Języki obce Podkategoria: Języki obce

 • Karteczki.Angielskilife.pl - słówka angielskie »

  Nauka słownictwa angielskiego już nie będzie trudnością. Innowacyjny system dokształcania języka angielskiego to właśnie to czego szukałeś. Blisko 2000 wyrazów angielskich połączonych z przykładowymi zdaniami sprawi, że powiększysz zakres swojego słownictwa angielskiego. Zaletą systemu jest możliwość nauki słownictwa w każdym miejscu i o każdej godzinie. Nowoczesny interfejs prezentacji słownictwa ułatwi twoją naukę nad wyrazami z języka angielskiego. Dodatkowo możesz śledzić postęp swojej pracy. Nauka słówek jest wiele razy wydajniejsza poprzez przykładowym zdanią.

  Data dodania: 20 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Allesklar.edu.pl - Niemiecki Rybnik »

  Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Rybnik Magdalena Zasada to gwarancja solidności i terminowości wykonywania tłumaczeń. Dzięki doskonałemu doświadczeniu, dużemu zasobowi słownictwa oraz znajomości wielu branż tłumaczenia wszelkich dokumentów nie stanowią problemu. Tłumaczymy między innymi dokumentacje medyczne, umowy, teksty branżowe, instrukcje obsługi i inne. W ofercie dostępne także szkolenia, korepetycje i kursy języka niemieckiego - możliwe szkolenia grupowe dla firm, pomoc w przygotowaniu do matur i egzaminów i inne.

  Data dodania: 23 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Alfa Junior - Język angielski dla dzieci »

  Alfa Junior uczelnia językowa dla dzieci oraz młodzieży. Oferująca naucznie języka angielskiego. W naszej uczelni dzieci mają do wyboru stopnie trudności w zależności od wieku, co przyniesie duże i szybkie efekty. W trakcie naszych lekcji wykorzystujemy nowoczesne materiały dydaktyczne. Zainteresowania naszych uczniów traktujemy indywidualnie wykorzystując to do nauki języka angielskiego. Najmłodsi uczniowie nauke mają zapewnioną przez zabawę która zapewnia zapamiętywanie i większe skupienie.Dla naszej młodzieży mamy również ciekawy sposób nauczania poprzez zajęcia z native speakerem.Nasza siedziba mieści się na poznańskich Winogradach. Koło siedziby mieści się wielki parking co ułatwia rodzicą dojazd do firmy.

  Data dodania: 09 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń IBT »

  Biuro tłumaczeń IBT oferuje osobom szukającym profesjonalnego tłumaczenia, usługi polegające na przekładzie języków europejskich. Specjalizujemy się w tłumaczeniach pisemnych i ustnych z zakresu technicznego, medycznego i prawniczego. Klientom proponujemy przekłady umów handlowych, instrukcji obsługi i dokumentacji technicznych oraz tłumaczenia z zakresu chemii, biologii i medycyny. Cennik za tłumaczenia angielskiego to już 25 złotych netto za stronę obliczeniową 1800 znaków ze spacjami. Zapraszamy do przesyłania plików do darmowej wyceny, korzystając z formularza zawartego na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 04 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia-jezykowa.eu »

  Nie było zdaje się w dziejach ludzi takiego momentu, żeby porozumienie wspólnot mówiących innymi językami bywało łatwe. Przykładowo sytuacja zawarta w Księdze Rodzaju. Konstruktorzy Wieży Babel zaczęli rozmawiać niezrozumiałymi narzeczami. My staramy się nie dopuścić do właśnie takich sytuacji. Jako księgarnia lingwistyczna robimy co w naszej mocy, żeby ułatwić naukę i porozumienie w językach obcych. Mówiąc inaczej, ażeby inne języki zaprzestały być dla nas obce. Proponujemy szeroki wachlarz słowników, podręczników, gier językowych, rozmówek, opracowań multimedialnych, które niezawodnie ułatwią opanować trudne zasady rządzące innymi językami. Odszukają Państwo również na naszych półkach pomoce do nauki angielskiego, rosyjskiego, francuskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, niderlandzkiego, szwedzkiego, chińskiego, a nawet arabskiego. Na internetowych regałach naszej księgarni stoją także materiały pomocnicze dla nauczycieli, książki, poradniki, opracowania, testy, które pomogą opracowanie kształcenia, pozwolą sprawdzić stan wiadomości oraz sprawią, że nauka będzie ciekawsza. Proponujemy także beletrystykę anglojęzyczną oraz lekturki z płytkami CD, tak ułatwiające naukę. Proponujemy wysokie rabaty oraz szybkie terminy realizacji zamówień. Serdecznie zapraszamy w nasze gościnne progi.

  Data dodania: 15 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lingspot.tv - Nauka języków online »

  Lingspot.tv to nowoczesna platforma internetowa gwarantująca satysfakcjonujące efekty nauki języków obcych metodą regularnych konwersacji. W bazie serwisu znajduje się ponad 150 zweryfikowanych lektorów, świadczących swoje usługi nauczania w ponad 20 językach. Oprócz bogatej oferty nauki języka angielskiego, języka hiszpańskiego czy języka francuskiego użytkownicy znajdą znaczną ofertę języków mniej popularnych, np. języka rosyjskiego, chińskiego czy arabskiego.

  Dodatkowo każdy użytkownik posiada możliwość skorzystania z darmowej lekcji próbnej oraz z ciekawej oferty systemu poleceń, dzięki któremu za każdego nowego i poleconego użytkownika otrzyma dodatkowe bonusy.

  Zapraszamy!!!

  Data dodania: 08 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Studium Języków Obcych Szuster »

  Proponujemy Państwu niezwykle rozbudowaną ofertę nauczania języków w szkole z tradycjami i wieloletnim doświadczeniem. Nasza oferta obejmuje miedzy innymi kursy językowe dla firm, kursy o profilu biznesowym, przygotowanie do matury i egzaminów typu TOEIC lub po prostu naukę języków europejskich lub chińskiego.

  Data dodania: 04 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa - Sensalingua »

  Jesteśmy zmuszeni przyznać, iż w teraźniejszym świecie, by uzyskać jakiegokolwiek rodzaju dobrze opłacalną pracę, musimy znać jakikolwiek język. Angielski jest w XXI wieku najmocniej potrzebnym językiem świata. Jeśli zechciałbyś zrozumieć go, to jak najprędzej przejrzy kurs angielskiego, pod adresem sensalingua.pl. Sensalingua to szkoła językowa, jaka w prosty sposób może pomóc Tobie zrozumieć zarazem fundamentalne jak i bardziej zaawansowane elementy takiego języka którym jest angielski. Kraków, kurs sensalingua zaprasza! I ty będziesz znać genialnie angielski.

  Data dodania: 19 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Językowa Akcent, Poznań - kursy językowe »

  Jest wiele różnych powodów, aby uczęszczać na kursy językowe w Szkole Języków Obcych Akcent. Szkoła dawno się skończyła, a nie chcesz zatracić kontaktu z żywym angielskim? Znasz już dobrze angielski, ale chcesz nauczyć się nowego języka? Może niemiecki od podstaw? Szkoła Językowa Akcent uczy na różnych poziomach kompetencyjnych angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, szwedzkiego, norweskiego, portugalskiego, włoskiego, rosyjskiego. Prowadzimy kursy językowe dla dzieci, jeśli chcesz zapewnić naukę języka angielskiego swojej pociesze, mamy kursy egzaminacyjne w ofercie, jeśli czeka cię matura albo egzamin Cambridge (FCE, CAE i inne poziomy). Jeśli prowadzisz przedsiębiorstwo, które robi interesy międzynarodowe, warto przeszkolić pracowników ze słownictwa specjalistycznego lub języka ogólnego – dla ciebie są nasze kursy językowe dla firm. Poznaj nasze propozycje na stronie Szkoły Językowej Akcent.

  Data dodania: 14 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • El Puerto - szkoła języka hiszpańskiego Warszawa »

  El Puerto to szkoła języka hiszpańskiego w Warszawie. Swoim klientom oferuje przede wszystkim świetne kursy języka hiszpańskiego Warszawa. Współpracuje tylko i wyłącznie z najlepszymi lektorami. Kursy języka hiszpańskiego Warszawa tylko w szkole El Puerto!

  Data dodania: 27 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Euro-Forum »

  Euro-Forum, to bogata oferta kursów językowych. Firma oferuje kursy dla dzieci w wieku 3-5 lat, dla dzieci ze szkoły podstawowej, dla młodzieży, czy kursy maturalne. Profesjonalny lektorzy, podczas zajęć językowych łączą nowoczesne technologię z najwyższymi standardami nauczania. To kursy na wszystkich poziomach zaawansowania. Uczniowie naszej szkoły językowej uzyskują międzynarodowe certyfikaty językowe.

  Data dodania: 22 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Austriacki Instytut nauka języka niemieckiego Wrocław »

  Uczymy języka niemieckiego zawodowo! Serdecznie zapraszamy do skorzystania z kursów, które przygotował dla wszystkich grup wiekowych Österreich Institut Wrocław. jesteśmy znani z tego, iż uczymy skutecznie i na wszystkich poziomach. Nasi lektorzy, to wykwalifikowani specjaliści, jacy przystępnie i efektywnie przekazują wiedzę. Nasza placówka podlega Republice Austrii reprezentowanej przez Austryjackie Ministerstwo Spraw Europejskich i Międzynarodowych. Z wyjątkiem kursów organizujemy liczne imprezy i projekty tj. szkolenia dla lektorów, bądź Międzynarodowy Konkurs Rowerowy. Szczegóły na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 08 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Języków Obcych Mały Rynek Sp. z o.o »

  Korzystając z oferty naszych kursów językowych będą Państwo pozytywnie zaskoczeni efektywnością i szybkością postępów w nauce. Nauczamy języków obcych w oparciu o nowoczesne metody edukacyjne. Nasi lektorzy to zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem. Lekcje prowadzimy w małych grupach, dzięki czemu możemy zwrócić uwagę na każdego ucznia. Prowadzimy kursy grupowe, kurs dla firm, lekcje indywidualne.

  Data dodania: 11 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Speed Szkoła Języka Angielskiego »

  Szkoła językowa My Speed specjalizuje się w organizacji kursów języka angielskiego. Stawiamy na współpracę z native speakerami i na mówienie po angielsku oraz na przełamywanie barier. Naszym kursantom oddajemy do dyspozycji aplikację multimedialną Talkman, na której można prowadzić bezstresowe rozmowy i uzupełniać materiał, w dowolnym miejscu. Gwarantujemy bezpłatne konsultacje i przedstawienie metody.

  Data dodania: 24 07 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Języki obce

(3)

Języki obce - nowa strona:

Adres: