Język angielski Podkategoria: Język angielski

 • Tłumacz przysięgły Hanna Szulczewska »

  Nasza firma specjalizuje się tłumaczeniem oraz realizowaniem szkoleń firmowych dotyczących języka włoskiego i angielskiego. Nasz główny tłumacz przysięgły to osoba z wieloletnim doświadczeniem, która z pewnością uprości zawieranie umów międzynarodowych. Jeśli chodzi natomiast o angielski dla firm możemy zaproponować specjalnie przygotowane zestawy szkoleń dla pracowników z ukierunkowaniem na język zawodowy. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jeżeli jesteście państwo zainteresowani więcej informacji zamieszczonych jest na stronie internetowej lub pod numerami telefonu.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Blogjednymslowem.pl »

  Blog stanął z koncepcją o całkowitych, jacy uczyli, kształcą, planują uczyć się języka obcokrajowego. Najświeższe dane, porady, pomoc, to nie jedyne kwestie poruszane w serwisie. Z własnej strony otrzymasz kolosalną porcję edukacji, jaka z pewnością zaprocentuje. Oczywiście blog, to nie wyłącznie oświata, ale także ciekawe wiadomości, potrzebne materiały, newsy z kraju i ze świata. Istniejemy otwarci na Wasze propozycje, przeto też oczekujemy na Wasze maile, informacje. Zapraszamy do dzielenia się z nami wytycznymi, poradami dotyczącymi nauki języka.

  Data dodania: 14 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Karteczki.Angielskilife.pl - słówka angielskie »

  Nauka słownictwa angielskiego już nie będzie trudnością. Innowacyjny system dokształcania języka angielskiego to właśnie to czego szukałeś. Blisko 2000 wyrazów angielskich połączonych z przykładowymi zdaniami sprawi, że powiększysz zakres swojego słownictwa angielskiego. Zaletą systemu jest możliwość nauki słownictwa w każdym miejscu i o każdej godzinie. Nowoczesny interfejs prezentacji słownictwa ułatwi twoją naukę nad wyrazami z języka angielskiego. Dodatkowo możesz śledzić postęp swojej pracy. Nauka słówek jest wiele razy wydajniejsza poprzez przykładowym zdanią.

  Data dodania: 20 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Alfa Junior - Język angielski dla dzieci »

  Alfa Junior uczelnia językowa dla dzieci oraz młodzieży. Oferująca naucznie języka angielskiego. W naszej uczelni dzieci mają do wyboru stopnie trudności w zależności od wieku, co przyniesie duże i szybkie efekty. W trakcie naszych lekcji wykorzystujemy nowoczesne materiały dydaktyczne. Zainteresowania naszych uczniów traktujemy indywidualnie wykorzystując to do nauki języka angielskiego. Najmłodsi uczniowie nauke mają zapewnioną przez zabawę która zapewnia zapamiętywanie i większe skupienie.Dla naszej młodzieży mamy również ciekawy sposób nauczania poprzez zajęcia z native speakerem.Nasza siedziba mieści się na poznańskich Winogradach. Koło siedziby mieści się wielki parking co ułatwia rodzicą dojazd do firmy.

  Data dodania: 09 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Makilen nauka języka arabskiego »

  Makilen to nietypowa szkoła języków obcych znajdująca się w centrum Krakowa. Oferujemy kursy językowe, których nie odnajdziesz w innym miejscu. W tym miejscu możesz nauczyć się języka arabskiego, czeskiego czy chińskiego, a nawet esperanto. Zapewniamy lektorów na najwyższym poziomie i przychylną atmosferę na wszystkich zajęciach. Naszym plusem są małe grupy lub nawet lekcje indywidualne. Poza zajęciami zapraszamy na spotkania ponadprogramowe scalające naukę języka z zabawą. Mogą one polegać na wspólnym kucharzeniu bądź spotkaniach towarzyskich. Żeby dowiedzieć się więcej, wejdź na naszą witrynę internetową.

  Data dodania: 26 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Korpetycje online- nauka angielskiego przez Skype »

  Nasza szkoła udziela korepetycji z angielskiego przez internet za pomocą Skype oraz platformy do nauki online.

  Przygotowujemy do egzaminów, matur, a także pomagamy w kontaktach biznesowych z obcokrajowcami. Nie ma znaczenia poziom zaawansowania językowego, wiek czy szybkość przyswajania wiedzy. Nie uczymy z książek- stosujemy też różnorodne materiały, które dopasowujemy specjalnie dla konkretnego ucznia. Samą metodę nauki również dopasowujemy, ze względu na fakt, że każdy człowiek inaczej przyswaja wiedzę. Nie ma znaczenia czy jesteś czy słuchowcem, wzrokowcem, czy może kinestykiem.

  Do nauki używamy między innymi wirtualnej tablicy, która pozwala prowadzić lekcje tak jak klasyczne, więc nawet nie odczujesz, że Twój lektor jest setki kilometrów od Ciebie. Koszt pojedynczych zajęć waha się pomiędzy 30 a 45 zł., w zależności od rodzaju pakietu. Im więcej lekcji wykupisz naraz, tym mniej kosztować Cię będzie pojedyncza. Oferujemy także bardzo atrakcyjne rabaty!
  Nauka angielskiego przez Skype to wygoda, skuteczność i niska cena. Dzięki lekcji próbnej możesz samemu przekonać się jak to działa. Zapisz się, zapraszamy serdecznie :)

  Data dodania: 13 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Online - EduEdu »

  Ta witryna prezentuje niezwykle bogatą propozycję szkoły językowej EduEdu. Trudni się ona nauczaniem języka angielskiego. W jej propozycji ma się możliwość odszukać bardzo powszechną w obecnych czasach opcję, jaką jest nauka angielskiego przez internet. Klient ma niezmiernie dużo możliwości do wyboru, jak na przykład indywidualny kurs angielskiego online, bądź zajęcia grupowe. Szkoła organizuje również test angielski, który pomaga określić poziom nauki najlepszy dla ucznia. Taki test angielski poziom jest dzisiaj potrzebny. Na portalu można znaleźć opinie o szkole, które posiadają osoby, jakie już korzystały z jej lekcji, koszty poszczególnych kursów oraz dowiedzieć się nadzwyczajnie dużo na temat promocji.

  Data dodania: 30 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Języków Obcych EuroSchool Perfect »

  Euroschool Perfect to szkoła języków obcych. Uczymy skutecznie nie tylko kandydatów indywidualnych, ale również osoby, które są do nas wysyłane poprzez swojego pracodawcę. Poziom nauczania jest dostosowany do grupy, w jakiej znajdzie się kandydat. Znajomość języka obcego ułatwi Ci poruszanie się po Europie, oraz pomoże w awansie.

  Data dodania: 23 09 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Język angielski

(3)

Język angielski - nowa strona:

Adres: