Strony związane z hasłem 'Kraków':

1 · 2 · następna strona »
 • Konferencyjnie.pl »

  Za pomocą portalu Konferencyjnie.pl każdego rodzaju spółka która planuje kurs na parę dni lub też na dłużej, ma sposobność otrzymać bardzo ciekawe wiadomości. Serwis Konferencyjnie.pl to szczególnie różnorodny katalog hoteli, które prezentują sale konferencyjne z terenu całego kraju. Różnorodnego rodzaju motele na stronach serwisu udostępniają różnego rodzaju miejsca, gdzie mogą odbywać się konferencje. Za pomocą portalu osiągalne jest też odszukanie sal w sprecyzowanych miejscach, przykładowo sale konferencyjne nad morzem lub sale konferencyjne w górach, a na dodatek można odszukać miejsca na szkolenia w miastach - na przykład sale konferencyjne Łódź. Reasumując, portal Konferencyjnie.pl to doskonałe miejsce dla tych, którzy na slogan dobre konferencje czy też sale konferencyjne chcą otrzymać sprecyzowaną odpowiedź, jak i dla tych, którzy chcą wyszukać takie miejsca we wszystkich obszarach Polski. Pensjonaty bądź też inne miejsca zalogowane na Konferencyjnie.pl to takie, które mają sposobność zaoferować wszystkim przystępne sale konferencyjne wypełniające wybrane przez spółki warunki.

  Data dodania: 08 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Krakowart.pl - Koncerty Kraków »

  Strona krakowart.pl przedstawiona w postaci bloga poświęcona jest tematyce kultury wysokiej w Krakowie. Dlatego jeśli interesujesz się kulturą w najczystszej postaci to ten serwis jest dla Ciebie. Na stronie można przeczytać codziennie aktualne wpisy na temat najbliższych wydarzeń kulturowych oraz dokładny i aktualny repertuar teatrów w Krakowie, a także terminy koncertów i wystaw odbywających się w mieście. Redakcja na bieżąco zamieszcza sprawozdania z poszczególnych eventów kulturalnych, dzięki czemu mogą być Państwo zawsze na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami.

  Data dodania: 22 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • MONOstudio »

  Firma MONOstudio jest pracownią architektoniczną zajmującą się projektowaniem wnętrz. Siedziba naszej pracowni mieści się w Krakowie. Wykonujemy kompleksowe projekty mieszkań, apartamentów oraz kuchni, łazienek i innych pojedynczych pomieszczeń. Naszą specjalnością jest również projektowanie obiektów publicznych. Tworzymy niepowtarzalny wystrój restauracji, hoteli, sklepów, pubów, salonów piękności. Współpraca z doświadczonymi architektami i firmami budowlanymi pozwala nam projektować także domy.

  Data dodania: 13 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • ARTDESIGN architekci wnętrz »

  Biuro projektowe Artdesign specjalizuje się w projektowaniu wnętrz. Oferujemy kompleksową usługę: od wizualizacji, przez rysunki techniczne, zestawienia materiałów aż po nadzór autorski. Prowadzimy również projekty na odległość. Na naszej stronie prezentujemy autorskie aranżacje wnętrz oraz porady dot. urządzania wnętrza.

  Data dodania: 03 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta-Krakow.com.pl »

  Specjalizacją krakowskiego gabinetu psychoterapeutycznego i gabinetu psychiatrycznego jest psychoterapia w podejściu psychodynamicznym. Psychoterapia psychodynamiczna to w wielu przypadkach właściwe, jak również rekomendowane wyjście w przypadku zaburzeń związanych z nastrojem, lękiem, stresem, ale również z anomaliami np. będącymi rezultatem używania różnych substancji psychoaktywnych. Krakowski lekarz psychiatra Janusz Morasiewicz, psycholog Małgorzata Opoczyńska-Morasiewicz to rekomendowani, utytułowani, a także doświadczeni specjaliści, doskonale przygotowani do świadczenia skutecznej pomocy psychiatrycznej, jak również psychologicznej.

  Data dodania: 15 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualny informator maturzysty »

  Coraz częściej mówi się dzisiaj na temat elastyczności zawodowej. To prawda, każdy może się edukować oraz zmienić profesję. Można wybrać się na odpowiednie studia i poprawić swe kompetencje zawodowe. Jednak w mnogości dzisiejszej oferty kształceniowej może się to stać nie lada wyzwaniem. Oferujemy informator na temat studiów, który pozwoli na szybkie rozeznanie się w dostępnych studiach zaocznych w Krakowie, jak również dziennych studiach w Gdańsku i nie tylko.

  Data dodania: 28 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Firma poligraficzna morningart.pl »

  Polecana firma poligraficzna morningart.pl oferuje pełnozakresowe wykonania o zasięgu miejscowym oraz też ogólnopolskim. Jak dotąd stworzyliśmy, jak można obejrzeć w znajdującym sięna tejże stronie sieciowej Morningart.pl Innowacyjna Kampania Wizerunkowa portfolio designu zarówno zachwycające bilbordy (Kraków), a także korporacyjne wizytówki, jak też niezależnie od położenia działalności oficjalnego klienta agencji wykonania takie jak niepowtarzalne szablony Allegro na potrzeby wyrabiających sobie renomę firm komercyjnych. Wyspecjalizowane kwalifikacje lub pomysłowość naszych artystów to najistotniejsze wyróżniki czołowej klasyfikacji morningart.pl w obszarze usługi poligraficzne albo reklama wizualna dla potrzeb promowania biznesu. Serdecznie zachęcamy w imieniu Agencji Morningart.pl Wizytówki Warszawa rozmaitego rodzaju współczesnych, jak również przyszłych partnerów komercyjnych do szczegółowego zaznajomienia się z pełnowymiarową paletą realizacji, zamieszczoną pod wymienionym adresem sieciowym. Agencja reklamy Morningart.pl Bilbordy Design to poręka najlepszej jakości realizacji w stosunku do cennika.

  Data dodania: 17 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Spółka Sed-Hut - Ochrona osób i mienia Kraków »

  Spółka Sed-Hut oferuje kompleksowe usługi w zakresie ochrony osób i mienia, utrzymania czystości, zabezpieczenia technicznego i outsourcingu pracowniczego. Głównym przedmiotem działalności jest ochrona Kraków, ale firma zatrudnia obecnie blisko 400 pracowników i świadczy usługi na terenie całego kraju. Profesjonalna ochrona osób i mienia łączy się z ulgami we wpłatach na PFRON. Każda firma, która zatrudnia ponad 25 pracowników jest zobowiązana do wpłat na fundusz. Ochrona z odpisem PFRON pozwala na zmniejszenie składki o 75 procent wartości netto zakupionej usługi. Korzystanie z usług firmy Sed-Hut wpływa również na wsparcie zatrudnienia osób niepełnosprawnych.

  Data dodania: 28 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wojciech Staniek Stan-Trans »

  Firma Stan-Trans powstała Krakowie w 2003 roku i od tego czasu zajmuje się świadczeniem usług związanych transportem międzynarodowym oraz transportem krajowym. Firma ta z małego przedsiębiorstwa przeistoczyła się w prężnie działającą korporację transportową, która dziś posiada blisko trzydziestu stałych pracowników oraz drugą siedzibę w Łodzi. Możesz u niej liczyć na pełen profesjonalizm, a także bardzo korzystne ceny za usługi.

  Data dodania: 15 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Doradztwa Podatkowego GESTOR »

  Biuro rachunkowe oferujące szeroki zakres usług związanych zarówno z księgowością, jak również kadrami oraz realizacjami rozmaitych typów doradztwa dla przedsiębiorstw. Wszystkie usługi realizowane są dla klientów z całej Polski. Na stronie zamieszczony został wygodny formularz, dzięki któremu bez trudu można uzyskać darmową wycenę usług dla konkretnego klienta. Biuro oferuje również doradztwo dla osób planujących własną firmę.

  Data dodania: 06 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Imed24 Spółka Akcyjna »

  Centrum Medyczne iMed24 to sieć placówek medycznych działających od 2012 roku na terenie Krakowa. Zapewniamy diagnostykę endoskopową, obrazową, kardiologiczną i okulistyczną, prowadzimy poradnię pediatryczną oraz kilkanaście poradni specjalistycznych. W naszych poradniach zatrudniamy ponad 60 lekarzy różnych specjalności. Pacjenci znajdą kardiologa, neurologa, ortopedę, ginekologa, dermatologa, alergologa. Oferujemy również usługi medycyny pracy oraz prowadzimy gabinet stomatologiczny.

  Data dodania: 12 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Litery3d.net »

  Agencja reklamowa zajmuje się wykonywanie liter 3d, każda litera jest podświetlana i wykonywana z plexi. Litery przestrzenne wykonywane przez Visual Promotion to najlepsza oferta na rynku w Krakowie, Warszawie i całej Polsce Nasza firma została stworzona z myślą o tych, którzy szukają profesjonalnych rozwiązań za rozsądną cenę. Celem działalności Visual Promotion jest szeroko pojęta reklama. W dzisiejszych czasach jest ona podstawowym motorem rozwoju biznesu, zapewniającym jego nieustanny rozwój i stabilizację. Przemyślane stworzenie lub odświeżenie identyfikacji graficznej firmy pozwala poprawić pozycje firmy na rynku

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • A.M. Jesiołowscy - Finanse Sp. z o.o. »

  Oferujemy prowadzenie księgowości dla dużych i małych przedsiębiorstw. W naszych usługach znajdą Państwo obsługę zdalną oraz na miejscu, w Państwa firmie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty dokładnie opisanej na stronie internetowej pod adresem jesiolowscyksiegowosc.com.pl. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 20 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Poznańska 10 »

  Projekt Poznańska 10 jest to nowoczesny kompleks mieszkalny zbudowany z myślą o nowoczesnych lokatorach. Kluczowym założeniem projektu jest podniesienie jakości mieszkania. Dzięki zastosowaniu świeżych rozwiązań w sferze projektowania jesteśmy w stanie dostarczyć najatrakcyjniejsze na rynku warunki do życia. Wykorzystanie najnowszych rozwiązań pozwoliło w dużym stopniu uprościć życie nowym lokatorom. Ponadto lokale usytuowane są w niezwykle dobrze skomunikowanym punkcie w środku Krakowa w rejonie Krowodrza. Oferujemy lokale na sprzedaż na rynku pierwotnym razem z możliwością zaplanowania i zagospodarowania wnętrza. Inwestycja umiejscowiona jest jedynie dwa kilometry od stacji Kraków Główny oraz Rynku Głównego.

  Data dodania: 16 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Biegłego Rewidenta Magnet »

  Zapewniamy w naszej kancelarii profesjonalne usługi kierowane do firm, które realizujemy w zakresie rachunkowości, podatków, doradztwa. W naszej firmie działa zespół doświadczonych, biegłych rewidentów. Oferujemy naszym klientom zapewniamy między innymi doradztwo w zakresie pozyskiwania funduszy z UE. Przygotowujemy wnioski o dofinansowanie z funduszy europejskich, gwarantujemy zarządzanie projektami.

  Data dodania: 23 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Literyprzestrzenne.eu »

  Agencja reklamowa zajmuje się wykonywanie liter przestrzennych z podświetlenie LED .Litery przestrzenne wykonywane przez Visual Promotion to najlepsza oferta na rynku w Krakowie, Warszawie i całej Polsce. W naszej ofercie tylko profesjonalnie i solidnie wykonane reklamy przestrzenne w atrakcyjnej cenie. Zależy Państwu na indywidualnej, niebanalnej reklamie? By przykuwała uwagę i była dostępna dla Klienta w jak najkrótszym czasie? W firmie Visual Promotion właśnie o to chodzi - by sprostać tym wszystkim złożonym wymaganiom, by każdego naszego Klienta można było rozpoznać na współczesnym rynku

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Follak to techniki uszlachetniania druku! »

  Follak to ogólnopolska firma zajmująca się uszlachetnianiem produktów drukowanych w dużym nakładzie. Na rynku działamy już od kilkunastu lat. Przez ten czas zdobyliśmy doświadczenie i zaplecze techniczne warunkujące świadczenie usług najwyższej jakości!

  Oferujemy Państwu wiele znanych technik uszlachetniania druku oraz spory zakres efektów dodatkowych np. brokat, zapachy itp.

  Badania dowodzą, że większość tych technik znacząco zwiększa zainteresowanie produktem. Przykładowo chętniej kupujemy książkę jeżeli posiada efektowną, miłą w dotyku okładkę!

  Zapraszamy Państwa także na naszą stronę, aby zobaczyć jak wygląda uszlachetnianie druku w praktyce i na konkretnych przykładach.

  W ofercie znajdują się m.in.

  1. Foliowanie - nakładanie na materiał przeźroczystej folii matowej lub błyszczącej, idealnie zabezpiecza produkt przed niszczeniem.

  2. Lakierowanie UV - nakładanie na materiał lakieru błyszczącego lub matowego. Proces obywa się wybiórczo lub całościowo.

  Hot-stamping - termodruk, to technika druku z użyciem folii hot-stampingowej.
  Nadaje produktowi unikatowy, efektowny wygląd i zwiększa jego wytrzymałość.

  Tłoczenie - technika pozwala na uzyskanie na płaszczyźnie materiału wypukłych, różnorodnych kształtów.

  Sztancowanie - to inaczej wykrawanie przeróżnych kształtów z arkusza papieru, tektury lub innych materiałów.

  Kalandrowanie - "odciśnięcie" na płaszczyźnie materiału dowolnie zaprojektowanej struktury np. skóry węża lub innej.

  Osoby chętne do złożenia zamówienia zapraszamy do konsultacji z najbliższym oddziałem w Łodzi, Poznaniu, Krakowie lub Warszawie.

  Data dodania: 24 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przewłocki I S-Ka Spółka Jawna »

  Firma Przewłocki i Spółka w branży usług transportowych obecna jest od 1984 roku. Naszą specjalnością jest kompleksowa obsługa przeprowadzek krajowych oraz międzynarodowych (wraz z reprezentowaniem klienta przed Urzędem Celnym). Zajmujemy się przewozem domów i mieszkań, biur oraz instytucji (banki, laboratoria, muzea). Posiadamy również doświadczenie w transporcie pianin i fortepianów, szaf pancernych, specjalistycznego sprzętu i innych przedmiotów nietypowych.

  Data dodania: 15 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tadeusz Januszewski Specjalistyczny Gabinet Okulistyczny »

  Gabinet jest nowoczesną placówką medyczną, którą znajdziecie w samym centrum Bochni. Początek jego funkcjonowania miał miejsce ponad 20 lat temu. Dobro i pełna satysfakcja to najważniejszy cel dla osób wchodzących w skład personelu. Każdy pacjent może byc pewny indywidualnego podejścia z naszej strony.

  Data dodania: 01 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • E-SYSTEM Marcin Ficek »

  W naszej ofercie posiadamy kompleksowy wybór nowoczesnej automatyki domowej oraz elektronicznych systemów zabezpieczeń budynków i posesji. Działalność w tej branży rozpoczęliśmy w 2003 roku. Naszym wyróżnikiem są nie tylko sprawdzone produkty, ale także zespół handlowców posiadających szeroką branżową wiedzę i testujących wszystkie oferowane systemy. W ofercie posiadamy systemy alarmowe, instalacje PPOŻ, monitoring HD-CVI, monitoring HD-TVI, systemy telewizji przemysłowej. Oferujemy także domofony, czujniki gazu i dymu, elementy nagłośnieniowe, systemy typu inteligentny dom.

  Data dodania: 06 09 2016 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »