Strony związane z hasłem 'księgowość':

 • Biuro rachunkowe Ekonomist »

  Prowadzimy firmę rodzinną Ekonomist od wielu lat. Od samego początku założeniem naszego biura rachunkowego było dobro kontrahenta, niezawodność, profesjonalne i rzetelne podejście do postawionych nam zadań oraz bezpieczeństwo klienta. Atutem naszego biura jest również punktualność - niezwykle ważny aspekt w księgowości. Do każdego klienta mamy indywidualne podejście, by precyzyjnie skomponować ofertę idealnie dobraną do potrzeb klienta.
  Oferujemy wszechstronne usługi z obszaru rachunkowości, księgowości i doradztwa finansowo-podatkowego. Posiadamy także specjalistę, który wykonuje bardzo rzetelnie i skrupulatnie badanie bilansu - audyt.
  Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której mogą Państwo zapoznać się z ofertą naszej firmy.
  Zapraszam serdecznie!

  Data dodania: 21 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • MR. Wallet »

  Jeżeli chcesz znaleźć wiarygodne biuro rachunkowe musisz jak najszybciej wejść na przedstawianą stronę internetową i zaznajomić się z ofertą. MrWallet to biuro, które zaspokoi oczekiwania niawet wymagających klientów! Serdecznie zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 26 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Buchcom - Kasy Fiskalne Warszawa - Ursynów »

  Firma Buchcom jest autoryzowanym dealerem kas fiskalnych producentów takich jak Posnet, Novitus czy Torell. W sprzedaży zarówno specjalistyczne kasy fiskalne i drukarki fiskalne dla lekarzy czy prawników, jak też i tanie kasy fiskalne do małych punktów sprzedażowych. Biuro rachunkowe świadczy usługi księgowe w Warszawie i sprzedaje oprogramowanie dla firm. W ofercie również wagi sklepowe, ekrany dotykowe i czytniki kodów kreskowych.

  Data dodania: 23 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Outsourcing kadr i płac Warszawa - Vattax »

  Firma Vattax-Personel została wykreowana do życia w celu dostarczania usług spośród obszaru outsourcingu kadrowo-płacowego.
  Funkcją firmy jest istnienie specjalistą outsourcingu kadr i płac, dzięki czemu nasi Współpracownicy mogą zostać zwycięzcami swojego biznesu. Naszym atutem są zatrudnieni znakomicie znający obecne przepisy kodeks pracy i prawa podatkowego. Firma Vattax-Personel od wieków wspomaga działy HR, poprzez profesjonalną realizację procesów oraz procedur związanych z naliczaniem wynagrodzeń i administrowaniem dokumentacją pracowniczą.
  Ogromne umiejętności i funkcjonalna umiejętność bieżących przepisów, a także wieloletnie doświadczenie pozwalają przystosować ofertę Vattax Personel do spraw Klientów oraz zaproponować Państwu sprawdzone formy współpracy, z których korzystają obsługiwane przez nas organizacje.
  Mamy doświadczenie w realizacji umów outsourcingowych o różnym stopniu zaangażowania, poczynając od obsługi nowopowstałego podmiotu w obszarze kadrowo-płacowym, przez przejęcia obecnego outsourcingu, a zakończywszy na zamienieniu wewnętrznych działów w hierarchii przedsiębiorstwa. Pośród Klientów Vattax - Personel znajdują się ogromne firmy handlowe, wytwórcze i usługowe. Obsługa zdezintegrowanej grupy instytucji, z których mnóstwo posiada unikatowe składniki oraz sposoby wynagrodzeń, pozwoliło nam na połączenie wielkiej umiejętności zgrupowanej z wyliczaniem płac. Doświadczenie to umożliwia minimalizować zagrożenie niewłaściwego rozliczania nietypowych elementów honorarium oraz efektywnie rozwiązywać pojawiające się kłopoty i rozterki. Dużo naszym Klientom towarzyszymy od terminu rozpoczęcia ich czynności, a także na następnych etapach jej przebiegu, co jest możliwe, dzięki prężnemu dostosowywaniu zakresu naszych usług do wielkości i próśb Klienta. Tworzymy raporty na potrzeby zarządów w zakresie tożsamym z wymaganiami Klientów.

  Data dodania: 26 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Doradztwa Podatkowego GESTOR »

  Biuro rachunkowe oferujące szeroki zakres usług związanych zarówno z księgowością, jak również kadrami oraz realizacjami rozmaitych typów doradztwa dla przedsiębiorstw. Wszystkie usługi realizowane są dla klientów z całej Polski. Na stronie zamieszczony został wygodny formularz, dzięki któremu bez trudu można uzyskać darmową wycenę usług dla konkretnego klienta. Biuro oferuje również doradztwo dla osób planujących własną firmę.

  Data dodania: 06 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Enter »

  Enter - znamienite warszawskie biuro rachunkowe i kancelaria podatkowa, ukonstytuowane ponad 20 lat temu przez doradcę podatkowego Danutę Bednarek i wspólników, ma zaszczyt przedstawić swoją ofertę swoją ofertę. Firma zapewnia obsługę księgową, rozliczenia płacowo-kadrowe, doradztwo podatkowe oraz wszechstronne wsparcie biznesu. Dwie dekady to czas testujący każde biuro rachunkowe. Mokotów w tym czasie doznał wielu wzlotów i upadków. Na tle konkurencji Enter przez cały czas się rozwija, ponieważ oferuje więcej niż zwykłe biuro rachunkowe. Warszawa i jej przedsiębiorcy umieją to docenić.

  Data dodania: 25 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Frux sp. z o.o. »

  Jesteśmy prężnie funkcjonującym biurem rachunkowym. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Naszą ofertę kierujemy nie tylko do firm, ale także do organizacji pozarządowych oraz przedsiębiorstw zagranicznych. Posiadamy bogate doświadczenie w branży, na stałe współpracujemy również z wieloma ekspertami (prawnicy, analitycy finansowi, osoby specjalizujące się w projektach unijnych). W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko pełen zakres usługo księgowych (księgi, kadry, płace), ale także zarządzenie finansami firmy czy instytucji oraz obsługę prawną.

  Data dodania: 17 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • A.M. Jesiołowscy - Finanse Sp. z o.o. »

  Oferujemy prowadzenie księgowości dla dużych i małych przedsiębiorstw. W naszych usługach znajdą Państwo obsługę zdalną oraz na miejscu, w Państwa firmie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty dokładnie opisanej na stronie internetowej pod adresem jesiolowscyksiegowosc.com.pl. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 20 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Looir Company Spółka z o.o. »

  W naszym biurze rachunkowym zapewniamy usługi księgowe dla podmiotów gospodarczych. Na bazie wieloletniego doświadczenia zdobytego jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom kompleksowe usługi. Nasza firma działa na terenie Szczecina, ale w sprawach prowadzonych przez organy skarbowe w ramach zastępstwa procesowego działamy stop-ed-meds.com nie tylko na teren miasta Szczecin a całego kraju. Zajmujemy się również doradztwem podatkowym.

  Data dodania: 09 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kognitariat Sp. z o.o. »

  Chcielibyśmy zapewnić wszystkich Państwa, iż w razie szukania usług rachunkowych - takich z prawdziwego zdarzenia, dedykowanych dla najbardziej wymagających klientów, jak najbardziej warto skontaktować się z biurem Kognitariat. Zapewnia takie usługi jak księgowość, doradztwo czy audyt w bardzo dobrym stylu, bez konieczności tracenia swojego czasu i narzekania na problemy.

  Data dodania: 22 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Berater Sp. z o.o. »

  Jeśli poszukujesz biura rachunkowego, dopiero co założyłeś firmę, my mamy dla Ciebie rewelacyjną propozycję. Dzięki naszym promocjom możesz uzyskać nawet dwa miesiące świadczenia usług za darmo! Proponujemy nie tylko rzetelną pomoc, ale przede wszystkim opiekę dedykowanego księgowego, księgowej lub doradcy podatkowego. Nie czekaj, pamiętaj, że dobre biuro rachunkowe jest dla firmy niezmiernie ważne. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony http://biuro-rachunkowe-piaseczno.com.pl/, gdzie możemy zaproponować wiele ciekawych usług.

  Data dodania: 09 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • HK Office »

  Zapraszamy do skorzystania z usług naszego biura rachunkowego HK Office. Zapewniamy kompleksowe usługi między innymi z dziedziny rachunkowości, księgowości, doradztwa podatkowego czy doradztwa gospodarczego. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, ustalając optymalny zakres usług i ceny, które podlegają negocjacji. Zapraszamy więc do kontaktu z naszym biurem.

  Data dodania: 27 11 2016 · szczegóły wpisu »