Jedzenie Podkategoria: Jedzenie

 • Pastry Creation zaopatrzenie dla cukierni »

  Prowadzisz cukiernię lub ewentualnie punkt sprzedaży z przysmakami? Pieczesz ciasta i torty? Jeśli tak, perfekcyjnie się składa - opisujemy punkt sprzedaży, w jakim zakupisz ozdoby cukiernicze. Posiadamy należyte zaopatrzenie dla cukierni i cukierników, którzy chcą, aby ich wypieki wyglądały i smakowały zaskakująco porządnie. Na witrynie internetowej znajduje się pełna oferta - już dziś zapraszamy do wejścia oraz do kupna jadalnych ozdób oraz innych cukierniczych dodatków.

  Data dodania: 08 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Familia Catering - Pruszków i Grodzisk Mazowiecki »

  Firmy coraz częściej organizują różnego rodzaju szkolenia i spotkania biznesowe, i w związku z tym catering jest coraz częściej nieodzowną ich częścią. Poza tym ludzie są coraz bardziej zabiegani i nie mają czasu na długotrwałe i czasochłonne przygotowywanie posiłków więc korzystają z cateringu aby przygotować okolicznościowe przyjęcie.
  Jedną z takich firm oferujących tego typu usługi na terenie powiatów Pruszków i Grodzisk Mazowiecki jest Familia Catering. Oferuje ona pełny zakres usług cateringowych zarówno dla firm jak i też dla osób prywatnych. Firma oferuje także catering w porze nocnej w postaci posiłków regeneracyjnych dla pracowników firm pracujących nocą. Opis pełnej oferty usług cateringowych znajduje się na firmowej stronie internetowej. Zarówno w powiecie Pruszków jak i Grodzisk Mazowiecki catering oferuje wiele firm ale usługi firmy Familia Catering wyróżniają się stuprocentowym zadowoleniem klientów.

  Data dodania: 12 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kawiarnia alter Ego Cafe Starachowice - dawna Altamira »

  Alter Ego Cafe Starachowice. Pierwsza starachowicka kawiarnia artystyczna - Kawiarnia przy ulicy Jana Kochanowskiego 5 funkcjonuje przeszło od 40 lat i śmiało można o niej powiedzieć, że jest najstarszym lokalem tego typu działającym w Starachowicach. Jeszcze w latach 60-tych funkcjonowała tutaj kawiarnia GIERMEK - Kiedy w budynku zaczął swoją działalność Klub Międzynarodowej Prasy i Książki (Empik). W kolejnych latach mieściła się tutaj Altamira.

  Data dodania: 24 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dobra-pizza.com »

  Szybkie oraz dobre posiłki to dziedzina 21 wieku. Jednym z takich posiłków jest pizza. Pomimo, iż wymyślona bradzo dawno temu to obecnie przeżywa swój renesans. Pizzerie napotkać zauważamy niemalże wszędzie oraz w dużych miastach możemy pizze zamówić kiedy tylko chcemy. Czemu pizza cieszy się taką popularnością? Mianowicie, że jest nadzwyczaj dobra oraz łatwa do zrobienia. Tak w istocie jedyną przeszkodom w wyborze składników jest wyobraźnia oraz zmysł smaku. Niestety dzisiaj pizza dostała etykietkę śmieciowego jedzenia, ponieważ na nieszczęście jest sprawcą otyłości.

  Data dodania: 19 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • FELIKS – przetwórstwo warzyw, sałatki warzywne, ogórki konserwowe »

  FELIKS jest firmą przetwórczą, która została założona w 1982 roku. Produkcja przetworów pierw skierowana była na lokalny rynek na Górnym Śląsku, a wraz z rozwojem firma zaczęła zaopatrywać w swoje towary nie tylko na rynek krajowy, ale także rynki w takich krajach jak: Stany Zjednoczone, Włochy, Holandia, Wielka Brytania, Szwecja, Czechy i Słowacja jak i wiele innych.
  Specjalizujemy się w produkcji następujących towarów gastronomicznych: sałatki warzywne, koncentraty spożywcze, sterylizaty (np.groszek, kukurydza kukurydza, itd.). Najważniejsze produkty Feliks to: Sałatka ogórkowa, sałatka bałkańska, sałatka Feliks,czerwona kapusta, buraczki, sałatka ziemniaczana. Przetwórstwo na zamówienie Feliks to uznana przetwórnia warzyw i owoców. Podstawowymi czynnikami wpływającymi na jakość naszych przetworów to czysty ekologicznie region Beskidu, korzystanie z własnych źródeł krystalicznie czystej górskiej wody oraz stosowanie procedur EU Friendly. Warzywa i owoce, które stosujemy do przetworów są w najlepszym momencie dojrzewania – wszystkie niedojrzałe bądź przejrzałe są usuwane na etapie selekcji. Zastosowane komponenty i surowce pochodzą tylko od renomowanych polskich i europejskich dostawców. Nasze przetwory warzywne, sałatki warzywne, sałatki obiadowe oprócz dobrej posiadają cenę, którą można umiejscowić w przedziale średnich i niskich cen. Feliks to najwyższej jakości sałatki warzywne, ogórki kiszone, kapusta czerwona i przeciery na rynku. Zapraszamy!

  Data dodania: 09 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Małpka Express - sieć sklepów spożywczych »

  Małpka Express to polskie sklepy spożywcze oferujące zawsze świeże produkty w atrakcyjnych cenach. Nasze nowoczesne sklepy typu convenience zapraszają serdecznie na codzienne szybkie zakupy spożywcze. Oferujemy także pyszną aromatyczną kawę, świeże sałatki, kanapki, czy też chrupiące hot-dogi, ale nie tylko, u nas zapłacisz rachunki, zrealizujesz kupon lotto i odbierzesz paczkę z merlin.pl. Aktualne gazetki promocyjne i adresy sklepów znajdziesz na naszej stronie internetowej www. malpkaexpress.pl. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!
  http://malpkaexpress.pl/oferta-i-promocje/

  Data dodania: 17 12 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Jedzenie

(3)

Jedzenie - nowa strona:

Adres: