Strony związane z hasłem 'prawnik':

 • Kancelaria.tarnow.pl - radca prawny Tarnów »

  W ostatnim czasie można zauważyć tendencję do ujednolicania kompetencji jakie ma radca prawny i adwokat. Polska jako jedna z niewielu rozróżnia zawód radcy prawnego i adwokata. Z pewnością z czasem oba zawody zostaną połączone.
  Nie mniej jednak na razie można korzystać z usług radców prawnych. Radca prawny w Tarnowie to m.in. prawnik Tomasz Leśniak. Posiada on kancelarię radcowską w Tarnowie przy ulicy Konarskiego 25. Służy on pomocą prawną m.in. w zakresie prawa opieki zdrowotnej i prawa cywilnego. W wielu sprawach współpracuje z radcą prawnym Agatą Baran, która posiada kancelarię prawniczą w tym samym miejscu. Mogą oni reprezentować swoich klientów w sądach i instytucjach państwowych w Tarnowie i innych miejscowościach w Polsce. Na ich wspólnej stronie internetowej można znaleźć szczegółowy opis oferowanych usług przez tych prawników.

  Data dodania: 04 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Radca Prawny Sławomir Momot »

  Nasza kancelaria prawna specjalizuje się w realizowaniu wsparci prawnego zarówno dla klientów indywidualnych jak też dla spółek prawa handlowego. Zapewniamy między innymi doraźne wsparcie, w tym stałą oraz jednorazową opiekę w formie doradztwa, wsparcie w trakcie zakładania własnej działalności gospodarczej, w tym przygotowanie dokumentacji, rejestracja spółki, sporządzenie umów, statutów oraz regulaminów.

  Data dodania: 16 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Promanus »

  Głównie skupiamy się na świadczeniu porad prawnych dla naszych klientów, zarówno osób fizycznych, jak i dla przedsiębiorstw, zajmujemy się również przygotowywaniem pism i opinii, udziałem w negocjacjach i mediacjach, reprezentowaniem klientów. Skutecznie odzyskujemy odszkodowania komunikacyjne i za błędy lekarskie. Mamy duże doświadczenie, zatrudniamy i współpracujemy z ekspertami, dlatego u nas otrzymają Państwo obsługę na najwyższym poziomie. Promanus – kompleksowe usługi prawne, odszkodowania, windykacja należności – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

  Data dodania: 09 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Szczecin - adwokat Dorota Lasota - Kancelaria Adwokacka Szczecin »

  Strona internetowa kancelarii adwokackiej adwokat Doroty Lasoty, mieszczącej się w centrum Szczecina.
  Kancelaria świadczy usługi prawnicze w sprawach karnych, cywilnych, gospodarczych, rodzinnych i opiekuńczych, spadkowych, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, sprawach egzekucyjnych i sprawach administracyjnych, w tym w szczególności w postaci :
  - reprezentowania osób fizycznych i prawnych przed stroną przeciwną, sądami, organami administracji publicznej oraz organami ścigania
  - opracowywania i opiniowania umów,
  - opracowywania opinii prawnych i pism procesowych
  - udzielania porad prawnych
  - udziału w negocjacjach
  - obsługi przedsiębiorców

  Data dodania: 29 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Aleksandra Koźlińska »

  na adres mailowy kancelarii, po zapoznaniu się z zapytaniem, prawnik dokonuje wyceny o po akceptacji jej przez klienta przesyła odpowiedź na przesłane zagadnienie prawne. Problemy natury prawnej wymagają skutecznych działań sprawnie działającego prawnika, oferta kancelarii na www. kancelaria-kozlinska.pl

  Data dodania: 16 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Kan-Lex Krzysztof Kańczugowski »

  Warszawska kancelaria radcy prawnego Kan-Lex oferuje osobom fizycznym, firmom oraz instytucjom kompleksowe i profesjonalne usługi prawne. Klienci mogą liczyć na pełen zakres doradztwa oraz obsługi prawnej, w tym między innymi w zakresie pozwów, apelacji, kasacji, czy też obsługi procesowej i sądowej. Kancelaria specjalizuje się w takich dziedzinach prawa, jak między innymi prawo cywilne, karne, handlowe, czy też wiele innych.

  Data dodania: 10 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Chorzów - NKR »

  NKR jest kancelarią prawną, która trudni się w obsłudze klientów indywidualnych oraz firm. W swoim działaniu zawsze kieruje się dobrem klienta i jego interesami. To z pewnością dobra propozycja dla tych, którzy mają problem natury prawnej i chcą zwrócić się z nim do doświadczonego prawnika.

  Data dodania: 05 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Malinowska Aurelia, adwokat »

  Wszyscy klienci indywidualni i pomioty gospodarcze zainteresowane pomocą prawną (prawo cywilne i karne), zapraszamy do wizyty w kancelarii adwokackiej mecenas Aurelii Malinowskiej, mieszczącej się w Warszawie przy ulicy Puławskiej 12/14. Oferujemy doradztwo, jak i świadczenie usług prawnych w ramach stałej współpracy.

  Data dodania: 21 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat i prawnik Zielona Góra »

  Pomoc prawna w dochodzeniu roszczeń, porady prawne i reprezentacja przed sądami powszechnymi. Adwokat Wojciech Jamróz podejmuje sprawy karne, rodzinne czy administracyjnie stosując zawsze optymalne dla swoich klientów rozwiązania.

  Data dodania: 29 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Anna Klisz KANCELARIA PRAWNA »

  Jako Kancelaria Prawna oferujemy usługi w zakresie prawa spadkowego, obrotu nieruchomości, cywilnego, gospodarczego oraz pomagamy w sporach i windykacji należności. Stawiamy przede wszystkim na dobro klienta i zawsze rzetelnie zapoznajemy się z każdą sprawą. Szczegółowe informacje na stronie kancelarii.

  Data dodania: 05 12 2016 · szczegóły wpisu »