości i rzetelności oraz profesjonalnie podchodzimy do powierzonego zadania. W razie Państwa potrzeb służymy kompleksowym doradztwem.

  Do remontów całych mieszkań, na życzenie otrzymają Państwo gwarancję realizowanych usług, ponieważ jesteśmy w pełni zarejestrowaną firmą działającą na polskim rynku.

  Aby umówić się na bezpłatną i niezobowiązującą wycenę prosimy dzwonić pod num tel: 601-489-868

  Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 01 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje elektryczne - ELKAEM - Krzysztof Michowski »

  Budujemy, modernizujemy i usuwamy awarie instalacji elektrycznych w domach, mieszkaniach i domkach letniskowych.

  Wykonujemy pomiary elektryczne okresowe i odbiorcze w sieciach niskiego napięcia. Posiadamy uprawnienia do 1 kV w zakresie pomiarów.

  Zasadnicze pomiary składają się z dwóch części:

  - oględzin, sprawdzających czy zainstalowane na stałe urządzenia elektryczne spełniają wymagania bezpieczeństwa podane w odpowiednich normach przedmiotowych oraz czy zainstalowane wyposażenie jest zgodne z instrukcjami wytwórcy tak, aby zapewniało jego poprawne działanie,

  - prób i pomiarów właściwych, sprawdzających czy rodzaj i sposób zamontowania urządzeń elektrycznych pozwala spełnić wymogi bezpieczeństwa zawarte w normach oraz zgodność metody zainstalowania i użytkowania urządzeń z instrukcją producenta.

  Instalacje elektryczne - ELKAEM - Krzysztof Michowski

  Data dodania: 20 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wierzbowski Andrzej Usługi projektowo - budowlane »

  Prowadząca swoją działalność nieprzerwanie od 2000 roku firma Usługi Projektowo-Budowlane inż. Andrzej Wierzbowski świadczy inwestorom usługi w zakresie projektów budowlanych. Firma wykonuje projekty domów jednorodzinnych i wielorodzinnych, czy też budynków o charakterze przemysłowym, czy przeznaczeniu na instytucje użyteczności publicznej. Firma świadczy także usługi w zakresie nadzorów inwestorskich.

  Data dodania: 22 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • PHU Paro s.c. Jan Sikora, Jarosław Sikora »

  Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy każdą firmę i osobę indywidualną, która potrzebuje konkretnego wykonawcy znającego się na budownictwie i remontach. Do każdego zlecenia podchodzimy w pełni profesjonalnie i indywidualnie tak by klient był w pełni zadowolony z wykonanych przez nas prac. W naszej pracy stosujemy tylko sprawdzone i zarazem najnowsze technologie, a w tym izodom 2000.

  Data dodania: 11 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Budownictwo Świderek Paweł »

  Firma SDR Budownictwo oferuje klientom profesjonalne usługi z zakresu remontów oraz wykończeń wnętrz. Przedsiębiorstwo posiada wieloletnie doświadczenie oraz zapewnia terminowe wykonanie wszystkich prac. Klienci mogą też liczyć na atrakcyjne ceny, jak również na merytoryczne doradztwo. Firma prowadzi ponadto ścisłą współpracę z zaufanymi i sprawdzonymi architektami i projektantami wnętrz. Firma orientuje się też w nowych trendach.

  Data dodania: 20 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • SolBau »

  Pasjonat na budowie czy to w ogóle możliwe? Jeśli chcesz spotkać na swojej drodze takich pasjonatów to wybierz firmę Solbau.pl. Naszą stronę internetową znajdziesz pod adresem solbau.pl Budujemy domy kompleksowo od fazy projektu do stanu deweloperskiego lub nawet pod tzw klucz. Do pracy zawsze zapraszamy wiedzę, doświadczenie i nowoczesne technologie.

  Data dodania: 02 07 2015 · szczegóły wpisu »