Strony związane z hasłem 'architekt':

 • Biuro architektoniczne 360architekci »

  Ekologiczne domy cieszą się w kraju coraz większą popularnością, ale do ich wybudowania niezbędne jest skorzystanie z pomocy wykwalifikowanych zawodowców. Firma 360architekci to grupa perfekcyjnych fachowców, którzy nie tylko stworzą projekt domu energooszczędnego, ale też zaplanują hale magazynowe czy aranżację wnętrza. Nasze doświadczenie i kwalifikacje sprawiają, że potrafimy spełnić oczekiwania naszych licznych Klientów. Mamy kontakt z Klientem podczas tworzenia projektu, przez co zapewnić możemy jego całkowitą satysfakcję!

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Projekty Domów - Galeria Domów »

  Galeria Domów oferuje gotowe projekty domów jednorodzinnych. Działa na rynku projektowym od 1994 roku. W tym czasie zdobyła zaufanie tysięcy inwestorów, którzy wybrali dla siebie projekt domu z katalogu Galerii Domów.

  Data dodania: 02 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Archirama - serwis o architekturze »

  Architektura jest mocniej rozwijająca się dziedzina otaczającego nas życia. W dzisiejszych czasach otaczają nas fantastyczne budynki i projekty dzięki którym nasze życie jest coraz przyjemniejsze a także prostsze. Jeśli interesujesz się architektura, aranżacją wnętrz, nowoczesnym designem albo najnowszą modą, portal archirama.pl jest stworzony dla takich jak ty! Przekonaj się jak wygląda najnowsza architektura oraz najnowsza bryła w budownictwie. U nas znajdziesz fantastyczne inspiracje a także kreatywny design wnętrz. Przeczytaj reportaże z targów, najpiękniejsze budowle w Polsce a także na świecie, poradniki i wypowiedzi naszych specjalistów! Archirama to profesjonalny serwis o światowej architekturze zarówno dla architektów i dekoratorów wnętrz jak i tych co właśnie zaczynających przygodę.

  Data dodania: 19 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia PIKSTUDIO - projektowanie architektury »

  Pracownia zajmuje się architekturą. Projektujemy wszelkie miejsca począwszy od wnętrz, domów, ale także jesteśmy w stanie zaprojektować miejsca użyteczności publicznej typu hotele, restauracje i wiele innych. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 19 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Proste Formy Pracownia Architektury Magdalena Strykowska »

  PROSTE FORMY Pracownia Architektury od 2010 roku oferuje usługi projektowania. Tworzy projekty budowlane i budowlano-wykonawcze obiektów architektonicznych, co czyni w różnych zakątkach województwa śląskiego, dolnośląskiego i małopolskiego. Jej doświadczeni pracownicy pracujący w branży od 2005 roku, wykonują najbardziej skomplikowane projekty, dopasowane do oczekiwań klientów. Firma posiada certyfikat Revit Architecture 2013 Certified Professional.

  Data dodania: 11 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Arta Design- projekty i aranżacje wnętrz »

  Spełnianiem życzeń na temat pięknych wnętrz mieszkalnych, biurowców, kawiarni, zajmuje się Arta Design – Architekci Wnętrz Poznań. Na witrynie biura do obejrzenia przykładowe aranżacje wnętrz. Poznań może się pochwalić wybitnymi ekspertami w tej dziedzinie, z czego w Arta Design działa jeden z najlepszych – Agnieszka Knapacz. Każdy projekt wykonywany jest z wzięciem pod uwagę indywidualnych zaleceń klientów. Dużym atutem propozycji jest ponadprzeciętna znajomość rynku, co owocuje wysokojakościowymi materiałami wykończeniowymi. Projektant stara się, by wszystkie elementy aranżacji (światło, formy, kolory) optymalnie ze sobą harmonizowały. Dlatego nad każdego rodzaju działaniami sprawowany jest nadzór autorski. Największa funkcjonalność i świetny efekt finalny prac – oto co gwarantuje zaangażowany tutaj architekt wnętrz. Poznań ul. Zakrzewska 15 – w tym miejscu można przedstawić swoje zlecenie oraz określić detale współpracy. Na podstawowe wątpliwości można również uzyskać odpowiedź, wypełniając formularz kontaktowy na witrynie.

  Data dodania: 16 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Square »

  Założona w 2008 roku w Chorzowie Pracownia Architektoniczna "SQUARE" oferuje przygotowywanie dokumentacji projektowej, kosztorysów inwestorskich oraz przedmiar robót budowlanych. Projektujemy obiekty handlowo-usługowe, budynki biurowe i użyteczności publicznej, hale przemysłowe, domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne. Przygotowujemy również dokumentację projektową inwentaryzacji budynków, modernizacji kamienic i obiektów zabytkowych, zmian sposobu użytkowania lokali.

  Data dodania: 12 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Www.pracowniamprojekt.pl »

  Jeśli szukają Państwo odważnych, kreatywnych architektów a ponadto fascynuje Państwa projektowanie terenów zielonych - dobrze trafiliście. Zapewniamy nie tylko pomoc, ale przede wszystkim oryginalne rozwiązania, świetne projekty, dopasowane do klientów, ich oczekiwań a także możliwości. Co nas wyróżnia? Oferujemy dużo więcej! Między innymi projekt gospodarki drzewostanem, ekspertyzy dendrologiczne i wiele innych! Zapraszamy do zapoznania isotretinoin online description się z ofertą. Więcej informacji znajdą Państwo na www.pracowniamprojekt.pl.

  Data dodania: 07 09 2015 · szczegóły wpisu »