Strony związane z hasłem 'kancelaria adwokacka':

 • Adwokat S.Doniec - Gorlice i Jasło: adwokatdoniec.pl »

  Adwokat Sebastian Doniec jest absolwentem wydziału prawa na Uniwersytecie Rzeszowskim oraz fillologi angielskiej na tej samej uczelni. Adwokat prowadzi praktykę prawniczą w Jaśle i Gorlicach.
  w oparciu o kancelarię adwokacka w Gorlicach, która mieści się przy ul. Bieckiej 76. Kancelaria świadczy usługi prawne w zakresie prawa administracyjnego, cywilnego handlowego i karnego. Na firmowej stronie internetowej kancelarii prezentowany jest pełen zakres świadczonych usług prawnych. Na stronie www.adwokatdoniec.pl adwokat ten publikuje odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania odnośnie prawa gospodarczego.

  Data dodania: 30 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Zdzisław Rajakowski »

  W ofercie kancelarii adwokackiej pana Zdzisława Rajakowskiego potencjalnii klienci znajdą między innymi pomoc w sprawach karnych, w tym w szczególności dotyczących obrony w sprawach karnych w postępowaniu przygotowawczym i sądowym, mogą także liczyć na godne reprezentowanie pokrzywdzonych przestępstwem. W kwestiach spraw które tyczą się prawa cywilnego, świadczona jest pomoc głównie w zakresie prawa rzeczowego, prawa zobowiązań, prawa spadkowego oraz rodzinnego. Firma działa na terenie Piaseczna, jednakże po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym klienci mogą być przyjęci także w Warszawie.

  Data dodania: 12 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • www.Pierog.pl »

  Posiadająca piętnastoletnie doświadczenie kancelaria prawna Pieróg & Partnerzy ma swoją siedzibę w Warszawie. Kancelaria jest jedną z wiodących firm prawniczych działających w Polsce, w tym cieszącą się uznaniem lidera w zakresie pomocy i obsługi prawnej z zakresu zamówień publicznych. Stąd profesjonalne usługi zgranego zespołu radców prawnych oraz adwokatów dedykowane między innymi dla podmiotów udzielających zamówień publicznych oraz dla wykonawców tychże. Założycielem kancelarii jest radca prawny i adwokat, Jerzy Pieróg.

  Data dodania: 24 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Szczecin - adwokat Dorota Lasota - Kancelaria Adwokacka Szczecin »

  Strona internetowa kancelarii adwokackiej adwokat Doroty Lasoty, mieszczącej się w centrum Szczecina.
  Kancelaria świadczy usługi prawnicze w sprawach karnych, cywilnych, gospodarczych, rodzinnych i opiekuńczych, spadkowych, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, sprawach egzekucyjnych i sprawach administracyjnych, w tym w szczególności w postaci :
  - reprezentowania osób fizycznych i prawnych przed stroną przeciwną, sądami, organami administracji publicznej oraz organami ścigania
  - opracowywania i opiniowania umów,
  - opracowywania opinii prawnych i pism procesowych
  - udzielania porad prawnych
  - udziału w negocjacjach
  - obsługi przedsiębiorców

  Data dodania: 29 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka K.Keller »

  Kancelaria adwokacka K.Keller specjalizuje się w prowadzeniu szerokiego spektrum spraw. Składa się z doświadczonych, wykwalifikowanych oraz niezwykle utalentowanych radców prawnych i adwokatów. Kancelaria ma na koncie szereg wygranych spraw, których przebieg był bardzo trudny. Kancelaria specjalizuje się w prowadzeniu spraw zarówno dla klientów indywidualnych, jak również dla podmiotów gospodarczych.

  Data dodania: 30 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • J.PANEK, A, M. ZDANOWICZ sprawy rozwodowe Gliwice »

  Kancelaria Adwokacka świadczy usługi od kilkunastu lat. Gwarantujemy obronę w trakcie postępowania prokuratorskiego, na procesach sądowych, w sprawach karnych, cywilnych, procesach o odszkodowania, o odwoływania i przyznawania darowizn, o naruszenie praw autorskich oraz praw osobistych, w sporach. Proponujemy pomoc w planowaniu oraz rozwiązywaniu umów i kontraktów. Reprezentujemy strony w procesach rozwodowych, o alimenty, podział majątku, separację, ustalenie i zaprzeczenie ojcostwa, opiekę i kontaktowanie się z dziećmi. Oferujemy pomoc w rozwiązywaniu sporów na tle spadkowym seroquel, między innymi nabywania i utraty praw do spadku. Więcej szczegółów mieści się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 18 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Ilasz »

  Kancelaria adwokacka w Stanach Zjednoczonych oferuje wysokiej klasy usługi zarówno dla osób własnych jak i firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw. Prowadzimy kilka spraw związanych z wydawaniem wiz, paszportów, a oprócz tego oferujemy kompleksową obsługę dla osób migrujących. Mamy wieloletnie doświadczenie w pomocy dla przedsiębiorstw i korporacji. Jeśli jest Państwu niezbędny genialny adwokat z Usa to nasza kancelaria zapewnia najwyższej klasy, dyskrecję, a ponadto prędkość w działaniu. Nasza kancelaria pomaga również osobom niepełnosprawnym, a ponadto prowadzi sprawy wypadków w pracy, które częściej są bardzo trudne. Adwokat w New Jersey para się także sprawami związanymi z alimentami, rozwodami, a ponadto separacją. Wieloletnie doświadczenie, a ponadto nastawienie na kontrahenta zapewniają usługi na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 27 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Sylwia Bartoszuk Kancelaria Adwokacka »

  Korzystając z usług naszych prawników masz pewność, że otrzymujesz poradę sprawdzoną i zgodną z rzeczywistym stanem prawnym. Nasi adwokaci posiadają wieloletnie doświadczenie, ukończone renomowane uczelnie i praktykę w zawodzie, dzięki której mogą skutecznie pomagać w sprawach z zakresu prawa karnego, cywilnego, odszkodowawczego, nieruchomości i budowlanego, skarbowego, handlowego, patentowego oraz prawa pracy. Zajmujemy się również doradztwem prawnym i podatkowym dla firm.

  Data dodania: 17 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kamila Kopczyńska Kancelaria Adwokacka »

  Wiele jest sytuacji w życiu, gdy konieczne jest skorzystanie z porady prawnika. Kancelaria adwokacka Kamili Kopczyńskiej świadczy usługi w tym zakresie. Głównie zajmuje się ona sprawami karnymi, ale w zakresie jej działania są również sprawy odszkodowawcze, rozwodowe o podział majątku, czy spadkowe.

  Data dodania: 22 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Malinowska Aurelia, adwokat »

  Wszyscy klienci indywidualni i pomioty gospodarcze zainteresowane pomocą prawną (prawo cywilne i karne), zapraszamy do wizyty w kancelarii adwokackiej mecenas Aurelii Malinowskiej, mieszczącej się w Warszawie przy ulicy Puławskiej 12/14. Oferujemy doradztwo, jak i świadczenie usług prawnych w ramach stałej współpracy.

  Data dodania: 21 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Alina Korzeniewska Adwokat »

  W ramach usług prowadzonej przeze mnie kancelarii adwokackiej znajdą Państwo rzetelną i profesjonalną pomoc. Moją specjalizacją są sprawy z obszaru prawa rodzinnego, karnego, cywilnego, spadkowego i spraw obywatelskich. Występuję w roli obrońcy podejrzanych i oskarżonych. Ponadto reprezentuje osoby pokrzywdzone przestępstwem. Należę do osób sumiennie wywiązujących się ze swoich obowiązków. W pracy kieruje się etyką zawodową.

  Data dodania: 11 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Iwo Klisz Kancelaria Adwokacka »

  Każdy kto będzie chciał skorzystać z pomocy prawnej, którą zajmuje się nasza kancelaria może oczekiwać sprawnego rozwiązania każdej sprawy niezależnie od jej skomplikowania. Nasz zespół prawników to doświadczona grupa, która specjalizuje się w prowadzeniu spraw karnych, cywilnych czy spraw z zakresu prawa pracy. Jesteśmy młodymi prawnikami, dlatego możecie liczyć na nasze zaangażowanie w każdą prowadzoną sprawą.

  Data dodania: 16 01 2017 · szczegóły wpisu »