Strony związane z hasłem 'klimatyzacja':

 • Xland - dmuchamy.pl »

  Jesteśmy młodą, a zarazem dynamicznie rozwijającą się firmą.
  W naszej pracy stawiamy przede wszystkim na jakość oraz profesjonalizm naszych usług.

  W ofercie naszej znajdują się urządzenia służące obróbce powietrza tj. klimatyzatory, nagrzewnice stacjonarne i mobilne, kurtyny powietrzne, osuszacze powietrza.

  Data dodania: 11 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bart Import Poland »

  Firma Bart Import Poland od 1995 roku dostarcza na rynek Polski innowacyjne rozwiązania w
  zakresie ogrzewania nadmuchowego (nagrzewnice olejowe, gazowe, elektryczne, wodne, kurtyny powietrzne,
  piecyki gazowe), oraz klimatyzacji. Jesteśmy autoryzowany przedstawicielem klimatyzacji LG i Samsung,
  Galanz Galaxy. BIP nieustannie rozszerza swoją ofertę o kolejne produkty, takie jak: osuszacze powietrza,
  maszyny do produkcji betonu, tj. betoniarki i betoniarnie, produkty związane z gospodarką paliwową:
  dystrybutory paliwa, zbiorniki do paliwa, oraz grupę produktów skierowanych do domu i ogrodu w postaci
  wentylatorów biurkowych, pomp ogrodowych i zanurzeniowych, kompresorów, odkurzaczy ogrodowych, nożyc do żywopłotu,
  podkaszarek i wykaszarek, taczek, grzejników CO, płotów panelowych. W 2013 roku BIP wkracza na rynek urządzeń
  pro-ekologicznych związanych z wykorzystaniem energii słonecznej, oferując kolektory słoneczne z montażem.

  Data dodania: 11 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • AUTO-PAULUX autoalarmy »

  Zachęcamy do zaciekawienia się propozycją przygotowaną przez firmę Auto - Paulux z Katowic. Od 1990 roku specjalizujemy się w usługach mechaniki i elektromechaniki pojazdowej. Obsługujemy auta osobowe oraz dostawcze. Zajmujemy się również montażem: autoalarmów, blokad skrzyni biegów, centralnych zamków, immobiliserów, czujników parkowania, urządzeń GPS, zestawów GSM i urządzeń car audio. Jesteśmy wyposażeni w profesjonalny sprzęt, który usprawnia oraz udoskonala naszą pracę. Wieloletnie doświadczenie, wiedza w zakresie mechaniki, wyszkoleni pracownicy oraz specjalistyczne wyposażenie gwarantują zadowalającą współpracę. Zapewniamy fachową pomoc, sprawną realizację zadań, atrakcyjne ceny oraz wysoką postać usług. Jeśli jesteście Państwo zaciekawieni naszą propozycją, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej.

  Data dodania: 21 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Bart Import Poland »

  Firma Bart Import Poland od 1995 roku dostarcza na rynek Polski innowacyjne rozwiązania w zakresie ogrzewania nadmuchowego (nagrzewnice olejowe, gazowe, elektryczne, wodne, kurtyny powietrzne, piecyki gazowe), oraz klimatyzacji.

  Data dodania: 19 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Projektowa »

  Pracownia Projektowa powstała w 2010 roku. Swoją działalnością obejmuje obszar Południowej Polski szczególnie województwo Śląskie i Małopolskie. Mimo krótkiej obecności na rynku Pracownia brała udział w takich projektach jak centra handlowe Auchan i Carrefour w Częstochowie, Żorach, Sosnowcu, Jastrzębiu Zdrój. Fabryka Ferroli w Sosnowcu, Centrum Handlowe Gemini Tarnów oraz Galeria Katowicka. Pracownia Projektowa wykonuje projekty budowlane z uzyskaniem pozwolenia na budowę sieci kanalizacyjnych wodociągowych, gazowych, ciepłowniczych. Oferta pracowni skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, dużych firm jak i sektora publicznego.

  Data dodania: 22 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • AND KLIMA klimatyzacje »

  Zasadniczy profil działalności firmy AND KLIMA z Warszawy to wykonywanie całościowych usług z obrębu klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa. Funkcjonujemy w branży od kilkunastu lat, dzięki czemu zdobyliśmy ogromne doświadczenie i poznaliśmy specyfikę branży. Oferujemy wysokiej jakości urządzenia najlepszych firm na ogólnopolskim rynku, takich jak Daikin, Hitachi, Toshiba, LG, Samsung oraz Fujitsu. Trudnimy się również kompetentnym montażem, serwisem w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym, a także wykonujemy przeglądy oraz naprawy. Cechuje nas niezawodność, solidność i terminowość realizacji zleceń. Zachęcamy do nawiązania współpracy jednocześnie klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Zapraszamy do odwiedzenia strony www.

  Data dodania: 03 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja, wentylacja - Bart Import Poland »

  W naszej ofercie znajdują się urządzenia służące obróbce powietrza tj. nagrzewnice mobilne i stacjonarne, klimatyzatory, osuszacze powietrza, kurtyny powietrzne.Przez ostatnie lata potencjał produktowy i kadrowy firmy znacznie się powiększył. Chcąc rozszerzyć asortyment sprzedawanych urządzeń oraz obsługę szerszego spektrum klientów jesteśmy prężnie rozwijającym się dystrybutorem urządzeń klimatyzacyjnych marki LG oraz Samsung.

  Data dodania: 19 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Autoklinika »

  Osobówka jest wizytówką każdego właściciela. Dlatego winien być czysty i zadbany. Jeśli nie masz czasu żeby sam się tym uczynić masz obowiązek nawiedzić serwis samochodowy. W niektórych za grosze można zmienić filtr oleju, klocki hamulcowe, wykonać diagnostykę komputerową wozu czy odgrzybić klimatyzację. Najlepiej jeżeli serwis ma również wulkanizację, gdzie nabędziesz, sprzedaż i wymienisz opony oraz dokonasz wszystkich napraw z tym związanych. Trzeba januvia generic medication także pamiętać o regularnym nawiedzaniu myjni samochodowej, która starannie wyczyści nasze auto. Środki używane w myjniach ochronią lakier samochodu i zrobią, że będzie wyglądał cudownie.

  Data dodania: 27 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • ProClim »

  W zakresie klimatyzacji i wentylacji działamy na rynku od wielu lat. Tym co sprawia, że mamy przewagę nad konkurencją jest doskonała kadra specjalistów i pełne zaangażowanie w projekt. Zajmujemy się szafami klimatyzacji prewencyjnej, rekuperacją, chłodnictwem, wentylacją i innymi kwestiami z tych dziedzin. W zakres naszych usług wchodzą usługi u klienta na terenie jego firmy bądź mieszkania. Zapraszamy.

  Data dodania: 08 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Rotenso - klimatyzacja »

  Marka Rotenso jest stosunkowo młodą marką na polskim rynku urządzeń klimatyzacyjnych, ale dzięki swoim parametrom technicznym i walorom estetycznym szybko zdobyła uznanie użytkowników. Rotenso to zarówno klimatyzatory ścienne (tzw. urządzenia pokojowe), jak i zaawansowane technologicznie systemy VRF. To wreszcie grupa urządzeń przenośnych tzn. oczyszczaczy powietrza, osuszaczy i klimatyzatorów. Wszystkie urządzenia Rotenso posiadają niezbędne dopuszczenia i certyfikaty. Zapraszamy na stronę www.rotenso.pl

  Data dodania: 25 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Electro-Clim Polska »

  Electro Clim to firma ze Szczecina, która zajmuje się klimatyzacją, wentylacją, rekuperacją oraz chłodnictwem. Przedsiębiorstwo zapewnia profesjonalne usługi w zakresie doboru i sprzedaży urządzeń renomowanych producentów, montażu oraz serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Electro Clim zapewnia najwyższe standardy obsługi i rozsądne ceny.

  Data dodania: 26 05 2017 · szczegóły wpisu »