Strony związane z hasłem 'remonty':

 • Bracia Dybus »

  Jeśli planujesz remonty, potrzebujesz hydraulika albo chcesz zmienić wystrój mieszkania, zadzwoń do nas! Zaoferujemy Ci rewelacyjne rozwiązania przy atrakcyjnych cenach. Świadczymy usługi na terenie całego województwa, dojeżdżamy do klientów! Współpracujemy na stałe z międzynarodową firmą, dzięki czemu jesteśmy znani w całej Polsce. Chętnie i z Państwem podejmiemy współpracę, szczególnie że cały czas się rozwijamy. Zapewniamy fachową wycenę i doradztwo. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

  Data dodania: 06 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawo budowlane - budowa i remont »

  Jak zabrać się do przebudowy lub rozbudowy domu? Czy remont wymaga pozwolenia na budowę?
  Co to jest zgłoszenie robót budowlanych nie wymagających pozwolenia na budowę? Co trzeba wiedzieć, kiedy chce się zarządzać niewielkim budynkiem wielorodzinnym? Te i wiele innych interesujących zagadnień poruszam w moim blogu. Prawo budowlane reguluje bardzo wiele zagadnień, z czego niekiedy nie zdajemy sobie nawet sprawy. Chyba każdy, kto jest właścicielem chociażby części jakiegoś budynku musi liczyć się z faktem, że któregoś dnia nadzór budowlany może zażądać od niego np. protokołów z przeglądów budynku. Ciekawa sprawa, że tzw. zawodowy zarządca nie odpowiada za niedopełnienie obowiązków, które ustawa nakłada na właścicieli. Zatem nawet jeśli mamy zarządcę budynku, to za stan techniczny i ewentualne nieprawidłowości i tak odpowiadają współwłaściciele. Fajnie jeżeli zarządca jest kompetentny, a współwłaściciele budynku pozwalają mu robić swoje i nie przeszkadzają. Jest to sytuacja idealna. Nie zawsze jednak mamy zarządcę, który załatwi za nas sprawy przeglądów. Bardzo często zdarzają się przypadki, kiedy nieruchomością zarządzają sami współwłaściciele. Wtedy niestety muszą się nieco wysilić i poznać kilka przepisów z ustawy. Warto także poczytać bloga, bo może się tam znaleźć kilka interesujących informacji. Współwłaściciele zarządzający wspólną nieruchomością powinni także zdawać sobie sprawę z tego, że przebudowa budynku wymaga sporządzenia projektu budowlanego i uzyskania decyzji o pozwoleniu na budowę, a remont co najmniej zgłoszenia. Podobnych ciekawostek jest sporo...

  Data dodania: 04 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Malujemywszystko.pl »

  Fachowcy, którzy z rozkoszą wspomogą domownikom w uporaniu się z remontowymi przeszkodami - oto korporacja, która proponuje remonty oraz wykończenia wnętrz w Katowicach, Chorzowie i okolicy. Oferujemy poprawne malowanie wnętrz mieszkalnych oraz biurowych. Mamy sprzęt, zaplecze techniczne i wykwalifikowanych ekspertów, którzy do każdego zadania podchodzą z właściwą starannością. Pełna oferta znajduje się na witrynie internetowej malujemywszystko.pl - wpadnij teraz!

  Data dodania: 08 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Firma Remontowa Wojciech Gośliński »

  Działalność firmy Wojciech Gośliński opiera się na świadczeniu usług remontowych oraz wykończeniowych. Oferta skierowana jest w szczególności do klientów prywatnych oraz do firm z terenu Poznania. Firma zajmuje się między innymi gładziami gipsowymi, układaniem płytek ceramicznych, pracami dekoracyjnymi, czy też układaniem płytek lub wykończeń w stylu retro. Klienci mogą też zlecić firmie wyburzanie ścianek działowych.

  Data dodania: 20 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Aeroprojects.pl Modernizacja maszyn »

  Przeglądając stronę Aeroprojects.pl zaznajomić się można z propozycją przedsiębiorstwa AERO PROJECTS z Poznania. W zakładkach takich jak projektowanie maszyn, automatyka przemysłowa jak i mechanika prezentowane są usługi jakie oferuje firma. Oprócz tego na stronie zobaczyć można galerię wykonanych już przez AERO PROJECTS projektów maszyn oraz urządzeń, jak i sprawdzać na bieżącą informacje związane z funkcjonowaniem firmy z Poznania.

  Data dodania: 31 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Manufaktura Wnętrz - remonty »

  Malowaniem i wykończeniem wnętrz zajmujemy się już blisko 10 lat. Jesteśmy specjalistami w malowaniu tradycyjnym i malowaniu natryskowym. Wykonujemy proste zabudowy z płyt K-G, sufity podwieszane i zabudowy kombinowane. Od prostego odświeżania mieszkania po generalny remont domu. Wykonaliśmy remonty lub malowanie kilku hoteli i restauracji. Obiekty użyteczności publicznej, szkoły i hale malujemy natryskowo. Dodatkową specjalnością naszej firmy są tynki dekoracyjne, stiuki, trawertyny i malowanie dekoracyjne. Pracujemy na Dolnym Śląsku, zwłaszcza we Wrocławiu, Wałbrzychu i Świdnicy. Tynki i roboty specjalistyczne wykonujemy też poza granicami naszego województwa.

  Data dodania: 07 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Luxinteriors Trójmiasto - Gdańsk, Gdynia, Sopot »

  Śnisz o klasycznych a także wytwornych pomieszczeniach własnego apartamentu domu lub biura? Firma luxinteriors od momentu wielu lat sukcesywnie prowadzi działalność z zakresie realizacji prac remontowych, adaptacji pomieszczeń a także kompleksowego doradztwa w owej dziedzinie. Nasza doświadczona działalność gospodarcza realizuje gipsy dekoracyjne i indywidualne Plany. Do wypracowanych przez nas najważniejszych czynności zalicza się zadowalanie konsumentów jak również realizowanie ich potrzeb. Nasza firma zapewnia też usługi remontowe a także prace konstrukcyjne wszelkiego wariantu, zaczynając od instalacji po przebudowę. Nasi konstruktorzy zadbają o każdy element.

  Data dodania: 01 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • TRUCHANBUD- kompleksowe usługi remontowo- budowlane »

  Firma F.U.H Truchanbud zajmuje się kompleksową realizacją usług budowlanych i remontowo- wykończeniowych. Świadczymy również usługi w zakresie termoizolacji i architektury zewnętrznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Firma F.U.H Truchanbud zajmuje się kompleksową realizacją usług budowlanych i remontowo- wykończeniowych. Świadczymy również usługi w zakresie termoizolacji i architektury zewnętrznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 24 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Eko-Dachwiór »

  Dachy z wióra osikowego to specjalność naszej firmy. Wiór strugamy ręcznie, potem impregnując go, co zabezpiecza dach przed ponad 5 tys.grzybów, które niszczą pokrycie. Nasze dachy osikowe są idealne dla miłośników klasyki i tradycji, a jednocześnie dla tych, którzy są fanami trendu proekologicznego. Trwałość takiej konstrukcji to nawet 60 lat.

  Data dodania: 25 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • VALENT sp. z o.o. sp. komandytowa »

  Valent.pl to aranżacje i remonty wnętrz / domów, projektowanie indywidualnych wnętrz, wykonywanie mebli na wymiar - wraz z montażem, ale także zamawianie sprzętów, materacy, łóżek, sufitów podwieszanych, etc. Po prostu możemy zaproponować pełną realizację i koordynację inwestycji, dzięki czemu bez dwóch zdań będziecie Państwo bardzo zadowoleni z postępu prac, kosztów oraz końcowego efektu.

  Data dodania: 14 09 2016 · szczegóły wpisu »