Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Adwokat Zdzisław Rajakowski »

  W ofercie kancelarii adwokackiej pana Zdzisława Rajakowskiego potencjalnii klienci znajdą między innymi pomoc w sprawach karnych, w tym w szczególności dotyczących obrony w sprawach karnych w postępowaniu przygotowawczym i sądowym, mogą także liczyć na godne reprezentowanie pokrzywdzonych przestępstwem. W kwestiach spraw które tyczą się prawa cywilnego, świadczona jest pomoc głównie w zakresie prawa rzeczowego, prawa zobowiązań, prawa spadkowego oraz rodzinnego. Firma działa na terenie Piaseczna, jednakże po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym klienci mogą być przyjęci także w Warszawie.

  Data dodania: 12 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • TrioAdvisory.pl »

  Firma Trio Advisory posiada wieloletnie doświadczenie w branży i specjalizuje się w kompleksowych usługach w zakresie efektywnego zarządzania kapitałem ludzkim i finansami. Oferują oni ze swej strony pełne doradztwo strategiczne i doradztwo prawne. Firma zatrudnia w swych szeregach wyłącznie specjalistów najwyższej klasy co podnosi znakomicie jej renomę i prestiż, a także świadczy o wysokiej jakości usług. Firma Trio Advisory pomaga redukować ryzyko biznesowe oraz pomaga budować efektywne organizacje. Bogate doświadczenie w branży i doskonała znajomość przepisów pozwalają w pełni profesjonalnie podejść do tematu.

  Data dodania: 01 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Novofundusze.pl »

  Wiedza, prężność w działaniu oraz śmiałe i unikalne pomysłu to elementy niezbędne przy obracaniu każdą kwotą pieniędzy. Dzięki wieloletniej pracy agenci OPERA Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych S.A. zdołali opanować tą sztukę do perfekcji. Proponujemy Państwu między innymi fundusze polskich akcji oraz obligacje przedsiębiorstw na długi jak i krótki okres inwestowania. Chętnie pomożemy dobrać najlepsze fundusze inwestycyjne w zależności od oczekiwanego zysku, gotowości co do ponoszonego ryzyka czy płynności inwestycji. Ponadto w razie jakichkolwiek wątpliwości służymy poradą finansowa popartą wieloletnim doświadczeniem. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej novofundusze.pl, gdzie zaprezentowana została pełna oferta Towarzystwa OPERA.

  Data dodania: 15 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wyższa Szkoła Uwodzenia »

  Szanowni Kursanci,

  Jesteśmy światowym, profesjonalnym Ośrodkiem Szkoleniowo-Badawczym, którego wydziałem jest ogólnopolska Wyższa Szkoła Uwodzenia, prowadząca zajęcia z zakresu m.in: Wywieranie Wpływu, Rozwój Wewnętrzny, Rozwój osobisty.W Krakowie mamy największy z Oddziałów krajowych pod nazwą Krakowska Szkoła Uwodzenia. Mamy 12 oddziałów na terenie całej Polski. Instytucja posiada 4 zintegrowane ale niezależne wydziały.
  Jednym z wydziałów jest Wydział Uwodzenia. Zdobywanie wiedzy na na tej specjalności kładzie nacisk w obrębie szeroko pojętej psychologii relacji na płaszczyźnie damsko-męskiej, psychologii sztuki podrywania, w tym sensie nasza szkoła wybiega poza oficjalną wiedzę. Kursy z uwodzenia skupiają się także na modelu i uwarunkowaniach seksualnych (rozmaitych dla obu płci) progresji emocjonalnej, która umożliwia, sterowanie emocjami oraz ulokowanie odpowiednich emocji w danej osobie.

  Data dodania: 28 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Readymade - Sprzedaż gotowych spółek »

  Na niniejszej witrynie internetowej znajdują się ważne wiadomości na temat firmy ReadyMade Accounting and Management Sp. z o.o. oraz ReadyMade Enterprise Sp. z o.o. Parają się one wsparciem w zakresie kupna już gotowej i zupełnie zarejestrowanej czystej Spółki tzw. Shelf Company. Jeżeli zamierzasz wejść w rzeczywistość własnej firmy czy też przedsiębiorstwa nie możesz czekać tylko jak najszybciej odwiedzić tą witrynę. Wspomniane powyżej firmy oferują swym klientom pomoc powiązane z fachową księgowością oraz podobnymi pokrewnymi cechami kierowania działalnością gospodarczą. Właśnie dzięki fachowej pomocy speców własną działalność będą Państwo wstanie zalegalizować w przeciągu jednej doby. Oszczędzą także Państwo niezwykle cenny czas a także tak niezbędne pieniądze.

  Data dodania: 21 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • FranczyzaBanku.pl - franczyza, własny biznes »

  Franczyzabanku.pl to nowoczesny portal branżowy poświęcony problematyce franczyzy bankowej. Dedykowany przedsiębiorcom prowadzącym własny biznes w systemie franczyzowym, jak również ludziom zainteresowanym otwarciem własnej placówki partnerskiej. Objaśnia czym jest franczyza. Zawiera usługę rekrutacyjną, oferty pracy w sektorze bankowym, giełdę placówek franczyzowych: sprzedam, otworzę, kupię. Za pośrednictwem serwisu istnieje możliwość zakupienia Poradnika franczyzobiorcy „Własny biznes franczyzowy. Jak wybrać najlepszą franczyzę bankową”, który opisuje proces nawiązania współpracy z franczyzodawcą oraz na jakie aspekty zwrócić uwagę w umowie franczyzowej.

  Data dodania: 25 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Częstochowie »

  Funkcjonujemy na rzecz pracowników szeroko rozumianej księgowości. Pomagamy im odnaleźć się w stale zmieniających się przepisach oraz poszerzamy ich wiedzę. Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Częstochowie skupia się głównie na organizacji szkoleń dla księgowych oraz biegłych rewidentów z zakresu rachunkowości, podatków, prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, obsługi Excela czy też rewizji finansowej. Zaciekawionych zapraszamy na studia podyplomowe, jakie wykonujemy we współpracy z Krakowską Szkołą Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Szczegóły na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 10 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • TELEROUTE europejska giełda transportowa »

  Przedsiębiorstwo Teleroute jest doświadczonym oraz poważanym organizatorem Giełdy Transportowej, w której brać udział mogą zarówno fabrykanci dowolnych towarów, jak też spore przedsiębiorstwa spedycyjne i mniejsi przewoźnicy. Funkcjonowanie Teleroute umożliwia pośrednictwo w transporcie ładunków na obszarze kraju oraz Europy, eliminując puste przewozy i usprawniając transport. Jednostka współpracuje z pojedynczymi kierowcami ciężarówek, niewielkimi czy średnimi spedytorami a także międzynarodowymi kombinatami transportowo-logistycznymi. Drobiazgowe informacje o ofercie usług proponowanych w firmie osiągalne są na stronie internetowej.

  Data dodania: 24 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Codex BHP »

  Często pracodawcy odsuwają bezpieczeństwo na drugi plan z powodu braku czasu, nawału pracy czy chęci własnych zysków. Pracodawco pamiętaj bezpieczeństwo w pracy jest najważniejsze! Jeżeli nie masz czasu zająć się tak ważnym tematem w swojej firmie zleć to nam, zajmiemy się wszelkimi szkoleniami bhp oraz ppoż, instrukcjami przeciwpożarowymi jak również ekspertyzy przeciwpożarowe. Wykonamy wszelkie usługi pod względem bhp zgodnie z wszelkimi wymogami. Już dziś zacznij z nami współpracę. Pozdrawiamy zespół CodexBHP.

  Data dodania: 10 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Promanus »

  Głównie skupiamy się na świadczeniu porad prawnych dla naszych klientów, zarówno osób fizycznych, jak i dla przedsiębiorstw, zajmujemy się również przygotowywaniem pism i opinii, udziałem w negocjacjach i mediacjach, reprezentowaniem klientów. Skutecznie odzyskujemy odszkodowania komunikacyjne i za błędy lekarskie. Mamy duże doświadczenie, zatrudniamy i współpracujemy z ekspertami, dlatego u nas otrzymają Państwo obsługę na najwyższym poziomie. Promanus – kompleksowe usługi prawne, odszkodowania, windykacja należności – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

  Data dodania: 09 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • SALDO SP.Z O.O. biura księgowe Będzin »

  Biuro Finansowo-Księgowa SALDO z siedzibą w Dąbrowie Górniczej świadczy usługi z zakresu księgowości, kadr i płac oraz rozliczania księgi przychodów i rozchodów. Propozycję kierujemy do przedsiębiorstw jak też do osób prowadzącym działalność. Proponujemy fachową pomoc nowym przedsiębiorcom we wdrożeniu w sprawy podatkowe oraz księgowe. Spośród innych przedsiębiorstw o analogicznym profilu wyróżnia nas profesjonalizm wynikający m.in. z doskonałej wiedzy naszych specjalistów, a także indywidualnego podejścia do każdego klienta. Pozostajemy do Państwa dyspozycji także jako Biuro Usług Płatniczych. Więcej wiadomości na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 09 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pronobel.pl »

  Pracuje w Niemczech jako opiekunka już kilka lat. Zarobki są świetne, to prawda, ale dopiero niedawno zrozumiałam, że wypłata w euro to nie wszystko! Liczy się również moje zdrowie i bezpieczeństwo – napisała na forum internetowym pani Grażyna z Rybnika.

  I dodała: - Dlatego zaczęłam wyjeżdżać do pracy (praca w Niemczech) z agencją. Padło na firmę Pronobel, bo miała bardzo dużo dobrych opinii. Dzięki temu, że zaczęłam pracować legalnie, jestem pod ciągłą opieką koordynatora przydzielonego mi przez agencję i jestem ubezpieczona. Już raz płaciłam bajońskie sumy za opiekę lekarską w Niemczech - więcej nie zamierzam!

  Miesięczne zarobki w opiece (opieka Niemcy) osób starszych w Niemczech sięgają nawet 5000 zł netto. W przypadku dłuższych kontraktów doliczyć do nich można dodatkowo wysokie premie.

  Najczęściej pracę znajdują kobiety doświadczone życiowo, pogodne i pracowite. Niemieccy seniorzy, za troskliwą opiekę odwdzięczają się kobietom bezpłatnym wyżywieniem i mieszkaniem.

  Data dodania: 08 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • ADWOKACI SJS Kraków kancelaria prawna »

  Wieloletnie doświadczenie, rozległa wiedza i fachowe podejście to tylko kilka z atutów, którymi dysponuje kancelaria prawna SJS Adwokaci Stępniewska-Janowska Sieniawski. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, zapewniamy szybką i fachową odpowiedź prawną. Wspierając swoich Klientów staramy się, by praca była przede wszystkim dobrze zrealizowana i aby satysfakcja była stale po obu stronach. Wszelkie koszty podane są po zaznajomieniu się ze sprawą. Swoja ofertę kierują do osób prywatnych, lecz także do jednostek. Aby dowiedzieć się więcej o naszej dotychczasowej wprawie i poznać całkowitą naszą ofertę, zapraszamy serdecznie na naszą stronę internetową:

  Data dodania: 03 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mazowieckiego Centrum Tłumaczeń »

  Celem Mazowieckiego Centrum Tłumaczeń jest tłumaczenie jak i tworzenie nowych tekstów z różnych dziedzin życia, między innymi prawa, medycyny, techniki, ekonomii, księgowości, marketingu, zarządzania, architektury, budownictwa. Specjaliści tu pracujący wykonują tłumaczenia pisemne (przysięgłe i nieprzysięgłe) oraz ustne (symultaniczne i konsekutywne). Wykonują także korektę tekstów już istniejących, gwarantując im pierwotne znaczenie. Niektóre z tłumaczeń wymagają wiedzy specjalistycznej, w związku z tym na ich potrzebę podejmuje się współpracę ze specjalistami różnych dziedzin. Zachęcamy do skorzystania z usług osoby, jakim zależy na czasie jak i na dokładnie wykonanej pracy. Zapraszamy również na tę stronę internetową:

  Data dodania: 16 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Favoris.pl - Opieka Niemcy praca »

  Znajomość języka niemieckiego i posiadanie doświadczenia w opiece wystarczą, by dostać bardzo dobrze płatną pracę.

  Niemieccy seniorzy z chęcią zatrudniają polskie opiekunki, które uważają za wyjątkowo pracowite i serdeczne. Dzięki temu mogą one liczyć na wynagrodzenie od 800 do nawet 1300 euro „na rękę”!

  Opiekunki (opieka Niemcy) przede wszystkim zajmują się podopiecznymi, pomagają im też w prowadzeniu domu.

  Podczas całego pobytu w Niemczech, dzięki karcie EKUZ, opiekunki mogą korzystać z bezpłatnej opieki lekarskiej.

  Data dodania: 08 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • B2C Fleet zarządzanie flotą »

  Profesjonalne doradztwo flotowe to nasza specjalność! Dzięki nam mogą Państwo znacznie ograniczyć koszty związane z utrzymaniem firmowej floty poprzez optymalizację wydatków na zakup nowych pojazdów, ich ubezpieczenie, a także paliwo. Dzięki nam mogą Państwo liczyć na znaczny wzrost zysków i zyskanie przewagi nad konkurencją, dlatego już dziś zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 17 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Blue Oak Advisory sp. z o.o. »

  Nasza firma oferuje profesjonalne usługi w obrębie doradztwa finansowego. Współpracujemy z firmami z sektora małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Wartość dotychczasowych transakcji przeprowadzonych przez naszą firmę w sumie wynosi 63 mln złotych. Głównym obszarem działania Blue Oak Advisory jest doradztwo finansowe, pozyskiwanie kapitału dla firm, działalność inwestycyjna, obsługa prawno – finansowa firm, fuzje i przejęcia.

  Data dodania: 15 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wierzyciel S.A. »

  Przeszukując rynek w poszukiwaniu instytucji finansowej odpowiedniej dla swoich potrzeb z pewnością trafisz również na ofertę Wierzyciel S.A. Bowiem jesteśmy liderem szybkich kredytów gotówkowych. Nasze pożyczki to uczciwy i dopasowany do potrzeb produkt finansowy. Oferowane przez nas szybkie kredyty gotówkowe to gwarancja niskich kosztów i szybkiego otrzymania gotówki. Zredukowaliśmy możliwie jak najbardziej ilość niezbędnych do uzyskania kredytu formalności dlatego właśnie w tak krótkim czasie możesz u nas podjąć pieniądze z kredytu gotówkowego. Atrakcyjne oprocentowanie i jawność wszystkich kosztów. Stawiamy na przejrzyste umowy i klarowne ich warunki.

  Data dodania: 09 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Bilans – darmowe porady »

  Bilans.Gofin.pl to profesjonalny serwis tematyczny zawierający bezpłatne porady ekspertów z zakresu sporządzania rocznego sprawozdania finansowego. Poszczególne działy serwisu to: inwentaryzacja, wycena aktywów i pasywów, koszty i przychody na przełomie roku, sporządzanie sprawozdania finansowego, badanie i ogłaszanie sprawozdania finansowego oraz pozostałe zagadnienia. W serwisie zamieszczono m.in. następujące tematy: metody i terminy przeprowadzania inwentaryzacji aktywów i pasywów, bilansowe zasady wyceny środków pieniężnych i rozrachunków w walutach obcych, wydatki na prenumeratę czasopism na rok 2013 w ewidencji księgowej, prace poprzedzające sporządzenie sprawozdania finansowego, ustalenie obowiązku poddania badaniu rocznego sprawozdania finansowego i inne. Serwis Bilans.Gofin.pl zawiera również harmonogram prac dotyczących rocznego sprawozdania finansowego, wzory druków i umów oraz darmowy program BILANS ułatwiający sporzedzanie sprawozdania finansowego.

  Data dodania: 20 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Graulaw.eu - firma prawnicza »

  Oferta naszej firmy to zapewnienie takich usługi jak m.in. analiza funkcjonowania systemu księgowości i kontroli wewnętrznej, doradztwo prawne, pomoc prawna w księgowości. Nasza firma windykacyjna zajmuje się odzyskiwaniem należności.

  Data dodania: 04 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Helper24h.pl - Opieka Niemcy praca »

  Jeśli praca (praca w Niemczech) w opiece osób starszych – to tylko w Niemczech. I tylko legalnie!

  Agencje rekrutujące polskie opiekunki gwarantują kobietom w pełni legalne zatrudnienie. Wyrabiają też w ich imieniu kartę EKUZ, dokument A1 i zapewniają całodobową opiekę koordynatora. Dzięki temu, podczas pobytu w Niemczech kobiety mogą liczyć na ciągłe wsparcie agencji i bezpłatnie korzystać z pomocy lekarskiej.

  Wynagrodzenie opiekunki (opieka Niemcy) wynosi od 800-1300 euro - w zależności od stopnia znajomości języka niemieckiego i posiadanego doświadczenia w opiece. Kobiety nie ponoszą żadnych kosztów związanych z utrzymaniem się na miejscu – zakwaterowanie i wyżywienie zapewniają im seniorzy.

  Opiekunki mogą wyjechać do Niemiec na minimum 1 miesiąc. Dłuższe wyjazdy gwarantują dodatkowe premie w wysokości nawet kilkuset euro!

  Data dodania: 08 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Doradztwa Podatkowego Omnibus »

  Jeśli poszukują Państwo pomocy wykwalifikowanych księgowych oraz doradców podatkowych, w takim przypadku zachęcamy do skorzystania z usług Kancelarii Doradztwa Podatkowego Omnibus z siedzibą w Szczecinie. działamy z powodzeniem od 1993 r. gwarantując kompleksowe usługi tj. sporządzenie zeznań i deklaracji podatkowych, obsługa księgowa podmiotów gospodarczych, obsługa kadrowo-płacowa, ubezpieczenia społeczne, bądź też doradztwo ekonomiczne związane z prowadzeniem firm. Ponadto proponujemy współpracę zdalną w zakresie prowadzenia księgowości. Więcej na witrynie internetowej, do odwiedzin jakiej, serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 02 04 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

(3)

Doradztwo - nowa strona:

Adres: