Prawnik Wrocław - Kancelaria Prawna Securum

Prawnik Wrocław - Kancelaria Prawna Securum 7. Wrocławska kancelaria prawna Securum jest miejscem, w którym można uzyskać pomoc prawników specjalizujących się w obsłudze prawnej firm oraz instytucji. Naszymi klientami są między innymi korporacje i spółki. Posiadamy rozległą wiedzę w zakresie prawa autorskiego, a także zapewniamy wsparcie w kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych kontrahentów oraz pracowników. Zapraszamy do nas ludzi, którzy poszukują radcy prawnego z Wrocławia, zajmującego się analizowaniem umów, jak również osoby potrzebujące wsparcia w zakresie prawa spadkowego, majątkowego, rodzinnego bądź osobowego. Ponadto zajmujemy się przeprowadzeniem windykacji we Wrocławiu, pomagając w wyegzekwowaniu zaległych należności.

Szczegóły strony www.securum.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.securum.pl:

Prawnik Wrocław - Kancelaria Prawna Securum

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Radcy Prawnego „Jurysta” »

  Pragniemy Państwu zaprezentować usługi Kancelarii Radcy Prawnego „Jurysta”. Nasza kancelaria funkcjonuje w Gliwicach już od 1992 roku i jest prowadzona przez Mecenas Maria Woszczak-Dobrogowska. Naszym klientom oferujemy usługi z obszaru prawa cywilnego, karnego, rodzinnego oraz innych dziedzin prawa. Specjalizujemy się także w prawie telekomunikacyjnym oraz energetycznym. Poza tym prowadzimy doradztwo prawne w języku angielskim i niemieckim! Proponujemy wsparcie zarówno interesantom indywidualnym, jak również przedsiębiorcom. Więcej danych o aktywności naszej kancelarii oraz o jej usługach znajduje się na naszej stronie internetowej!

  Data dodania: 02 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kamila Kopczyńska Kancelaria Adwokacka »

  Wiele jest sytuacji w życiu, gdy konieczne jest skorzystanie z porady prawnika. Kancelaria adwokacka Kamili Kopczyńskiej świadczy usługi w tym zakresie. Głównie zajmuje się ona sprawami karnymi, ale w zakresie jej działania są również sprawy odszkodowawcze, rozwodowe o podział majątku, czy spadkowe.

  Data dodania: 22 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Chyl i Wspólnicy »

  Kancelaria adwokacka udzieli każdej porady prawnej z zakresu prawa karnego, cywilnego, ale również związanej z podziałem majątku czy spadkiem. Porady prawne w Kancelarii Prawnej Chyl i Wspólnicy otrzymasz od ręki wraz z gwarancją wysokiej klasy usług, a dodatkowo rzetelności. Kancelaria prawna zajmie się każdą sprawą sądową, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu z dobrym skutkiem ją poprowadzi. Nie wiesz jak sporządzić umowę albo masz pytania związane z prawem korporacji? Teraz masz możliwość prędko rozwiać prywatne uwagi, dzięki poradom udzielonym w kancelarii prawnej. Kancelaria Prawna Chyl i Wspólnicy oferuje swoim nabywcom możliwość udzielenia porady prawnej drogą mailową, a także indywidualnie w biurze.

  Data dodania: 24 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Sylwia Bartoszuk Kancelaria Adwokacka »

  Korzystając z usług naszych prawników masz pewność, że otrzymujesz poradę sprawdzoną i zgodną z rzeczywistym stanem prawnym. Nasi adwokaci posiadają wieloletnie doświadczenie, ukończone renomowane uczelnie i praktykę w zawodzie, dzięki której mogą skutecznie pomagać w sprawach z zakresu prawa karnego, cywilnego, odszkodowawczego, nieruchomości i budowlanego, skarbowego, handlowego, patentowego oraz prawa pracy. Zajmujemy się również doradztwem prawnym i podatkowym dla firm.

  Data dodania: 17 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria LEXIS »

  Serdecznie witamy na stronie naszej kancelarii. Działamy na terenie Wrocławia, zajmując się dla naszych klientów szeregiem różnych spraw. Bogate doświadczenie w postępowaniach spadkowych i rozwodowych, a także inne usługi. Zachęcamy bardzo serdecznie do nawiązania kontaktu z nami. Ręczymy za dyskrecję oraz profesjonalizm w każdym prowadzonym dla Państwa działaniu.

  Data dodania: 04 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Świąder »

  Szukasz na terenie Łodzi kancelarii adwokackiej specjalizującej się w prawie upadłościowym? Zależy Ci na kompleksowej obsłudze od początku do końca procesu? Potrzebujesz pomocy w procesie restrukturyzacji, windykacji lub uzyskaniu odszkodowania? W takim razie oferta kancelarii Michała Świąder jest skierowana do Ciebie.

  Data dodania: 01 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Zofia Gałązka »

  Siedlecka Kancelaria Prawna Gałązka Patralska oferuje profesjonalną obsługę prawną przedsiębiorstw. Kompleksowo obsłużymy Państwa firmę. Zajmiemy się min. utworzeniem spółki handlowej, tworzeniem i redakcją umów, pomocą przy negocjacjach handlowych a także reprezentacją Państwa firmy przed sądami różnych instancji.

  Data dodania: 08 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Justyna Targońska-Reduta »

  Poszukujesz dobrego prawnika? Kancelaria adw. Justyny Targońskiej – Reduty skutecznie pomaga w sprawach o rozwód, alimenty, podziale majątku i działach spadku. Oferowana obsługa prawna skierowana jest do Klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:30-16:30. Każdy Klient traktowany jest indywidualnie oraz otrzymuje stałe informacje o przebiegu zleconych spraw.

  Data dodania: 22 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Jan Przemysław Kopko »

  Gorąco zachęcam do sprawdzenia oferty mojej kancelarii prawnej. Swoim klientom gwarantuję pełną dyskrecję oraz pełne zaangażowanie w każdą ze spraw prowadzonych przeze mnie. Jeżeli szukasz sprawdzonego adwokata, to moja oferta jest idealna dla Ciebie. Po więcej informacji zapraszam na moją stronę www oraz do kontaktu telefonicznego.

  Data dodania: 28 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Zemła - prawo farmaceutyczne »

  Ustawa prawo farmaceutyczne zawiera szczegółowy zbiór przepisów prawnych dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej w branży aptekarskiej. Ustawa określa tryb dopuszczania do sprzedaży produktów leczniczych, a także warunki ich wytwarzania oraz obrotu nimi. Zawiera także obostrzenia w zakresie przeprowadzania badań klinicznych oraz wymagania dotyczące reklamy produktów leczniczych. By uniknąć kar i przykrych konsekwencji naruszenia litery prawa producenci z branży farmaceutycznej często sięgają po pomoc do specjalistów w tej dziedzinie. Kancelaria prawna Zemła to zespół prawników specjalizujący się w sprawach z zakresu prawa farmaceutycznego. Duże doświadczenie w tej materii pozwala im świadczyć usługi składające się na kompleksową obsługę prawną firm, a ich świetne wyszkolenie jest gwarancją skutecznego działania.

  Specjalizacja:
  obsługa prawna firm
  prawo farmaceutyczne
  prawo kosmetyczne
  prawo nowych technologii

  Data dodania: 25 08 2017 · szczegóły wpisu »