Adwokaci Podkategoria: Adwokaci

 • Adwokat S.Doniec - Gorlice i Jasło: adwokatdoniec.pl »

  Adwokat Sebastian Doniec jest absolwentem wydziału prawa na Uniwersytecie Rzeszowskim oraz fillologi angielskiej na tej samej uczelni. Adwokat prowadzi praktykę prawniczą w Jaśle i Gorlicach.
  w oparciu o kancelarię adwokacka w Gorlicach, która mieści się przy ul. Bieckiej 76. Kancelaria świadczy usługi prawne w zakresie prawa administracyjnego, cywilnego handlowego i karnego. Na firmowej stronie internetowej kancelarii prezentowany jest pełen zakres świadczonych usług prawnych. Na stronie www.adwokatdoniec.pl adwokat ten publikuje odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania odnośnie prawa gospodarczego.

  Data dodania: 30 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria.tarnow.pl - radca prawny Tarnów »

  W ostatnim czasie można zauważyć tendencję do ujednolicania kompetencji jakie ma radca prawny i adwokat. Polska jako jedna z niewielu rozróżnia zawód radcy prawnego i adwokata. Z pewnością z czasem oba zawody zostaną połączone.
  Nie mniej jednak na razie można korzystać z usług radców prawnych. Radca prawny w Tarnowie to m.in. prawnik Tomasz Leśniak. Posiada on kancelarię radcowską w Tarnowie przy ulicy Konarskiego 25. Służy on pomocą prawną m.in. w zakresie prawa opieki zdrowotnej i prawa cywilnego. W wielu sprawach współpracuje z radcą prawnym Agatą Baran, która posiada kancelarię prawniczą w tym samym miejscu. Mogą oni reprezentować swoich klientów w sądach i instytucjach państwowych w Tarnowie i innych miejscowościach w Polsce. Na ich wspólnej stronie internetowej można znaleźć szczegółowy opis oferowanych usług przez tych prawników.

  Data dodania: 04 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wrocław - rozwody i alimenty »

  Prawo rodzinne i cywilne oraz inne gałęzie prawa - dobry adwokat powinien zaproponować swoim klientom doskonałej jakości usługi poparte wieloletnim doświadczeniem. Marta Olejnik-Hejne jako adwokat działa głównie na terenie Wrocławia i okolic, oferując swoim klientom współprace w zakresie postępowań o rozwody czy alimenty, a także w sprawach o podział majątku. Dzięki doskonałym kwalifikacjom i bogatemu doświadczeniu dobry adwokat potrafi wesprzeć swoich klientów, przygotowując dla nich kompleksową obsługę prawną w zakresie prowadzonego postępowania. W postępowaniu o alimenty czy rozwód adwokat we Wrocławiu zapewni ci satysfakcjonujące rozwiązania.

  Data dodania: 02 12 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Adwokaci

(3)

Adwokaci - nowa strona:

Adres: