Strony związane z hasłem 'adwokat':

 • Adwokat S.Doniec - Gorlice i Jasło: adwokatdoniec.pl »

  Adwokat Sebastian Doniec jest absolwentem wydziału prawa na Uniwersytecie Rzeszowskim oraz fillologi angielskiej na tej samej uczelni. Adwokat prowadzi praktykę prawniczą w Jaśle i Gorlicach.
  w oparciu o kancelarię adwokacka w Gorlicach, która mieści się przy ul. Bieckiej 76. Kancelaria świadczy usługi prawne w zakresie prawa administracyjnego, cywilnego handlowego i karnego. Na firmowej stronie internetowej kancelarii prezentowany jest pełen zakres świadczonych usług prawnych. Na stronie www.adwokatdoniec.pl adwokat ten publikuje odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania odnośnie prawa gospodarczego.

  Data dodania: 30 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria.tarnow.pl - radca prawny Tarnów »

  W ostatnim czasie można zauważyć tendencję do ujednolicania kompetencji jakie ma radca prawny i adwokat. Polska jako jedna z niewielu rozróżnia zawód radcy prawnego i adwokata. Z pewnością z czasem oba zawody zostaną połączone.
  Nie mniej jednak na razie można korzystać z usług radców prawnych. Radca prawny w Tarnowie to m.in. prawnik Tomasz Leśniak. Posiada on kancelarię radcowską w Tarnowie przy ulicy Konarskiego 25. Służy on pomocą prawną m.in. w zakresie prawa opieki zdrowotnej i prawa cywilnego. W wielu sprawach współpracuje z radcą prawnym Agatą Baran, która posiada kancelarię prawniczą w tym samym miejscu. Mogą oni reprezentować swoich klientów w sądach i instytucjach państwowych w Tarnowie i innych miejscowościach w Polsce. Na ich wspólnej stronie internetowej można znaleźć szczegółowy opis oferowanych usług przez tych prawników.

  Data dodania: 04 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Zdzisław Rajakowski »

  W ofercie kancelarii adwokackiej pana Zdzisława Rajakowskiego potencjalnii klienci znajdą między innymi pomoc w sprawach karnych, w tym w szczególności dotyczących obrony w sprawach karnych w postępowaniu przygotowawczym i sądowym, mogą także liczyć na godne reprezentowanie pokrzywdzonych przestępstwem. W kwestiach spraw które tyczą się prawa cywilnego, świadczona jest pomoc głównie w zakresie prawa rzeczowego, prawa zobowiązań, prawa spadkowego oraz rodzinnego. Firma działa na terenie Piaseczna, jednakże po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym klienci mogą być przyjęci także w Warszawie.

  Data dodania: 12 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • www.Pierog.pl »

  Posiadająca piętnastoletnie doświadczenie kancelaria prawna Pieróg & Partnerzy ma swoją siedzibę w Warszawie. Kancelaria jest jedną z wiodących firm prawniczych działających w Polsce, w tym cieszącą się uznaniem lidera w zakresie pomocy i obsługi prawnej z zakresu zamówień publicznych. Stąd profesjonalne usługi zgranego zespołu radców prawnych oraz adwokatów dedykowane między innymi dla podmiotów udzielających zamówień publicznych oraz dla wykonawców tychże. Założycielem kancelarii jest radca prawny i adwokat, Jerzy Pieróg.

  Data dodania: 24 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zdrodowski.com.pl - Radca prawny »

  Witryna kancelarii prawnej to miejsce dla klientów poszukujących w sieci kontaktu do profesjonalnego prawnika. Kancelaria ulokowana jest w Poznaniu świadczy pomoc prawną dla biznesu oraz dla osób prywatnych. Na stronie internetowej znajdują się podstawowe dane na temat kancelarii zakres świadczonych usług oraz dane kontaktowe umożliwiające skontaktowanie się z kancelarią.

  Data dodania: 27 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Promanus »

  Głównie skupiamy się na świadczeniu porad prawnych dla naszych klientów, zarówno osób fizycznych, jak i dla przedsiębiorstw, zajmujemy się również przygotowywaniem pism i opinii, udziałem w negocjacjach i mediacjach, reprezentowaniem klientów. Skutecznie odzyskujemy odszkodowania komunikacyjne i za błędy lekarskie. Mamy duże doświadczenie, zatrudniamy i współpracujemy z ekspertami, dlatego u nas otrzymają Państwo obsługę na najwyższym poziomie. Promanus – kompleksowe usługi prawne, odszkodowania, windykacja należności – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

  Data dodania: 09 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • ADWOKACI SJS Kraków kancelaria prawna »

  Wieloletnie doświadczenie, rozległa wiedza i fachowe podejście to tylko kilka z atutów, którymi dysponuje kancelaria prawna SJS Adwokaci Stępniewska-Janowska Sieniawski. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, zapewniamy szybką i fachową odpowiedź prawną. Wspierając swoich Klientów staramy się, by praca była przede wszystkim dobrze zrealizowana i aby satysfakcja była stale po obu stronach. Wszelkie koszty podane są po zaznajomieniu się ze sprawą. Swoja ofertę kierują do osób prywatnych, lecz także do jednostek. Aby dowiedzieć się więcej o naszej dotychczasowej wprawie i poznać całkowitą naszą ofertę, zapraszamy serdecznie na naszą stronę internetową:

  Data dodania: 03 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Szczecin - adwokat Dorota Lasota - Kancelaria Adwokacka Szczecin »

  Strona internetowa kancelarii adwokackiej adwokat Doroty Lasoty, mieszczącej się w centrum Szczecina.
  Kancelaria świadczy usługi prawnicze w sprawach karnych, cywilnych, gospodarczych, rodzinnych i opiekuńczych, spadkowych, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, sprawach egzekucyjnych i sprawach administracyjnych, w tym w szczególności w postaci :
  - reprezentowania osób fizycznych i prawnych przed stroną przeciwną, sądami, organami administracji publicznej oraz organami ścigania
  - opracowywania i opiniowania umów,
  - opracowywania opinii prawnych i pism procesowych
  - udzielania porad prawnych
  - udziału w negocjacjach
  - obsługi przedsiębiorców

  Data dodania: 29 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacja Adw. Maciej Łukaszewicz »

  Nasza kancelaria specjalizuje się w prowadzeniu spraw o odszkodowania. Reprezentujemy klienta i udzielmy pomocy prawnej, gdy chodzi o odszkodowania w zakresie komunikacyjnym, za błędy w sztuce lekarskiej, za błędy szpitala, z tytułu wywłaszczenia, za śmierć osoby najbliższej, za niesłuszne skazanie, bądź aresztowanie.

  Data dodania: 20 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Aleksandra Koźlińska »

  na adres mailowy kancelarii, po zapoznaniu się z zapytaniem, prawnik dokonuje wyceny o po akceptacji jej przez klienta przesyła odpowiedź na przesłane zagadnienie prawne. Problemy natury prawnej wymagają skutecznych działań sprawnie działającego prawnika, oferta kancelarii na www. kancelaria-kozlinska.pl

  Data dodania: 16 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka K.Keller »

  Kancelaria adwokacka K.Keller specjalizuje się w prowadzeniu szerokiego spektrum spraw. Składa się z doświadczonych, wykwalifikowanych oraz niezwykle utalentowanych radców prawnych i adwokatów. Kancelaria ma na koncie szereg wygranych spraw, których przebieg był bardzo trudny. Kancelaria specjalizuje się w prowadzeniu spraw zarówno dla klientów indywidualnych, jak również dla podmiotów gospodarczych.

  Data dodania: 30 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kamila Kopczyńska Kancelaria Adwokacka »

  Wiele jest sytuacji w życiu, gdy konieczne jest skorzystanie z porady prawnika. Kancelaria adwokacka Kamili Kopczyńskiej świadczy usługi w tym zakresie. Głównie zajmuje się ona sprawami karnymi, ale w zakresie jej działania są również sprawy odszkodowawcze, rozwodowe o podział majątku, czy spadkowe.

  Data dodania: 22 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Paulina Szwarc-Ślaski »

  Kancelaria Radcy Prawnego Paulina Szwarc-Ślaski to doświadczenie i wysoki poziom świadczonej pomocy prawnej. Koncentrujemy się na Kliencie rozpoznając branże w których działają Jego biznesy. Ponadto dzięki znajomości rynku keppra no rx, zasad sprzedaży i technik NLP możemy świadczyć pomoc prawną skuteczniej i na najwyższym z możliwych poziomów. Koncentrujemy się na celu optymalizując koszty.

  Kancelaria Radcy Prawnego Paulina Szwarc-Ślaski to ścieżka specjalizacji obejmująca windykację, egekucję, prawo upadłościowe i prawo restrukturyzacyjne.

  Data dodania: 19 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat i prawnik Zielona Góra »

  Pomoc prawna w dochodzeniu roszczeń, porady prawne i reprezentacja przed sądami powszechnymi. Adwokat Wojciech Jamróz podejmuje sprawy karne, rodzinne czy administracyjnie stosując zawsze optymalne dla swoich klientów rozwiązania.

  Data dodania: 29 11 2016 · szczegóły wpisu »