Strony związane z hasłem 'psycholog':

 • Mindpsycholog.pl »

  Terapia i ogólnie pojęta pomoc psychologa adresowana jest do każdego, bez względu na płeć, wiek bądź specyfikę problemu. Wyjątkowość takiej formy pomocy polega z jednej strony na procedurze leczniczej, z drugiej natomiast na czynnościach prewencyjnych. Pielęgnacja zdrowia psychicznego, właściwej kondycji emocjonalnej jest tak samo ważna jak codzienna troska o nasze ciało. Terapeuta - rola, którą przychodzi mu odgrywać w procesie psychoterapii, jest modyfikowalna i uzależniona od specyfiki pacjenta, jak również jego problemu. MIND to znakomita propozycja dla osób z Poznania, a także pobliskich miejscowości, na przykład Swarzędza.

  Data dodania: 26 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum-Ja S.C. »

  Jeżeli czujesz, że nie możesz sobie psychicznie poradzić ze swoimi problemami, z własnym dzieckiem, nie układa się w twoim małżeństwie, to możesz już teraz zdecydować się na skorzystanie z profesjonalnej pomocy świadczonej przez specjalistów. Taka pomoc jest w stanie Tobie zaoferować Centrum-Ja z Warszawy. To wyjątkowe miejsce, gdzie pracują terapeuci, psycholodzy, psychiatrzy z dużym stażem i doświadczeniem.

  Data dodania: 09 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Marta Molenda - Gabinet Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii »

  Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym. Oferuję: konsultacje psychologiczne, terapię indywidualną osób dorosłych, pomoc w kryzysie i problemach osobistych ( np. trudności w radzeniu sobie z emocjami, konflikty, samotność, problemy w relacjach z innymi ludźmi, lęki, nerwica, depresja, ciężka choroba, rozstanie, zdrada, żałoba).
  W swojej pracy szczególny nacisk kładę na relację z drugim człowiekiem, zapewnienie mu poczucia bezpieczeństwa, akceptacji, zrozumienia i stworzenie przestrzeni do rozmowy o każdym problemie. Z pełnym zaangażowaniem koncentruję się na każdym kliencie. Terapia jest dla mnie procesem poznawania drugiego człowieka, udzielania mu wsparcia w trudnych emocjonalnie momentach oraz towarzyszenia pacjentowi w odkrywaniu jego potrzeb, zasobów, przezwyciężaniu problemów, własnych ograniczeń i poszukiwaniu rozwiązań służących zmianie na lepsze. Nadrzędną wartością jest dla mnie dobro klienta oraz poprawa jakości jego życia.
  Swoją pracę poddaję stałej superwizji.

  Data dodania: 12 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • HUMANI Psycholog w Poznaniu »

  Wymagasz wsparcia specjalistycznego psychologa z Poznania? W metodycznej psychoterapii widzisz szanse na zniwelowanie swych kłopotów? Nie trać czasu na przeszukiwanie ofert jak psychoterapia Poznań jak również psycholog Poznań i sprawdź specjalistyczny ośrodek HUMANI z Poznania. Doświadczeni jak również posiadający należyte wykształcenie psycholodzy jak również terapeuci sprawią, że nawet szczególnie skomplikowane drogi życiowe, staną się łatwymi.

  Data dodania: 31 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • DIADA - Psycholog Warszawa »

  Życie osób bardziej wrażliwych, często obfituje w różnego rodzaju kryzysy emocjonalne, z którymi radzą sobie one z lepszym lub gorszym skutkiem. Umiejętność sprostania problemom, to rzecz cenna i można ją sobie wypracować samemu lub dzięki pomocy doświadczonego psychoterapeuty. Nie każdy problem wymaga tego, by zwracać się o pomoc, dobrze jest próbować na własną rękę. Jednak w chwili, gdy nic już nie pomaga i sypie się normalne funkcjonowanie związane z wykonywaniem pracy i w relacjach z otoczeniem, to porada psychoterapeuty jest bardzo wskazana.

  Data dodania: 23 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gdansk-psycholog.com - Psycholog Gdańsk »

  Psycholog psychoterapeuta działa w dzielnicach Gdańsk Wrzeszcz, Gdańsk Oliwa, Gdańsk Strzyża, Gdańsk Zaspa - gabinet psychoterapii / gabinet psychologiczny znajduje się na pograniczu wymienionych dzielnic, w niezbyt dużej odległości od Sopotu.
  Psychoterapeuta i psycholog Gdańsk Wrzeszcz oferuje takie rodzaje psychoterapii / terapii jak: terapia indywidualna, terapia grupowa, psychoterapia związków, psychoterapia par, psychoterapia małżeństw / małżeńska.
  Psycholog Gdańsk dzięki psychoterapii indywidualnej może Ci pomóc odnaleźć poczucie kontroli nad własnym życiem, spokój, szczęście, radość lub zagubioną miłość.
  Psychoterapia małżeństw / psychoterapia par / psychoterapia związków to proces, w którym psycholog Gdańsk Wrzeszcz pomaga partnerom odnaleźć źródła ich problemów. Zrozumienie istoty obecnej sytuacji, znalezienie sposobów na jej przezwyciężanie oraz poprawa komunikacji między partnerami pomagają poprawić jakość ich wspólnego życia, uzdrowić ich wzajemne relacje. Poprawa funkcjonowania pary / związku to często efekt racjonalnego spojrzenia na wspólne życie, na drugą osobę, w przypadku rodziny również na każdą kolejną osobę będącą jej członkiem.

  Psycholog Gdańsk Wrzeszcz w ramach psychoterapii rodzin pomaga pomóc uzdrowić wzajemne relacje w całej rodzinie, ale też małżeńskie relacje partnerów, a to jest kluczem do poprawy jakości wspólnego życia rodziny / pary / małżeństwa / związku i pozwala racjonalnie spojrzeć na związek, co redukuje liczbę i zdecydowanie osłabia natężenie kłótni. W sytuacji, gdy para / małżeństwo / związek dochodzi do wniosku, że ich dalsze życie nie może być wspólne, psycholog Gdańsk Wrzeszcz w ramach prowadzonej psychoterapii pomaga rodzinie przejść godnie przez rozwód. Zadaniem psychologa w psychoterapii rodzin nie jest opowiadanie się po którejś ze stron konfliktu, psycholog nie zajmuje się też osądzaniem. Psychoterapeuta w sposób bezstronny skupia się na problemie, a psychoterapia pomaga znaleźć rozwiązania.

  Data dodania: 17 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Terapia online. Psychoterapeuta »

  Zakres naszych usług:
  • poradnictwo pedagogiczne dla dzieci i ich rodziców (diagnozowanie problemów wychowawczych i sposoby ich rozwiązywania);
  • poradnictwo zawodowe, badanie predyspozycji zawodowych;
  • poradnictwo terapeutyczne i psychologiczne w różnego rodzaju zaburzeniach i problemach wynikających z niedostosowania społecznego;
  • poradnictwo w zakresie profilaktyki zdrowia i ochrony przed chorobami cywilizacyjnymi (porady dietetyka, pielęgniarki, lekarza);
  • pomoc w poszukiwaniu właściwego specjalisty, który pomoże uporać się z chorobą, zaburzeniem osobowości.
  Pomoc w formie trapii online. Wejdź na stronę www.medline-psyche.pl lub napisz e-mail: biuro@medline-psyche.pl

  Data dodania: 05 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Badań Psychologicznych »

  Od wielu lat zajmujemy się realizowaniem szerokiego zakresu badań psychologicznych różnych grup zawodowych. Posiadamy doświadczenie oraz zespół wykwalifikowanych psychologów z niezbędnymi uprawnieniami, co pozwala nam zapewnić rzetelną realizacją badań psychologicznych. Realizujemy między innymi badania spawaczy i elektromonterów maszyn i urządzeń elektrycznych do 1kV i powyżej 1 kV, strzałowych i wydawców materiałów wybuchowych.

  Data dodania: 02 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Chrześcijański Ośrodek Psychoterapii i Pomocy Rodzinie »

  Chrześcijański Ośrodek Psychoterapii i Pomocy Rodzinie jest wynikiem obecnych badań nad psychologiczną pomocą ludziom ówczesnego świata. Profesjonalne podejście, natychmiastowa pomoc oraz subiektywne podejście może pomóc każdemu z nas w odzyskaniu jakże ważnego radosnego życia. Preofesjonalna ocena adresowana jest zarówno do indywidualnych osób jak i rodzin, małżeństw czy też grup. Pomoc udzielana jest przez najzdolniejszych doktorantów w tej dziedzinie, wsparta wieloletnim doświadczeniem i sukcesami zawodowymi. Celem naszego ośrodka jest bezwzględna pomoc wraz z jej widocznymi pozytywnymi skutkami, wynajdowanie problemu i jego możliwie szybka eliminacja, rozwiązywanie problemów życiowych.

  Data dodania: 21 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii - Warszawa :: Jabłoń »

  Gabinet Gestalt Jabłoń jest miejscem powstałym dla pacjentów borykających się z prablemami, z którymi nie mogą sobie poradzić. U nas popularne są terapia krótkoterminowa oraz długoterminowa, w zależności od problemu. Każdy problem jest to unikalny tok zabiegowy dlatego też tak istotną kwestią jest spotkanie konsultacyjne. Biorąc pod uwagę styl dzisiejszego życia możemy dokładnie dostosować pasujące terminy dla osób chcących uczestniczyć w sesji tylko w danej porze dnia. Aby w całości cieszyć się zdrowiem należy brać pod uwagę konsultacje psychologiczne ponieważ ze zdrowiem psychicznym nie należy igrać. Zachęcamy do odwiedzenia naszej oficjalnej witryny internetowej.

  Data dodania: 02 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Terapia małżeńska warszawa - Wrelacji »

  Jeżeli szukasz wsparcia w trudnych życiowych sytuacjach, na pewno powinieneś udać się do ośrodka psychoterapeutycznego W Relacji. Ośrodek ten istnieje na terenie Warszawy, a dodatkowo cieszy się naprawdę doskonałą opinią, która powoduje, że codziennie odwiedza go ogromna ilość pacjentów i osób, które to chcą poprawić swoje dotychczasowe życie. W ośrodku odnajdziemy zarówno terapie o charakterze grupowym, jak i indywidualnym, co sprawia, że każdy odnajdzie coś idealnego dla siebie. Co więcej terapie te prowadzone są nie tylko w języku polski, ale także w angielskim oraz hiszpańskim.

  Data dodania: 05 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Psychologiczna Agnieszka Grabarczyk »

  Jestem psychologiem oferującym przeprowadzanie terapii oraz spotkań indywidualnych. Swoje doświadczenie opieram na podstawie wieloletnich lat nauki oraz pracy zarówno zawodowej jak i odbywającej się w ramach stażu klinicznego. W ramach swojej prac y oferuję terapie oraz analizę przypadków dotyczących rodziny i samego pacjenta.

  Data dodania: 21 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • RÓWNOWAGA Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego »

  Równowaga to wrocławski ośrodek psychoterapii oraz rozwoju osobistego. Prowadzimy psychoterapię dziecięcą (młodzieży), osób dorosłych, a także warsztaty samorealizacji oraz efektywne grupy wsparcia. Wyprowadzamy klientów z ogromnych problemów psychicznych i przywracamy psychikę do równowagi po tragediach. Gwarantujemy indywidualne nastawienie do potrzeb.

  Data dodania: 06 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Www.help-medical.pl »

  Poradnia Help-Medical mieści się w samym centrum Warszawy. Oferujemy pomoc specjalistyczną: Psychologa, Psychoterapeuty, Psychiatry i Dietetyka. Prowadzimy oczywiście psychoterapię indywidualną, partnerską i rodzinną. Pomagamy dzieciom i młodzieży oraz dorosłym. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami w swoich dziedzinach i z pełnym przekonaniem twierdzimy, że odnajdą Państwo u nas pomoc, której szukają. Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu. Jedyna taka stworzona z sercem poradnia psychologiczna w Warszawie.
  www.help-medical.pl

  Data dodania: 11 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wielkopolski Instytut Psychoterapii Poznań »

  WIP Poznań pomaga osobom w stanach depresyjnych oraz ciężkich sytuacjach psychologicznych. Udzielamy potrzebnych konsultacji z najlepszymi psychologami w Polsce. Sprawdzone techniki pozwolą w krótkim czasie wrócić do pełnej stabilności psychicznej. W przypadku każdego pacjenta jest potrzebna biegła diagnoza, pozwalająca nam obrać odpowiednią ścieżkę leczenia. Podnosimy kwalifikacje wśród personelu firm w zakresie umiejętności miękkich. Wciąż zdobywamy tak cenne dziś doświadczenia w dziedzinie i możemy się pochwalić wpływowymi certyfikatami. Zapraszamy do przeczytania treating vaginal dryness szczegółów umieszczonych na oficjalnej stronie.

  Data dodania: 03 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Twój Psycholog Ursynów »

  Jesteśmy zespołem tworzonym przez psychologów oraz psychoterapeutów, którzy są niezwykle zaangażowani w swoją pracę. Naszym celem oraz powołaniem jest pomoc każdemu człowiekowi, który tej pomocy potrzebuje. Możesz być pewien, że każdy należący do naszego zespołu psycholog jest świetnie przygotowany do swojej pracy, przy czym nieustannie podnosi swoje kwalifikacje. Natomiast gabinet psychologiczny jest zlokalizowany w dyskretnym miejscu oraz urządzony tak, aby pacjent mógł się czuć komfortowo. Jeśli masz problem i czujesz, że potrzebujesz pomocy specjalisty zgłoś się do nas. Czekamy na Ciebie warszawskim Ursynowie.

  Data dodania: 10 12 2016 · szczegóły wpisu »