Biura rachunkowe Podkategoria: Biura rachunkowe

1 · 2 · następna strona »
 • MR. Wallet »

  Jeżeli chcesz znaleźć wiarygodne biuro rachunkowe musisz jak najszybciej wejść na przedstawianą stronę internetową i zaznajomić się z ofertą. MrWallet to biuro, które zaspokoi oczekiwania niawet wymagających klientów! Serdecznie zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 26 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Www.rajakowska.pl »

  Jeśli potrzebują Państwo rzetelnego, wypróbowanego i popartego doświadczeniem biura rachunkowego, to bardzo dobrze Państwo trafili. Biuro Rachunkowo-Podatkowe działa w Piasecznie od ponad dwudziestu lat, zatrudnia wykwalifikowanych pracowników. Dowolny Petent ma swojego opiekuna, pewną personę, do której zawsze może się zwrócić po pomoc. Firmę na rynku cechuje płacone ubezpieczenie, dogodne warunki cenowe, a dodatkowo możliwość skorzystania z usług prawnych i mediatorskich. Zapraszamy Interesantów do skutecznej współpracy i do zaznajomienia się z naszą propozycją na stronie www.rajakowska.pl.

  Data dodania: 10 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Berater Sp. z o.o. »

  Jeśli poszukujesz biura rachunkowego, dopiero co założyłeś firmę, my mamy dla Ciebie rewelacyjną propozycję. Dzięki naszym promocjom możesz uzyskać nawet dwa miesiące świadczenia usług za darmo! Proponujemy nie tylko rzetelną pomoc, ale przede wszystkim opiekę dedykowanego księgowego, księgowej lub doradcy podatkowego. Nie czekaj, pamiętaj, że dobre biuro rachunkowe jest dla firmy niezmiernie ważne. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony http://biuro-rachunkowe-piaseczno.com.pl/, gdzie możemy zaproponować wiele ciekawych usług.

  Data dodania: 09 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • WLAccountancy Sp. z o.o. - Usługi księgowe | Spółki offshore | Wirtualne biuro »

  WL Accountancy to nowoczesne biuro rachunkowe, które oferuje szeroki zakres usług księgowych: zakładanie i likwidację spółek, w tym spółek offshore, wyprowadzanie zaległości podatkowych oraz reprezentowanie spółki przed Urzędem Skarbowym, Państwową Inspekcją Pracy i ZUS. Nasi pracownicy posiadają niezbędne kwalifikacje oraz certyfikaty, a nasi klienci cenią nas za profesjonalną obsługę.

  Data dodania: 17 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Ekonomist »

  Prowadzimy firmę rodzinną Ekonomist od wielu lat. Od samego początku założeniem naszego biura rachunkowego było dobro kontrahenta, niezawodność, profesjonalne i rzetelne podejście do postawionych nam zadań oraz bezpieczeństwo klienta. Atutem naszego biura jest również punktualność - niezwykle ważny aspekt w księgowości. Do każdego klienta mamy indywidualne podejście, by precyzyjnie skomponować ofertę idealnie dobraną do potrzeb klienta.
  Oferujemy wszechstronne usługi z obszaru rachunkowości, księgowości i doradztwa finansowo-podatkowego. Posiadamy także specjalistę, który wykonuje bardzo rzetelnie i skrupulatnie badanie bilansu - audyt.
  Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której mogą Państwo zapoznać się z ofertą naszej firmy.
  Zapraszam serdecznie!

  Data dodania: 21 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Poltax »

  Biuro rachunkowe Poltax świadczy usługi rachunkowe oraz kadrowe dla firm prowadzonych jako tradycyjna działalność gospodarcza lub różnego typu spółki. Nasza oferta obejmuje prowadzenie książki przychodów i rozchodów oraz pełnej księgowości. Zapewniamy również obsługę kadr i płac, pomagamy dopełnić formalności związanych z założeniem firmy o dowolnym statusie prawnym, dostarczamy rozwiązania informatyczne dla firm.

  Data dodania: 19 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • E-buchalteria.pl - Księgowość Zielona Góra »

  Mamy Państwu do zaoferowania kompleksową obsługę księgową oraz kadrową. Świadczymy usługi dla firm o najrozmaitszym profilu działalności, a także formie prawnej. Gwarantujemy pomoc przy zakładaniu nowej firmy oraz pomożemy wybrać najbardziej korzystnego sposobu opodatkowania. Posiadamy Certyfikat Księgowy uprawniający do usługowego prowadzenia rachunków wydany przez Ministra Finansów RP oraz, stosownie do potrzeb z obowiązującymi przepisami, jesteśmy zabezpieczeni od cywilnej odpowiedzialności związanej z naszą działalnością. Księgowa Zielona Góra jest bardzo wymaganą specjalizacją w naszym mieście. Naturalnie tylko wtedy jeśli, że zna się na rzeczy.

  Data dodania: 12 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • AGNES K SZCZEPAŃSKA usługi rachunkowe łódź »

  Jeżeli szukasz odpowiedzialnego biura rachunkowego, które zajmie się obsługą i rozliczeniami księgowo-płacowymi twojej firmy, wybierz Agnes. Nasze biuro posiada swoją siedzibę w Łodzi i proponuje najwyższy poziom wszelkich wykonywanych usług rachunkowych. Wykonujemy pełną księgowość, w tym księgowanie zdarzeń gospodarczych z podziałem na źródła przychodów i kosztów uzyskania przychodów, a także sporządzanie planu kont dobranego do potrzeb prowadzonej aktywności. Bezustannie współpracujemy także z pracownikami odpowiedzialnymi za sporządzanie dokumentów księgowych. Zapewniamy bezpieczeństwo oraz poufność wszelkich danych naszych klientów. Po więcej informacji zapraszamy na stronę.

  Data dodania: 08 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Buchcom - Kasy Fiskalne Warszawa - Ursynów »

  Firma Buchcom jest autoryzowanym dealerem kas fiskalnych producentów takich jak Posnet, Novitus czy Torell. W sprzedaży zarówno specjalistyczne kasy fiskalne i drukarki fiskalne dla lekarzy czy prawników, jak też i tanie kasy fiskalne do małych punktów sprzedażowych. Biuro rachunkowe świadczy usługi księgowe w Warszawie i sprzedaje oprogramowanie dla firm. W ofercie również wagi sklepowe, ekrany dotykowe i czytniki kodów kreskowych.

  Data dodania: 23 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Księgowe „ZYSK” »

  Centrum Księgowe „ZYSK” - księgowość Opole, prowadzi swoją aktywność na podstawie opublikowanego przez Ministerstwo Finansów Świadectwa Kwalifikacyjnego. Dzięki temu mają Panstwo pewność oraz gwarancję realnego i biegłego wspólnika w biznesie. Jesteśmy nie tylko biurem rachunkowym, ale przede wszystkim partnerem biznesowym, któremu mogą Państwo zaufać i z całą pewnością powierzyć obsługę finansowo-księgową swojej firmy. Każdy nasz klient jest rozważany jednostkowo, a wszelkie jego problemy rozwiązujemy profesjonalnie i najszybciej jak tylko to możliwe.

  Data dodania: 24 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Outsourcing kadr i płac Warszawa - Vattax »

  Firma Vattax-Personel została wykreowana do życia w celu dostarczania usług spośród obszaru outsourcingu kadrowo-płacowego.
  Funkcją firmy jest istnienie specjalistą outsourcingu kadr i płac, dzięki czemu nasi Współpracownicy mogą zostać zwycięzcami swojego biznesu. Naszym atutem są zatrudnieni znakomicie znający obecne przepisy kodeks pracy i prawa podatkowego. Firma Vattax-Personel od wieków wspomaga działy HR, poprzez profesjonalną realizację procesów oraz procedur związanych z naliczaniem wynagrodzeń i administrowaniem dokumentacją pracowniczą.
  Ogromne umiejętności i funkcjonalna umiejętność bieżących przepisów, a także wieloletnie doświadczenie pozwalają przystosować ofertę Vattax Personel do spraw Klientów oraz zaproponować Państwu sprawdzone formy współpracy, z których korzystają obsługiwane przez nas organizacje.
  Mamy doświadczenie w realizacji umów outsourcingowych o różnym stopniu zaangażowania, poczynając od obsługi nowopowstałego podmiotu w obszarze kadrowo-płacowym, przez przejęcia obecnego outsourcingu, a zakończywszy na zamienieniu wewnętrznych działów w hierarchii przedsiębiorstwa. Pośród Klientów Vattax - Personel znajdują się ogromne firmy handlowe, wytwórcze i usługowe. Obsługa zdezintegrowanej grupy instytucji, z których mnóstwo posiada unikatowe składniki oraz sposoby wynagrodzeń, pozwoliło nam na połączenie wielkiej umiejętności zgrupowanej z wyliczaniem płac. Doświadczenie to umożliwia minimalizować zagrożenie niewłaściwego rozliczania nietypowych elementów honorarium oraz efektywnie rozwiązywać pojawiające się kłopoty i rozterki. Dużo naszym Klientom towarzyszymy od terminu rozpoczęcia ich czynności, a także na następnych etapach jej przebiegu, co jest możliwe, dzięki prężnemu dostosowywaniu zakresu naszych usług do wielkości i próśb Klienta. Tworzymy raporty na potrzeby zarządów w zakresie tożsamym z wymaganiami Klientów.

  Data dodania: 26 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Bydgoszcz eMKa | Monika Blok »

  Księgowe z Bydgoszczy rozwiążą każdy problem związany z finansami i rachunkowością sprawnie i bezbłędnie. Certyfikat Ministra Finansów oraz CiK zapewniają bezpieczeństwo usług a także kompetencję pracowników biura eMKa.

  Data dodania: 18 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Enter »

  Enter - znamienite warszawskie biuro rachunkowe i kancelaria podatkowa, ukonstytuowane ponad 20 lat temu przez doradcę podatkowego Danutę Bednarek i wspólników, ma zaszczyt przedstawić swoją ofertę swoją ofertę. Firma zapewnia obsługę księgową, rozliczenia płacowo-kadrowe, doradztwo podatkowe oraz wszechstronne wsparcie biznesu. Dwie dekady to czas testujący każde biuro rachunkowe. Mokotów w tym czasie doznał wielu wzlotów i upadków. Na tle konkurencji Enter przez cały czas się rozwija, ponieważ oferuje więcej niż zwykłe biuro rachunkowe. Warszawa i jej przedsiębiorcy umieją to docenić.

  Data dodania: 25 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Katarzyna Anders-Gibas »

  Biuro rachunkowe Katarzyna Anders-Gibas prowadzi kompleksowe rozliczenia dla klientów z wielu obszarów gospodarki. Działalność prowadzimy od 2002 roku, co obrazuje naszą rzetelność oraz fachowość. Uczestniczymy w wielu szkoleniach rachunkowych oraz podatkowych, które umożliwiają dostęp do najnowszych interpretacji oraz ułatwiają śledzenie zmian zachodzących w polskim prawodawstwie. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 24 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe ABC Audit Sp. z o.o. »

  Od wielu lat prowadzona jest nasza firma. Od momentu powstania naszego biura rachunkowego założenie było jedno - dobro klienta to podstawa.
  Zadania są realizowane na 100%, rzetelnie, przykładnie i profesjonalnie. Nasze biuro rachunkowe to kancelaria podatkowa i biuro księgowe w jednym. Oferujemy Państwu pełną obsługę kadrową i finansową.

  Data dodania: 13 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Doradztwa Podatkowego GESTOR »

  Biuro rachunkowe oferujące szeroki zakres usług związanych zarówno z księgowością, jak również kadrami oraz realizacjami rozmaitych typów doradztwa dla przedsiębiorstw. Wszystkie usługi realizowane są dla klientów z całej Polski. Na stronie zamieszczony został wygodny formularz, dzięki któremu bez trudu można uzyskać darmową wycenę usług dla konkretnego klienta. Biuro oferuje również doradztwo dla osób planujących własną firmę.

  Data dodania: 06 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • SALDO SP.Z O.O. biura księgowe Będzin »

  Biuro Finansowo-Księgowa SALDO z siedzibą w Dąbrowie Górniczej świadczy usługi z zakresu księgowości, kadr i płac oraz rozliczania księgi przychodów i rozchodów. Propozycję kierujemy do przedsiębiorstw jak też do osób prowadzącym działalność. Proponujemy fachową pomoc nowym przedsiębiorcom we wdrożeniu w sprawy podatkowe oraz księgowe. Spośród innych przedsiębiorstw o analogicznym profilu wyróżnia nas profesjonalizm wynikający m.in. z doskonałej wiedzy naszych specjalistów, a także indywidualnego podejścia do każdego klienta. Pozostajemy do Państwa dyspozycji także jako Biuro Usług Płatniczych. Więcej wiadomości na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 09 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kontex grupa »

  Poszukujesz doświadczonej i księgowości? Chcesz znaleźć biuro rachunkowe, które zajmie się każdymi sprawami księgowymi i kadrowymi? Zapraszamy do sprawdzenia naszej propozycji. Jesteśmy doświadczoną firmą rachunkową, istniejącą na rynku od dwudziestu lat. Przez te lata osiągnęliśmy ogromne doświadczenie, które oddajemy do Państwa dyspozycji. Oferujemy doskonałą rachunkowość na zasadach outsourcingu. Z nami wydatki na księgowość w twojej spółce ulegną znacznemu zmniejszeniu. Sprawdź naszą atrakcyjną propozycję prowadzenia księgowości.

  Data dodania: 05 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Frux sp. z o.o. »

  Jesteśmy prężnie funkcjonującym biurem rachunkowym. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Naszą ofertę kierujemy nie tylko do firm, ale także do organizacji pozarządowych oraz przedsiębiorstw zagranicznych. Posiadamy bogate doświadczenie w branży, na stałe współpracujemy również z wieloma ekspertami (prawnicy, analitycy finansowi, osoby specjalizujące się w projektach unijnych). W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko pełen zakres usługo księgowych (księgi, kadry, płace), ale także zarządzenie finansami firmy czy instytucji oraz obsługę prawną.

  Data dodania: 17 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Akro-Silesia biuro rachunkowe katowice »

  Nasze biuro rachunkowe Akro-Silesia to firma z dużym doświadczeniem świadcząca usługi księgowe i rachunkowe. Siedziba firmy mieści się w Katowicach. Angażujemy wyłącznie specjalistów z wyższym wykształceniem ekonomicznym, pozwala nam to na godne reprezentowanie interesów naszych klientów. Nasze motto to wysoka jakość usług księgowych w umiarkowanej cenie. Na życzenie klienta możemy prowadzić jego księgowość i księgi rachunkowe. Zajmujemy się również w imieniu klienta załatwianiem wszelkich spraw w ZUS i Urzędzie skarbowym, sporządzamy wnioski kredytowe oraz realizujemy inne zlecenia księgowe. zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 08 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Medex Consulting »

  Jako profesjonalna firma zapewniamy tylko najwyższej jakości usługi księgowości, a także doradztwa podatkowego. Dysponujemy wykształconymi i doświadczonymi pracownikami, dzięki czemu oferujemy swoje usługi w zakresie badania sprawozdań finansowych, rozliczania transakcji wewnątrzwspólnotowych oraz obsługi ksiąg rachunkowych.

  Data dodania: 30 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • A.M. Jesiołowscy - Finanse Sp. z o.o. »

  Oferujemy prowadzenie księgowości dla dużych i małych przedsiębiorstw. W naszych usługach znajdą Państwo obsługę zdalną oraz na miejscu, w Państwa firmie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty dokładnie opisanej na stronie internetowej pod adresem jesiolowscyksiegowosc.com.pl. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 20 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • ROSZKOWSKA-GALANT pełna księgowość szczecin »

  Nasza firma funkcjonuje w oparciu o powszechnie aktualne regulaminy prawa. Trudnimy się w księgowości, prawie pracy, kontaktach z ZUS, a także doradztwie podatkowym. Biuro podatkowe oraz rachunkowe Roszkowska-Galant niezmiennie od 1996 roku pomaga kontrahentom w rozwiązywaniu ich problemów dotyczących między innymi prowadzenia aktywności gospodarczej. Dla klientów indywidualnych oraz biznesowych wykonujemy zlecenia związane z: doradztwem podatkowym, prowadzeniem pełnej i uproszczonej rachunkowości, sprawami kadrowo-płacowymi, a również rozliczeniami. Pomagamy np. w odzyskiwaniu VAT za materiały budowlanej. Szczegóły na stronie internetowej.

  Data dodania: 09 04 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura rachunkowe

(3)

Biura rachunkowe - nowa strona:

Adres: