Portale Internetowe Rainbow

Portale Internetowe Rainbow W ofercie naszej firmy znajdą Państwo profesjonalne usługi z zakresu IT oraz marketingu internetowego. Zajmujemy się kompleksową obsługą informatyczną firm oraz instytucji, zajmujemy się doradztwem w zakupach, tworzymy strony www, budujemy spójny wizerunek firm. Działamy sprawnie, przy tym jesteśmy otwarci na nowe potrzeby klientów, stale doskonalimy wiedzę i umiejętności. Zapraszamy do współpracy.

Szczegóły strony obsluga-informatyczna.com.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę obsluga-informatyczna.com.pl:

Portale Internetowe Rainbow

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • EMSYS - kompleksowa obsługa informatyczna »

  Firma Emsys to firma z branży IT. Postanowiła ona wyjść naprzeciw tym wszystkim właścicielom firm, którzy chcieliby aktywnie zaistnieć w sieci. Branżą IT firma zajmuje się już dość długo, chociaż dopiero stosunkowo niedawno została zarejestrowana oficjalnie. Jak chyba większość firm z tej branży, tak i my zaczynaliśmy od projektowania prostych stron internetowych dla małych i średnich firm, od ich pozycjonowania w internecie. Aktualnie możemy już przedstawić pełną, kompleksową obsługę informatyczną danej firmy. Pamiętaj: jeżeli szukasz informatyka cieszyn, wybierz nas. Informatyk cieszyn czeka na Twoje zgłoszenie.

  Data dodania: 07 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • System ERP - Rekord.ERP »

  Pakiet aplikcaji ERP - system Rekord.ERP to scentralizowana jednostka informatyczna, przeznaczona dla przedsiębiorstw, fabryk, instytucji, różnych branż. System Rekord.ERP program, który jest w pełni skalowalny, czyli budowa systemy jest tak zaprojektowana, iż można go dopasować do każdej fabryki, przedsiębiorstwa. Wprowadzenie takiego informatycznego systemu ERP firmy nabierały przekonania, na to innowacyjne wówczas środowisko informatyczne. Obecnie duże firmy nie nie mają możliwości prawidłowego funkcjonowania własnej firmy bez takiego oprogramowania. Firma nie jest w stanie ogarnąc wszystkich procesów biznesowych bez zintegrowanego systemu ERP jest to niemożliwe. Oprogramowanie firmy Rekord Systemy Informatyczne to uznany system w branży oprogramowania komputerowego zarówno dla przedsiębiorstw jak i urzędów. Rekord SI to producent oprogramowania ERP, firma w ramach umowy wdraża system ERP.

  Data dodania: 29 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rekord SI - Systemy dla urzędów i firm »

  Lider polskiego rynku oprogramowania firma Rekord SI zajmuje się projektowaniem aplikacji biznesowych dla przedsiębiorstw produkcyjnych oraz dla jednostek administracji publicznej.

  Firma Rekord posiada ponad 20-letnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania, dodatkowo firma jest corocznym laureatem wielu nagród, w ty najbardziej cenione i prestiżowe na polskim rynku.

  Rekord jest firmą, która programuje systemy dostosowane do aktualnych potrzeb i prawa polskiego.

  Produktami firmy Rekord są:

  Rekord.ERP - Zintegrowane oprogramowanie o modułowej budowie obsługujący każdy dział przedsiębiorstwa.
  Ratusz - systemy do obsługi urzędów.

  Rekord SI ciągle rozwija swoje produkty, można powiedzieć, produkty Rekord.ERP oraz Ratusz rozwijane są do aktualnych potrzeb rynkowych. Przykładem może być nowy moduł firmy odpady komunalne które każda gmina musi posiadać od początku 2013 roku.

  Data dodania: 03 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Netrix Group Sp. z o.o. »

  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług jakie oferuje Państwu Instytucja Otoczenia Biznesu Netrix Group! Oferujemy Państwu: usługi doradcze, informacyjne, szkolenia, audyt IT, Clouding Computing, systemy informatyczne oraz aplikacje SaaS. Dzięki indywidualnie dobranym narzędziom do potrzeb, Państwa firma znów zacznie się rozwijać! Warto nam zaufać w drodze po sukces! Serdecznie zapraszamy do szerszego zapoznania się z ofertą naszej firmy!

  Data dodania: 20 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • ZAMAT - Obsługa informatyczna firm, usługi informatyczne »

  W dobie XXI wieku komputery są wszechobecne – starują pracą wielkich fabryk, monitorują ulice, pomagają przeprowadzać skomplikowane operacje, diagnozują i wspierają procesy decyzyjne. Aby były pomocne, muszą być jednak sprawne. Firma ZAMAT świadczy dla Państwa usługi z zakresu informatyki. Posiadamy grono fachowców, którzy dzięki wieloletniej pracy uzbroili się w wiedzę i doświadczenie niezbędne do wykonywania zadań na najwyższym, profesjonalnym poziomie. Zajmujemy się kompleksową obsługą informatyczną, w tym: zarządzaniem serwerami fizycznymi oraz wirtualnymi opartymi o systemy operacyjne rodzin MS Windows/Linux/BSD, sieciami teleinformatycznymi bazującymi na routerach i przełącznikach największych korporacji oraz sprzętem komputerowym. W swojej pracy wykorzystujemy technik telepracy – co znacząco skraca czas reakcji i usunięcia usterek. Firma ZAMAT zajmuje się również programowaniem aplikacji typu WEB – opartych o przeglądarki internetowe oraz stron www. Nasze produkty są zawsze przystosowane do indywidualnych potrzeb ponieważ przygotowujemy je ‘na miarę”. Cechują się wygodnym interfejsem, unikalnym wyglądem oraz dostępnością na urządzenia mobilne. Każdy produkt spełnia restrykcyjne standardy W3C oraz wybrane standardy na życzenie zamawiającego.

  Data dodania: 07 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Exigo.pl obsługa informatyczna »

  Zachęcamy Państwa do skorzystania z usług naszej firmy. Realizujemy wysokiej jakości obsługę informatyczną na terenie Warszawy i okolic. Jesteśmy na rynku od 10 lat, dlatego też możemy zaproponować tak elastyczne warunki a przy tym szybki czas reakcji. Dysponujemy potężnym zapleczem technicznym, zatrudniamy fachowców, dzięki czemu realizujemy usługi na naprawdę wysokim poziomie. Na naszej stronie internetowej prezentujemy całościową ofertę, przedstawiamy warunki współpracy a także referencje. To wszystko na stronie http://www.exigo.pl/.

  Data dodania: 12 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • ITNS Polska – usługi IT »

  Szukasz firmy IT do obsługi informatycznej swojego przedsiębiorstwa? Wybierz ITNS – zespół profesjonalistów świadczących kompleksowe usługi w zakresie obsługi informatycznej dla firm. Zaproponujemy Ci zaawansowane rozwiązania w zakresie IT - systemów sieciowych, sprzętu i oprogramowania komputerowego, co pozwali Ci na sprawne jak nigdy dotąd zarządzanie przedsiębiorstwem. Jeżeli zdecydujesz się na stałą opiekę informatyczną w ramach usług zapewniamy także profesjonalne doradztwo informatyczne oraz obsługę serwisową. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na stronie www.itns.pl!

  Data dodania: 18 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • VOL Sp. z o.o. Sp.k. »

  Działamy na rynku usług informatycznych nieprzerwanie od 1991 roku. W ofercie VOL znajdziesz kompleksowe rozwiązania serwerowo-macierzowe, usługi outsourcingu IT, doradztwo w zakresie rozwoju zasobów informatycznych a także autorskie oprogramowania przygotowane przez zespół naszych specjalistów. Kompleksowo świadczymy usługi zarządzania projektem. Współpracujemy z największymi dystrybutorami i producentami sprzętu i oprogramowania na świecie. Zapytaj naszych specjalistów jakie usługi i rozwiązania będą najbardziej optymalne dla Twojego biznesu. Zapraszamy na www.vol.com.pl.

  Data dodania: 21 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Adenet Wsparcie IT Adam Dziki »

  Jako firma oferująca wsparcie w zakresie IT mieliśmy przyjemność pracować z wieloma przedsiębiorstwami. Jeśli szukają Państwo niezawodnej firmy, która rozwiąże dla Państwa problemy w zakresie IT, zbuduje sieć lokalną, stworzy i utrzyma stronę internetową lub rozwiąże problemy ze sprzętem, AdeNET jest do Państwa dyspozycji.

  Data dodania: 22 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • ITCenter Computer Media Consultants »

  Firma IT Center zapewnia kompleksową obsługę informatyczną dla małych i średnich przedsiębiorstw, oferuje usługi dla biznesu na najwyższym poziomie. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie, przy ul. Romera 10. IT Center oferuje wyjątkowe rozwiązania informatyczne, bezpieczeństwo i zarządzanie systemami IT w firmach handlowych, usługowych oraz produkcyjnych.

  Data dodania: 21 05 2017 · szczegóły wpisu »