Edukacja i nauka Kategoria: Edukacja i nauka

Edukacja i nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Żłobek Pierwsze Kroczki »

  Dlaczego żłobek "Pierwsze Kroczki" cieszy się wśród rodziców tak pozytywnymi opiniami? Bo tworzą go ludzie, którzy kochają dzieci i jednocześnie są świetnie przygotowani do opieki nad nimi. Tym sposobem nasz żłobek to rodzinna atmosfera, jak i szereg bardzo przydatnych dla Państwa dziecka zajęć. Wszystko po to, by dziecko czuło się u nas jak w domu i zarazem poznawało otaczający go świat. Żeby zaś rosło zdrowo i miało na te wszystkie aktywności siły, zapewnimy mu wartościowe i przepyszne posiłki. To wszystko sprawi, że Państwa pociecha będzie uczęszczać do naszego żłobka z prawdziwą przyjemnością.

  Data dodania: 02 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wysokosciowka.org »

  Jesteś właścicielem wysokiego budynku i obawiasz się o jego czystość? Już nie musisz, bowiem nasza firma kieruje swoją ofertę właśnie do takich osób. Wykonujemy różnego rodzaju prace na wysokości, takie jak mycie okien czy zabezpieczenia antykorozyjne. Poza tym prowadzimy również kursy wysokościowe w różnych specjalnościach. Wśród kursów proponujemy te ze specjalnością ratowniczą, albo wspinaczkową. Przygotowujemy także osoby, które w przyszłości chciałby wykonywać rozmaite prace na wysokościach.

  Data dodania: 30 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.Crea-szkola.pl »

  Lokalna szkoła powstała z inicjatywą o całkowitych, jacy chcieliby nauczyć się tworzenia rysunku. Kurs wakacyjny bądź rutynowy zapewnia ewentualność przeświadczenia się, azali to jest właśnie to, co mnie istotnie interesuje? Jeżeli ciekawi Cię kreślenie, jeżeli czujesz w sobie potajemny polot, koniecznie odwiedzaj stronę lokalnej szkoły - www.crea-szkola.pl. Znajdziesz tam konkretne wskazówki dotyczące wpisu na któryś z kursów. Oczekujemy na Ciebie, wierzymy, że znajdziesz odpowiedź na pytanie, czy chciałbym nauczyć się rysować?

  Data dodania: 27 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wytwornia.antidotum.pl »

  Parę lat temu otworzyć szkołę złotniczą, do której dziś nader chętnie Państwa zapraszamy. Sformowaliśmy całą paletę kursów i szkoleń, które bez zarzutu odtwarzają konieczności rynku. Jesteśmy otwarci na Państwa konieczności, ciągliwy czas nauki a również niezwyczajne pomysły na realizacje. Jesteśmy mniemania, iż to naturalnie tak nowatorskie przedmioty i specjalności przydadzą się w życiu. O ile udało nam się Państwa zainteresować ofertą, ochoczo zapraszamy na www.wytwornia.antidotum.pl. Znajdą tam Państwo całkowite najważniejsze informacje.

  Data dodania: 18 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Blogjednymslowem.pl »

  Blog stanął z koncepcją o całkowitych, jacy uczyli, kształcą, planują uczyć się języka obcokrajowego. Najświeższe dane, porady, pomoc, to nie jedyne kwestie poruszane w serwisie. Z własnej strony otrzymasz kolosalną porcję edukacji, jaka z pewnością zaprocentuje. Oczywiście blog, to nie wyłącznie oświata, ale także ciekawe wiadomości, potrzebne materiały, newsy z kraju i ze świata. Istniejemy otwarci na Wasze propozycje, przeto też oczekujemy na Wasze maile, informacje. Zapraszamy do dzielenia się z nami wytycznymi, poradami dotyczącymi nauki języka.

  Data dodania: 14 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • BubaLuba.edu.pl »

  Bubaluba to niepubliczne przedszkole, dające przyjemność każdemu dziecku i jego rodzicielom. Nasze wykwalifikowane grono pedagogiczne z pełnym zaangażowaniem podchodzi do każdego podopiecznego, który skutkiem tego przez cały czas czuje się odpowiednio w nowym otoczeniu. Staramy się dawać wszystkim dzieciom radość, rozrywkę ale też edukację. Zapisując dziecko do naszego przedszkola naturalnie nikt nie będzie żałował tej decyzji. Bubaluba oferuje rozwój dziecka w każdym zakresie. Jesteśmy po to by dziecko dobrze zapamiętało swoje pierwsze lata edukacji.

  Data dodania: 24 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • SposobNa5.pl »

  Metoda na pięć, to gromada osób z wyższym wykształceniem, jaka pragnie pomóc Ci w skreśleniu jakiejkolwiek pracy. Zaprzątamy się zapisywaniem wytwórczości na zaliczenie, prac semestralnych, materiałów naukowych. Istniejemy profesjonalistami z przeszło trzydziestu kierunków, przeto niemal wszelkiemu możemy zaproponować wsparcie i merytoryczną pomoc. Przy komponowaniu wytwórczości korzystamy z wielu źródeł, takich jak akty ustawowe, czasopisma, materiały konferencyjne, encyklopedie. Gwarantujemy, iż z nami wszelkie prace obronisz na pięć! Zapraszamy!

  Data dodania: 06 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • NapiszeCiPrace.pl »

  Pragniesz pomocy w pracy magisterskiej? Temat jest Ci absolutnie obcy, nie masz czasu, chęci do tego, ażeby taką pracę napisać? Nic nie szkodzi, my skreślimy całą pracę za Ciebie. Co więcej, to nie są całkowite służby, które zdołamy dl Ciebie urzeczywistnić. Zajmujemy się dodatkowo pisaniem prac semestralnych i zaliczeniowych. Zatrudniamy specjalistów, którzy mają nie jedynie wiedzę akademicką, jednakże i rzeczową. W toku pisania korzystają z rozlicznych pochodzeń polskich i angielskich, dzięki czemu Twoja praca jest kompetentna i naturalna.

  Data dodania: 06 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły Hanna Szulczewska »

  Nasza firma specjalizuje się tłumaczeniem oraz realizowaniem szkoleń firmowych dotyczących języka włoskiego i angielskiego. Nasz główny tłumacz przysięgły to osoba z wieloletnim doświadczeniem, która z pewnością uprości zawieranie umów międzynarodowych. Jeśli chodzi natomiast o angielski dla firm możemy zaproponować specjalnie przygotowane zestawy szkoleń dla pracowników z ukierunkowaniem na język zawodowy. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jeżeli jesteście państwo zainteresowani więcej informacji zamieszczonych jest na stronie internetowej lub pod numerami telefonu.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • TOTU Szkoła Rysunku Warszawa »

  Oferujemy wszystkim uczniom i studentom profesjonalne kursy rysunku. Nasze kursy o różnym natężeniu intensywności doskonale przygotowują do egzaminów wstępnych na takie kierunki jak architektura, malarstwo, plastyka. Oferujemy także wyjazdy na plenery malarskie oraz zajęcia indywidualne. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 22 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Pietrzyk Kancelaria Prawnicza »

  Jeśli interesuje Was obsługa w zakresie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w Lublinie lub okolicach zapraszamy do kontaktu z Kancelarią Prawa Pracy ''Pietrzyk'', która mieści się przy ulicy Turystycznej 9. W świadczeniu usług z zakresu nadzoru i szkoleń BHP mamy ogromne doświadczenie. Przeszkoliliśmy wielu pracowników i to samo zrobimy z kadrą Twojej firmy. Oferujemy krótki czas realizacji oraz konkurencyjne ceny.

  Data dodania: 23 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kursymaturalne.pl »

  Jeżeli chcesz przygotować się do matury - w Warszawie, polecamy bardzo serdecznie kursy maturalne EDUKARIS. Bogata oferta edukacyjna - matematyka, fizyka, biologia, historia, WOS, języki obce, język polski, geografia czy chemia, a także doświadczenie, kunszt oraz profesjonalizm naszych nauczycieli sprawiają, iż maturzyści uczący się właśnie u nas, osiągają doskonałe wyniki.

  Data dodania: 27 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Krakowskie Centrum Psychodynamiczne S.C. »

  Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie do przeglądania oferty szkoleń, w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Ośrodek zapewnia zajęcia, pod okiem doświadczonych psychoterapeutów, którzy pomagają zgłębić zagadnienie psychoterapii, określając jej korzyści i techniki wykonywania w dzisiejszych czasach.

  Data dodania: 24 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Ocena Ryzyka Zawodowego - METRO »

  Nie od dzisiaj wiadomo, że każda praca wiąże się z większym lub mniejszym ryzkiem. Nie dość, że trzeba mieć tego pełną świadomość, trzeba umieć mu świadomie zapobiegać. Ocena ryzyka zawodowego jest niezwykle ważna. Firma Metro proponuje szkolenia w zakresie: szkolenie BHP i P.POŻ. W ofercie także znajduje się szkolenie z pierwszej pomocy przedlekarskiej. Firma zapewnia współpracę z wykwalifikowanym zespołem, a osoby prowadzące szkolenia są kompetentne i przygotowane jako dydaktycy.

  Data dodania: 22 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Wyższa Szkoła Medyczna w Białymstoku »

  Chcesz być pielęgniarką czy ratownikiem medycznym? A może interesuje Cię kosmetologia, biotechnologia lub fizjoterapia? Zapraszamy do Wyższej Szkoły Medycznej w Białymstoku, która rekrutuje na wszystkich powyższych kierunkach. Kształć się na jednej z lepszych uczelni w kraju i zdobądź dyplom, który honorowany jest przez kraje Unii Europejskiej.

  Data dodania: 13 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • HSEC Sp. z o.o. »

  Oferujemy szeroki wybór komfortowych i zdrowych materacy w wielu rodzajach i rozmiarach. Naszym klientom proponujemy szeroki wybór wysokiej jakości produktów. Gwarantujemy szybką i bezpieczną przesyłkę. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszej oferty, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

  Data dodania: 16 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • PRZEDSZKOLE BUŁHACZEK »

  Przedszkole artystyczno jezykowe Bułhaczek mieści się w Warszawie w dzielnicy Wawer - Marysin Wawerski. Przyjmuje dzieci w wieku od 1,5 do 6 lat (żłobek - przedszkole - zerówka).
  Przedszkole Bułhaczek to prawdziwie rodzinne miejsce, wspaniała atmosfera i profesjonalna opieka dla dzieci . W ofercie naszego przedszkola posiadamy naukę gry na instrumentach, naukę baletu, czy gry aktorskiej, zajęcia rytmiczne, gimnastykę korekcyjną, arteterapię dla dzieci, orygami, gry planszowe. Dzieci w wieku przedszkolnym uczą się czytania i liczenia metodą Glenna Domana jak również języka angielskiego tą samą metodą. Drugim językiem, którego uczą się dzieci to jezyk hiszpański. Podczas codziennych zajęć organizowane są zabawy metodą Klanzy. W przedszkolu Bułhaczek prowadzone są również zajęcia matematyczne, plastyczne, ćwiczenia słuchu fonematycznego, liczne eksperymenty, zajęcia sensoryczne. Nasze przedszkole przyjazne jest również dla dzieci z alergiami pokarmowymi.

  Data dodania: 16 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kurs magazynier, szkolenia magazynier, wózki widłowe. JGL Logistics. »

  Jako firma szkoleniowa z wieloletnim doświadczeniem na rynku pracy, polecamy Państwu kursy na: magazyniera, wózki widłowe, podesty ruchome. Nasi instruktorzy w sposób profesjonalny przygotują Cię do wejścia na rynek pracy nie tylko w Polsce, ale również w krajach Unii Europejskiej.
  Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą instruktorów, zapewniamy zaplecze dydaktyczne kompleksowo wyposażone w materiały edukacyjne, posiadamy nowoczesny park maszynowy pozwalający na praktyczną naukę zawodu. Kursy prowadzimy także w siedzibie klienta, zdobyte uprawnienia możesz potwierdzić egzaminem państwowym przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego (egzamin UDT).
  Nasze oddziały szkoleniowe JGL Logistics: Sieradz, Piotrków Trybunalski, Radomsko, Łódź, Kutno, Konin, Poznań, Katowice, Tychy, Kraków. Zapraszamy do współpracy osoby indywidualne i przedsiębiorców.

  Data dodania: 11 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Europejska Uczelnia w Warszawie »

  Administracja samorządowa, europejska, skarbowo – celna, zarządzanie podatkami, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, grafika komputerowa, inżynieria oprogramowania to tylko niektóre z kierunków prowadzonych na Europejskiej Uczelni w Warszawie. Naszych studentów przygotowujemy do rzeczywistego życia zawodowego i gwarantujemy możliwość nauki online.

  Data dodania: 29 10 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja i nauka

(3)

Edukacja i nauka - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: