Finanse i ekonomia Kategoria: Finanse i ekonomia

Finanse i ekonomia - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Biuro Rachunkowe Berater Sp. z o.o. »

  Jeśli poszukujesz biura rachunkowego, dopiero co założyłeś firmę, my mamy dla Ciebie rewelacyjną propozycję. Dzięki naszym promocjom możesz uzyskać nawet dwa miesiące świadczenia usług za darmo! Proponujemy nie tylko rzetelną pomoc, ale przede wszystkim opiekę dedykowanego księgowego, księgowej lub doradcy podatkowego. Nie czekaj, pamiętaj, że dobre biuro rachunkowe jest dla firmy niezmiernie ważne. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony http://biuro-rachunkowe-piaseczno.com.pl/, gdzie możemy zaproponować wiele ciekawych usług.

  Data dodania: 09 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • TrioAdvisory.pl »

  Firma Trio Advisory posiada wieloletnie doświadczenie w branży i specjalizuje się w kompleksowych usługach w zakresie efektywnego zarządzania kapitałem ludzkim i finansami. Oferują oni ze swej strony pełne doradztwo strategiczne i doradztwo prawne. Firma zatrudnia w swych szeregach wyłącznie specjalistów najwyższej klasy co podnosi znakomicie jej renomę i prestiż, a także świadczy o wysokiej jakości usług. Firma Trio Advisory pomaga redukować ryzyko biznesowe oraz pomaga budować efektywne organizacje. Bogate doświadczenie w branży i doskonała znajomość przepisów pozwalają w pełni profesjonalnie podejść do tematu.

  Data dodania: 01 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Www.spolki-excelio.pl »

  Kupno, sprzedaż i likwidacja spółek z o.o. z naszą kancelarią, to czynności prostsze niż mogłoby się wydawać. Nasz zespół doskonale przygotowanych doradców i prawników poprowadzi Cię na każdym etapie i sprawi, że cały skomplikowany od strony formalnej i prawnej proces przebiegnie pomyślnie. Współpracowało z nami już wiele spółek i wielu inwestorów poszukujących doskonałego biznesu. Dbamy o to, by liczba formalności po Twojej stronie była minimalna, a sama pomoc wykracza daleko poza jedynie przyjęte na rynku standardy.

  Data dodania: 28 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Escape Puzzles »

  Poczuj się jak w filmie!

  Kto z nas oglądając ciekawy film nie pomyślałby choć raz, że też chciałby mieć takie przygody? Teraz jest to w zasięgu ręki każdego! Nie musisz już wyjeżdżać w dalekie strony świata, podróżować po nieznanych krainach, by poczuć dreszczyk adrenaliny. Dzisiaj wystarczy, że zbierzesz paru przyjaciół i razem pójdziecie spróbować swoich sił w coraz popularniejszej grze "Escape room". Zostaniecie zamknięci w specjalnym pokoju i, aby się z niego wydostać musicie znaleźć rozwiązanie wielu zagadek. Nie czekaj zatem- rezerwuj już dziś!

  Data dodania: 24 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Artar »

  Jeśli zadręczają Państwu dylematy pieniężne, pożądają Państwo prędkiej gotówki, w lokalnym lombardzie ją Państwo otrzymają! Oferujemy absorbujące pożyczki, skupujemy złoto i srebro, biżuterię i monety. Na rynku funkcjonujemy od kilku lat, także w jednostce stacjonarnej, dzięki czemu możemy należycie poświadczyć autorską tożsamość. Własnym celem jest przede wszystkim trafna obsługa użytkownika a także dyskrecja związana z przeprowadzanymi transakcjami. Reflektujemy również zaprosić na lokalną stronicę http://www.artar.com.pl/.

  Data dodania: 18 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Finance Fluence »

  Firma Fluence działa na runku od 12 lat. Swoim klientom proponuje efektywne metody windykowania zapłaty. Dostarczamy nie jedynie egzekucje komornicze, ale przede wszystkim wsparcie, postępowania prewencyjne a dodatkowo wiele innych. Naszym zamiarem jest odzyskanie długi dla klienta, bądź jego odkupienie. Wszystko zależy od tego, jakie konieczności i oczekiwania mają nasi kontrahenci. W propozycji opublikowaliśmy bogate sugestie, dlatego zapraszam chętnie do skorzystania z propozycji i przeglądnięcia strony internetowej www.fluence.com.pl. Opublikowaliśmy tam najistotniejsze dane dla każdego.

  Data dodania: 18 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Konferencje Kraków »

  Każdy człowiek biznesu wie, że konferencja to okazja na rozwój korporacji bądź dobra okazja, aby pozyskać kontakty. To też rodzaj imprezy firmowej, która zezwoli podsumować działania firmy. Jeśli w takim razie poszukują Państwo powodu, dla którego należałoby urządzić konferencję - wystarczy wstąpić na opisywana witrynę. Znajdują się tam najlepsze sale konferencyjne zlokalizowane w Krakowie oraz okolicach. Świetne dla każdego przedsiębiorcy, spełniające wszelkie wymogi. Prowadzimy domenę internetową, na której są w stanie ogłaszać się administratorzy sal proponujący wynajem dla każdego. Szkolenia, spotkania biznesowe lub też bankiety - wybór należy do Państwa.

  Data dodania: 23 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.Biuro-Excelio.pl »

  Jeśli w tym momencie organizujesz własną firmę i poszukujesz pomocy organizacyjnej, zgłoś się do nas! Wspomagamy w różnorodny sposób, otwieramy spółki, uzyskujemy fundusze, dostarczamy pomoc prawną. Asystujemy naszym klientom od czasu założeniadziałalności, poprzez kolejne etapy wzrostu i zmian w prowadzonym biznesie. Dokładamy wszelkich starań, by maksymalnie optymalizować koszty i wyszukiwać coraz to lepsze rozwiązania do dzisiejszych problemów. Zawsze dopomagamy, wspieramy, służymy rzeczowym wsparciem.

  Data dodania: 09 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Zdzisław Rajakowski »

  W ofercie kancelarii adwokackiej pana Zdzisława Rajakowskiego potencjalnii klienci znajdą między innymi pomoc w sprawach karnych, w tym w szczególności dotyczących obrony w sprawach karnych w postępowaniu przygotowawczym i sądowym, mogą także liczyć na godne reprezentowanie pokrzywdzonych przestępstwem. W kwestiach spraw które tyczą się prawa cywilnego, świadczona jest pomoc głównie w zakresie prawa rzeczowego, prawa zobowiązań, prawa spadkowego oraz rodzinnego. Firma działa na terenie Piaseczna, jednakże po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym klienci mogą być przyjęci także w Warszawie.

  Data dodania: 12 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Www.rajakowska.pl »

  Jeśli potrzebują Państwo rzetelnego, wypróbowanego i popartego doświadczeniem biura rachunkowego, to bardzo dobrze Państwo trafili. Biuro Rachunkowo-Podatkowe działa w Piasecznie od ponad dwudziestu lat, zatrudnia wykwalifikowanych pracowników. Dowolny Petent ma swojego opiekuna, pewną personę, do której zawsze może się zwrócić po pomoc. Firmę na rynku cechuje płacone ubezpieczenie, dogodne warunki cenowe, a dodatkowo możliwość skorzystania z usług prawnych i mediatorskich. Zapraszamy Interesantów do skutecznej współpracy i do zaznajomienia się z naszą propozycją na stronie www.rajakowska.pl.

  Data dodania: 10 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • MR. Wallet »

  Jeżeli chcesz znaleźć wiarygodne biuro rachunkowe musisz jak najszybciej wejść na przedstawianą stronę internetową i zaznajomić się z ofertą. MrWallet to biuro, które zaspokoi oczekiwania niawet wymagających klientów! Serdecznie zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 26 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Faktoring dla mikro firm - Blog »

  Serwis o faktoringu dla mikro firm czyli finansowaniu przedsiębiorstwa używając posiadanych przez nie wierzytelności. Faktoring poprawia płynność finansową firmy poprzez odblokowanie pieniędzy zablokowanych w wystawionych fakturach. Najważniejsze informacje, jakie klient powinien posiadać zanim zdecyduje się na skorzystanie z faktoringu. W przystępny i czytelny sposób opisane wady i zalety usługi. Sposoby na wykorzystanie faktoringu do uzyskania przewagi konkurencyjnej. Informacje jak w oparciu o faktoring zapewnić sobie możliwość szybszego rozwoju. Opisy ciekawych wydarzeń poruszających tematykę faktoringu, oraz szerzej finansowania, dla mikroprzedsiębiorstw. Sprawdź jeśli masz problemy z płatnościami faktur.

  Data dodania: 21 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Arvado Consulting »

  Szukasz firmy, która pomogłaby opracować projekt unijny? Jeśli tak, zapraszamy do Arvado. Jesteśmy doświadczoną firmą konsultingową, która na przestrzeni ostatnich lat pozyskała dla naszych klientów pół miliarda złotych. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie opracowania poszukiwania dostępnych środków, opracowania wniosków oraz rozliczenia projektów.

  Data dodania: 24 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Opinie pracowników o pracodawcach »

  Opinie o pracodawcach nie zawsze są autentyczne. Szczególnie te które możemy znaleźć na stronie firmy mogą wzbudzać wątpliwości. Dlatego zostało założone forum o pracodawcach, które skupia pracowników z różnych branż.

  Data dodania: 15 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Astrofox Sp. z.o.o »

  Firma Astrafox oferuje profesjonalne szkolenia z Tableau, Alteryx, R i metodyk wizualizacji danych, jak i wdrażanie Business Intelligence. To bardzo szeroka ofertę, która dzięki zainteresowaniu klientów nieustannie się rozwija, dzięki czemu znajdziesz w niej także tworzenie różnorodnych aplikacji, które dostosowane są do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

  Data dodania: 09 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • EGIDON Sp. z o.o. »

  Firma Egidon od wielu lat specjalizuje się w redukcji zadłużenia klienta oraz skutecznej upadłości konsumenckiej. Długotrwały staż pracy to efekt szerokiej kadry specjalistów, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, dzięki czemu każda z naszych usług opatrzona jest wysoką jakością, profesjonalizmem, skutecznością oraz rzetelnością.

  Data dodania: 09 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Bezodmowy.pl »

  Ubezpieczenia to niezwykle szeroki temat, w którym bez odpowiedniej wiedzy łatwo się pogubić, dlatego właśnie powstał nasz informacyjny blog internetowy, na którym publikujemy cenne, rzetelne i aktualne artykuły poświęcone ubezpieczeniom. Zapraszamy zarówno tych, którzy chcą uzyskać informacje na temat ubezpieczeń indywidualnych, jak i tych, których interesują na przykład ubezpieczenia korporacyjne.

  Data dodania: 09 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • BT TRADE Bartłomiej Trenda »

  Chcielibyśmy zarekomendować Państwu wizytę w sklepie internetowym GastroProfit. Chodzi o najwyższej jakości urządzenia i meble, które są przecież niezbędne w gastronomii - wszelkiego rodzaju restauracjach, pizzeriach, kawiarniach, lokalach z kebabem, firmach cateringowych, etc. Robimy wszystko co w naszej mocy, aby przedsiębiorcy działający w branży gastronomicznej mogli znaleźć pod adresem www.GastroProfit.pl najwyższej jakości produkty.

  Data dodania: 19 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Zestawienie kredyty bankowe online - Polecane-Kredyty.pl »

  Przedstawiamy Państwu portal finansowy gdzie prezentujemy aktualne zestawienie kredytów bankowych oferowanych przez czołowe banki działające w Polsce. Aktualnie można spodziewać się wielu promocji związanych z okazjami takimi jak Święta. Wybór dobrego kredytu jest ważny, zawsze warto porównać ze sobą wiele ofert, tak by wybrać najkorzystniejszą dla siebie. Można to zrobić na naszym portalu finansowym, na który serdecznie zapraszamy. Prezentujemy również listę pożyczek pozabankowych które są dobrą alternatywą, gdy np. nie otrzymamy kredytu w banku lub szukamy niewielkiej kwoty na krótszy okres czasu. Zapraszamy.

  Data dodania: 09 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • BESTPORT Krzysztof Strzelecki »

  Prowadzona przez nas strona to kompendium informacji na temat tak zwanych szybkich pożyczek. Liczymy na to, że na naszej stronie znajdziecie kompleksowe porównanie tych pożyczek i będziecie wiedzieli czego ewentualnie można się obawiać. Dostaniecie informację o tym jakie są warunki pożyczki i ile tak naprawdę będzie trzeba za taką pożyczkę zapłacić. Najczęściej te koszty są znaczące, im krótsza pożyczka tym są wyższe procentowo.

  Data dodania: 12 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Prognoza kursu dolara »

  Poszukujemy często prognozy dla dolara względem złotego. Trudno jednak taką prognozę, gdzieś znaleźć. Na szczęście nasz nowy serwis zawiera w sobie najistotniejsze informacje odpowiedzialne za kształtowanie się obydwóch walut oraz możliwego kursu w danym dniu. Prognoza jest na cały miesiąc, a to pozwala w bezpieczny sposób dokonać transakcji wymiany oraz cieszyć się z zarobionych pieniędzy. Kwota, na której operujemy to jedynie 10 tysięcy złotych. A co wybyło gdyby ta kwota była 10-krotnie większa?.

  Data dodania: 08 11 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Finanse i ekonomia

(3)

Finanse i ekonomia - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: