Aparatura pomiarowa Podkategoria: Aparatura pomiarowa

 • Sklep z wagami i akcesoriami »

  Powyższa strona WWW prezentuje wchodzącym na nią użytkownikom różnorodne wagi elektroniczne. Wagi laboratoryjne działające z ogromną dokładnością czy wagi platformowe najlepsze do zastosowań przemysłowych to tylko część oferty. Sprzedajemy również przydatne akcesoria wagowe a także wzorce masy i mierniki siły. Zaciekawieni klienci będąc na naszej stronie otrzymają dokładne informacje o każdej wadze. Każdy z Państwa bez problemu wyszuka tutaj produkt spełniający jego wymagania.

  Data dodania: 17 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje elektryczne - ELKAEM - Krzysztof Michowski »

  Budujemy, modernizujemy i usuwamy awarie instalacji elektrycznych w domach, mieszkaniach i domkach letniskowych.

  Wykonujemy pomiary elektryczne okresowe i odbiorcze w sieciach niskiego napięcia. Posiadamy uprawnienia do 1 kV w zakresie pomiarów.

  Zasadnicze pomiary składają się z dwóch części:

  - oględzin, sprawdzających czy zainstalowane na stałe urządzenia elektryczne spełniają wymagania bezpieczeństwa podane w odpowiednich normach przedmiotowych oraz czy zainstalowane wyposażenie jest zgodne z instrukcjami wytwórcy tak, aby zapewniało jego poprawne działanie,

  - prób i pomiarów właściwych, sprawdzających czy rodzaj i sposób zamontowania urządzeń elektrycznych pozwala spełnić wymogi bezpieczeństwa zawarte w normach oraz zgodność metody zainstalowania i użytkowania urządzeń z instrukcją producenta.

  Instalacje elektryczne - ELKAEM - Krzysztof Michowski

  Data dodania: 20 02 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Aparatura pomiarowa

(3)

Aparatura pomiarowa - nowa strona:

Adres: