Strony związane z hasłem 'szkolenia':

 • Szkolenia dla firm - IPP »

  Rewelacyjnej klasy fachowcy tworzą IPP - Szkolenia dla Firm Poznań (Ipp.net.pl). Ich profesjonalizm cenią firmy z różnorodnego typu branż, zamawiające realizowane tu szkolenia dla kadry zarządzającej bądź pracownicze. Dzięki swojemu doświadczeniu, IPP - Szkolenia Poznań, jest specjalistą między innymi w szkoleniach dla branży farmaceutycznej. Różnorodnego rodzaju szkolenia dla firm farmaceutycznych przez fachowców z IPP realizowane, dotyczą różnorodnego rodzaju problemów powiązanych z sektorem, jak i w rodzaju szkolenia negocjacje handlowe, dające inną wiedzę.

  Data dodania: 16 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wytwornia.antidotum.pl »

  Parę lat temu otworzyć szkołę złotniczą, do której dziś nader chętnie Państwa zapraszamy. Sformowaliśmy całą paletę kursów i szkoleń, które bez zarzutu odtwarzają konieczności rynku. Jesteśmy otwarci na Państwa konieczności, ciągliwy czas nauki a również niezwyczajne pomysły na realizacje. Jesteśmy mniemania, iż to naturalnie tak nowatorskie przedmioty i specjalności przydadzą się w życiu. O ile udało nam się Państwa zainteresować ofertą, ochoczo zapraszamy na www.wytwornia.antidotum.pl. Znajdą tam Państwo całkowite najważniejsze informacje.

  Data dodania: 18 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kvadro.pl - Usługi BHP »

  Reguły postępowania w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia, przeprowadzania pierwszej pomocy oraz wiedza z zakresu praw i zadań przysługującym pracownikom są warunkami obligatoryjnymi do tego, aby wykonywać pracę bezpiecznie i wydajnie. Każdy pracodawca posiada bowiem obowiązek zapewnić kursy BHP i Ppoż dla wszystkich swych pracowników. Właśnie dlatego powstała firma Kvadro, która zajmuje się organizowaniem fachowych kursów. Jednym z elementów takich kursów jest Ocena ryzyka zawodowego oraz cały szereg zasad i reguł, których przestrzeganie ma zagwarantować bezpieczną i nieuciążliwą dla zdrowia pracę. Zlecenie przeprowadzenia szkoleń BHP i Ppoż firmie Kvadro spowoduje, że wszyscy pracownicy uzyskają kompletną wiedzę teoretyczną oraz praktyczne umiejętności radzenia sobie w sytuacjach zagrożenia oraz troszczenia się o należytą higienę pracy. Pamiętajmy, że ocena ryzyka zawodowego jest wymagana przez polskie prawo. Dlatego warto skorzystać z usług fachowej firmy szkoleniowej, która od początku do końca zajmie się zorganizowaniem takiego szkolenia. Pozwoli to zaoszczędzić bardzo dużo czasu oraz pracy dla Państwa firmy.

  Data dodania: 06 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Euro-Forum »

  Euro-Forum, to bogata oferta kursów językowych. Firma oferuje kursy dla dzieci w wieku 3-5 lat, dla dzieci ze szkoły podstawowej, dla młodzieży, czy kursy maturalne. Profesjonalny lektorzy, podczas zajęć językowych łączą nowoczesne active pills online technologię z najwyższymi standardami nauczania. To kursy na wszystkich poziomach zaawansowania. Uczniowie naszej szkoły językowej uzyskują międzynarodowe certyfikaty językowe.

  Data dodania: 22 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Coaching People »

  Nasza oferta składa się z biznes i lifecoachingu. Usługi dedykujemy kadrze menedżerskiej, pracownikom firm czy nawet klientom indywidualnym. Proponujemy „Terapię Skoncentrowaną na Rozwiązaniach”, szkolenia otwarte i zamknięte, także w trybie „face to face”, team coaching pozwalający szybko zbudować profesjonalny zespół roboczy. Współpracujemy z klientami w całym kraju.

  Data dodania: 16 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • RED Dot Biuro Tłumaczeń i Szkoleń »

  Red Dot to profesjonalne biuro tłumaczeń, które specjalizuje się między innymi w tłumaczeniach przysięgłych, ustnych i pisemnych. Możliwe jest także wykonanie tłumaczeń specjalistycznych i ekspresowych. Firma zajmuje się też organizowaniem szkoleń języka specjalistycznego, które obejmują poziom nauczania B2. W jej ofercie znaleźć można też szkolenia miękkie, których tematyka dotyczy rozwoju osobistego oraz kwestii marketingu.

  Data dodania: 23 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Discover Strategy »

  Discover Strategy to firma mieszcząca się w Warszawie, jaka organizuje niezwykle profesjonalne szkolenia. W jej ofercie mogą już dziś Państwo znaleźć między innymi szkolenia strategiczne dla liderów z tematyką myślenie strategiczne, tworzenie zespołu gotowego rozwiązywać problemy strategiczne, a także specjalne budowanie zaangażowania w procesie wdrażania strategii. Warto już teraz sprawdzić więcej na stronie www.

  Data dodania: 31 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Coaching Balance Joanna Jagielska »

  Aktywna motywacja pracowników oraz rozwijanie kwalifikacji personelu to tylko część zagadnień jakimi zajmuje się częstochowska firma Coaching Balance. W obrębie ich oferty znaleźć można różne formy coachingu, ale także wszelkie programy rozwojowe oraz projekty i rozwiązania z takich branż jak HR oraz PR.

  Data dodania: 26 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • My Dietetycy »

  Zdrowy tryb życia to przede wszystkim odpowiednia dieta, z czego doskonale zdajemy sobie sprawę w poradni MyDietetycy. Jesteśmy jedną z najlepszych poradni dietetycznych w Warszawie, która swój gabinet ma przy ulicy Konopnej 10. Jeśli się do nas zgłosisz, gwarantujemy Ci, że w końcu Twoja dieta będzie nie tylko zdrowa, ale również i pyszna. Do czynnika smaku także przywiązujemy wielką wagę.

  Data dodania: 22 12 2016 · szczegóły wpisu »