Strony związane z hasłem 'radca prawny':

 • Kancelaria.tarnow.pl - radca prawny Tarnów »

  W ostatnim czasie można zauważyć tendencję do ujednolicania kompetencji jakie ma radca prawny i adwokat. Polska jako jedna z niewielu rozróżnia zawód radcy prawnego i adwokata. Z pewnością z czasem oba zawody zostaną połączone.
  Nie mniej jednak na razie można korzystać z usług radców prawnych. Radca prawny w Tarnowie to m.in. prawnik Tomasz Leśniak. Posiada on kancelarię radcowską w Tarnowie przy ulicy Konarskiego 25. Służy on pomocą prawną m.in. w zakresie prawa opieki zdrowotnej i prawa cywilnego. W wielu sprawach współpracuje z radcą prawnym Agatą Baran, która posiada kancelarię prawniczą w tym samym miejscu. Mogą oni reprezentować swoich klientów w sądach i instytucjach państwowych w Tarnowie i innych miejscowościach w Polsce. Na ich wspólnej stronie internetowej można znaleźć szczegółowy opis oferowanych usług przez tych prawników.

  Data dodania: 04 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Radca Prawny Sławomir Momot »

  Nasza kancelaria prawna specjalizuje się w realizowaniu wsparci prawnego zarówno dla klientów indywidualnych jak też dla spółek prawa handlowego. Zapewniamy między innymi doraźne wsparcie, w tym stałą oraz jednorazową opiekę w formie doradztwa, wsparcie w trakcie zakładania własnej działalności gospodarczej, w tym przygotowanie dokumentacji, rejestracja spółki, sporządzenie umów, statutów oraz regulaminów.

  Data dodania: 16 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny - Anna Dastych »

  Usługi w zakresie obsługi prawnej nieruchomości świadczone przez Mecenas Annę Dastych pozwalają naszym klientom na rozwiązanie problemów prawnych związanych z obsługą nieruchomości. Kancelaria Prawna Anny Dastych zajmuje się również problematyką umów cywilno-prawnych w zakresie sprzedaży, kupna, dzierżawy oraz najmu nieruchomości. W zakresie usług świadczonych przez naszą kancelarię znajduje się również usługa zastępstwa sądowego i procesowego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą świadczoną przez naszą kancelarię prawną.

  Data dodania: 25 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Aleksandra Koźlińska »

  na adres mailowy kancelarii, po zapoznaniu się z zapytaniem, prawnik dokonuje wyceny o po akceptacji jej przez klienta przesyła odpowiedź na przesłane zagadnienie prawne. Problemy natury prawnej wymagają skutecznych działań sprawnie działającego prawnika, oferta kancelarii na www. kancelaria-kozlinska.pl

  Data dodania: 16 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radców Prawnych Tomasz Czapczyński »

  Kancelaria Radców Prawnych Tomasza Czapczyńskiego jest zbudowana na doświadczeniu kilkunastu osób – zarówno w sprawach prowadzonych w Polsce, jak i podczas reprezentowania zagranicznych podmiotów. Nasi prawnicy i specjaliści zatroszczą się o profesjonalną obsługę firm, osób prywatnych, instytucji publicznych i finansowych oraz organów samorządowych. Oferujemy swoją pomoc we wszystkich gałęziach obowiązującego prawa.

  Data dodania: 23 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Sylwia Bartoszuk Kancelaria Adwokacka »

  Korzystając z usług naszych prawników masz pewność, że otrzymujesz poradę sprawdzoną i zgodną z rzeczywistym stanem prawnym. Nasi adwokaci posiadają wieloletnie doświadczenie, ukończone renomowane uczelnie i praktykę w zawodzie, dzięki której mogą skutecznie pomagać w sprawach z zakresu prawa karnego, cywilnego, odszkodowawczego, nieruchomości i budowlanego, skarbowego, handlowego, patentowego oraz prawa pracy. Zajmujemy się również doradztwem prawnym i podatkowym dla firm.

  Data dodania: 17 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Kan-Lex Krzysztof Kańczugowski »

  Warszawska kancelaria radcy prawnego Kan-Lex oferuje osobom fizycznym, firmom oraz instytucjom kompleksowe i profesjonalne usługi prawne. Klienci mogą liczyć na pełen zakres doradztwa oraz obsługi prawnej, w tym między innymi w zakresie pozwów, apelacji, kasacji, czy też obsługi procesowej i sądowej. Kancelaria specjalizuje się w takich dziedzinach prawa, jak między innymi prawo cywilne, karne, handlowe, czy też wiele innych.

  Data dodania: 10 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • JP LEGAL Adwokaci i Radcy prawni »

  Ten adres z całkowitą pewnością odpowie na Twoje oczekiwania w sytuacji, jeśli poszukujesz najwyższej jakości obsługi prawnej. Mamy tu do czynienia z doświadczeniem popartym mnóstwem sukcesów, zarówno na polu obsługi osób fizycznych, jak też podmiotów gospodarczych. Jesteśmy przekonani, że nasza pomoc będzie idealnym rozwiązaniem dla Twoich potrzeb. Sprawdź i dowiedz się więcej.

  Data dodania: 08 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Paulina Szwarc-Ślaski »

  Kancelaria Radcy Prawnego Paulina Szwarc-Ślaski to doświadczenie i wysoki poziom świadczonej pomocy prawnej. Koncentrujemy się na Kliencie rozpoznając branże w których działają Jego biznesy. Ponadto dzięki znajomości rynku, zasad sprzedaży i technik NLP możemy świadczyć pomoc prawną skuteczniej i na najwyższym z możliwych poziomów. Koncentrujemy się na celu optymalizując koszty.

  Kancelaria Radcy Prawnego Paulina Szwarc-Ślaski to ścieżka specjalizacji obejmująca windykację, egekucję, prawo upadłościowe i prawo restrukturyzacyjne.

  Data dodania: 19 04 2016 · szczegóły wpisu »