Strony związane z hasłem 'terapia':

 • Centrum-Ja S.C. »

  Jeżeli czujesz, że nie możesz sobie psychicznie poradzić ze swoimi problemami, z własnym dzieckiem, nie układa się w twoim małżeństwie, to możesz już teraz zdecydować się na skorzystanie z profesjonalnej pomocy świadczonej przez specjalistów. Taka pomoc jest w stanie Tobie zaoferować Centrum-Ja z Warszawy. To wyjątkowe miejsce, gdzie pracują terapeuci, psycholodzy, psychiatrzy z dużym stażem i doświadczeniem.

  Data dodania: 09 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • HUMANI Psycholog w Poznaniu »

  Wymagasz wsparcia specjalistycznego psychologa z Poznania? W metodycznej psychoterapii widzisz szanse na zniwelowanie swych kłopotów? Nie trać czasu na przeszukiwanie ofert jak psychoterapia Poznań jak również psycholog Poznań i sprawdź specjalistyczny ośrodek HUMANI z Poznania. Doświadczeni jak również posiadający należyte wykształcenie psycholodzy jak również terapeuci sprawią, że nawet szczególnie skomplikowane drogi życiowe, staną się łatwymi.

  Data dodania: 31 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Terapia online. Psychoterapeuta »

  Zakres naszych usług:
  • poradnictwo pedagogiczne dla dzieci i ich rodziców (diagnozowanie problemów wychowawczych i sposoby ich rozwiązywania);
  • poradnictwo zawodowe, badanie predyspozycji zawodowych;
  • poradnictwo terapeutyczne i psychologiczne w różnego rodzaju zaburzeniach i problemach wynikających z niedostosowania społecznego;
  • poradnictwo w zakresie profilaktyki zdrowia i ochrony przed chorobami cywilizacyjnymi (porady dietetyka, pielęgniarki, lekarza);
  • pomoc w poszukiwaniu właściwego specjalisty, który pomoże uporać się z chorobą, zaburzeniem osobowości.
  Pomoc w formie trapii online. Wejdź na stronę www.medline-psyche.pl lub napisz e-mail: biuro@medline-psyche.pl

  Data dodania: 05 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Chrześcijański Ośrodek Psychoterapii i Pomocy Rodzinie »

  Chrześcijański Ośrodek Psychoterapii i Pomocy Rodzinie jest wynikiem obecnych badań nad psychologiczną pomocą ludziom ówczesnego świata. Profesjonalne podejście, natychmiastowa pomoc oraz subiektywne podejście może pomóc każdemu z nas w odzyskaniu jakże ważnego radosnego życia. Preofesjonalna ocena adresowana jest zarówno do indywidualnych osób jak i rodzin, małżeństw czy też grup. Pomoc udzielana jest przez najzdolniejszych doktorantów w tej dziedzinie, wsparta wieloletnim doświadczeniem i sukcesami zawodowymi. Celem naszego ośrodka jest bezwzględna pomoc wraz z jej widocznymi pozytywnymi skutkami, wynajdowanie problemu i jego możliwie szybka eliminacja, rozwiązywanie problemów życiowych.

  Data dodania: 21 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • TerapiaDysleksji.pl »

  Innowacyjny program Terapia Dysleksji skierowany do dzieci i młodzieży, którego celem jest wspieranie dysleksji rozwojowej. Nasz program oferuję ćwiczenia, które w łatwy i przyjemny sposób pomogą dziecku poprawić swoje umiejętności. Oferujemy dostęp do wielu interesujących funkcji programu, takich jak terapia online i rozwijające ćwiczenia. Wychodząc naprzeciw potrzebom rodziców i nauczycieli dzieci, mających problem z dysleksją udostępniamy Państwu ciekawe poradniki, zawierające w sobie wiele praktycznych wskazówek. Dajemy możliwość darmowego testu dysleksji online.

  Data dodania: 03 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek odwykowy OAZA »

  Uznany Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień OAZA proponuje kuracjuszom pomoc terapeutyczną i medyczną w domenach typu leczenie odwykowe czy odtrucia alkoholowe Oferta terapeutyczna oraz lecznicza obejmuje bezpieczny oraz dyskretny detox w kameralnym ośrodku pod troskliwą opieką lekarską czy psychoterapeutyczną. Turnus leczniczy w ekskluzywnych warunkach – witryna www zapewnia opcję odbycia wirtualnego spaceru. Oferujemy osobiste podejście do każdego z kuracjuszy. Zapewniamy efektywne leczenie choroby alkoholowej i innych nałogów. Nasza oferta to terapia całodobowa oraz ambulatoryjna. Współpracujemy z sanatorium uzdrowiskowym, zapewniając kompleksową regenerację psychofizyczną kuracjusza. Niepubliczny Ośrodek Odwykowy Oaza zapewnia powrót do życia bez wyniszczających uzależnień.

  Data dodania: 29 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Terazgestalt.pl - psychoterapeuci Warszawa »

  Jeśli mają Państwo problemy z samoakceptacją, są w trudnej sytuacji życiowej oraz potrzebują pomocy, wówczas zapraszamy do skorzystania z propozycji, jaką przygotowała Warszawska Pracownia Terapii Gestalt. Nasi terapeuci to doświadczeni specjaliści, którzy zapewniają pomoc połączoną ze wsparciem i zrozumieniem. W swojej pracy opieramy się przede wszystkim na procedurach terapii Gestalt. Dobro pacjenta jest dla nas najważniejsze. Każdego z nich traktujemy indywidualnie, dopasowując odpowiednie metody terapii. Zapewniamy m.in. psychoedukację, psychoterapię indywidualną, a także wsparcie zawodowe. Prócz tego proponujemy jednorazowe konsultacje psychologiczne, jakie mają na celu the best site określenie problemu oraz ewentualne potrzeby jego niwelacji. Szczegółowe wiadomości związane z usługami, a także naszymi terapeutami, opublikowaliśmy na stronie internetowej.

  Data dodania: 02 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Psychoterapii i Szkoleń Psychologicznych dr Alicja Hess-Leońska »

  Gabinet psychologiczny i psychoterapeutyczny ze Szczecina, oferujący szeroki zakres usług w leczeniu rozmaitych schorzeń i dolegliwości psychicznych. W ramach chorób, które są diagnozowane oraz leczone podczas spotkań, znajdują się m.in. depresja, stany stresowe, zaburzenia odżywiania czy zaburzenia osobowości. Wszystkie terapie prowadzone są przez profesjonalistów – psychologów oraz psychoterapeutów.

  Data dodania: 31 03 2014 · szczegóły wpisu »