Alarmy Podkategoria: Alarmy

 • SKL-elektryk.pl - instalacje elektryczne, alarmowe, montaż, diagnostyka, naprawa »

  Usługi elektryczne na terenie województwa zachodniopomorskiego. Instalacje elektryczne, alarmowe, projekty, montaż i naprawa. Posiadamy uprawnienia SEP elektryczne D i E oraz energetyczne D i E"Usługi elektryczne na terenie województwa zachodniopomorskiego. Instalacje elektryczne, alarmowe, projekty, montaż i naprawa. Posiadamy uprawnienia SEP elektryczne D i E oraz energetyczne D i E"

  Data dodania: 29 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Systemy alarmowe itchome.pl »

  Pośród wielu najnowszych rozwiązań technologicznych, które stosowane są przez przedsiębiorstwa telewizja przemysłowa cctv posiada wyjątkowe miejsce. Spore korzyści, jakie za jej pośrednictwem może osiągnąć takiego typu przedsiębiorstwo są niezwykle wartościowe. Systemy alarmowe Satel mają okazję analizy tego co dzieje się na terenie spółki - to niektóre z zalet, jakie ma dzisiejszy monitoring przemysłowy. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem takiego typu urządzeń, poprzez które zwiększysz swoje bezpieczeństwo i swoich pracowników, sprawdź stronę on-line itchome.pl. Za jej pomocą, mająca bardzo duże doświadczenie firma ITChome, proponuje wyśmienite alarmy bezprzewodowe. Prócz sposobności kupna dopasowywanych indywidualnie dla klienta, przedsiębiorstwo ITChome ma możliwość zagwarantować też zawodowy system Ropam MGSM. Poprzez wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań, wspartych dużym doświadczeniem, grupa ITChome proponuje alarmy na niezwykle wysokim poziomie. Bliższe wiadomości znajdują się na stronie online itchome.pl. Powinno się tu znaleźć znaczną ilość przeróżnych okazji cenowych.

  Data dodania: 10 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • EC Test Systems czujnik siły »

  Firma EC Test Systems Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie zajmuje się nie tylko sprzedażą systemów pomiarowych i diagnostycznych do badań drgań i hałasu ale również urządza seminaria, które są całkowicie bezpłatne i na których możecie Państwo zapoznać się z proponowanymi przez nas poszczególnymi urządzeniami w teorii i praktyce. Nasze produkty posiadają certyfikat jakości ISO 9001-2000 dający Państwu gwarancję najwyższej jakości z zachowaniem konkurencyjnych cen. Współpracujemy z takimi firmami jak PCB Piezotronics, LMS International oraz Polytec GmbH a nasza firma wywodzi się z koncernu Energocontrol Sp. z o. o. Poza zakupem możecie Państwo u nas także wypożyczyć sprzęt pomiarowy, skorzystać z fachowego doradztwa a także usług pomiarowych. Zapraszamy Państwa na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 05 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Alnet System s.c. »

  Alnet System jest firmą specjalizującą się w projektowaniu i wykonywaniu zabezpieczeń alarmowych, przeciwpożarowych oraz innych w różnego rodzaju obiektach, w tym także i zabytkowych. Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, przedsiębiorstw oraz instytucji. Oprócz tego firma specjalizuje się również w instalacjach elektryczno-teletechnicznych oraz automatyce. Firma prowadzi swoją działalność od 2002 roku.

  Data dodania: 27 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • ATLINE bariera mikrofalowa »

  Przedsiębiorstwo ATLine, mające swoją siedzibę w Łodzi, rozpoczęło działalność w 1993 roku. ma pracownię wykonującą projekty budowlane oraz wykonawcze rozmaitego typu obiektów. Specjalizuje się w projektach wewnętrznych oraz zewnętrznych systemów ochrony technicznej oraz systemów automatyki przemysłowej. Zajmuje się również dopasowywaniem nowo powstałych albo istniejących obiektów do odmiennych wymagań. Pracownicy firmy realizują budowy systemów alarmowych w dużych obiektach, takich jak lotniska, stacje paliw bądź zestawy materiałów niebezpiecznych. ATLine to też sprzedawanie szerokiego wyboru nowoczesnych systemów ochrony w niskich cenach. Szczegóły na witrynie.

  Data dodania: 13 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • E-SYSTEM Marcin Ficek »

  W naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne rozwiązania z zakresu systemów alarmowych, telewizji przemysłowej oraz monitoringu IP. W ofercie naszego sklepu posiadamy kamery przemysłowe, monitory, przewody, systemy PPOŻ, domofony i wideodomofony, automatykę do bram, szlabany, głośniki sufitowe, automaty zmierzchowe i szereg innych. U nas mogą Państwo zakupić praktycznie wszystko, co niezbędne do zabezpieczenia budynku. Zapraszamy.

  Data dodania: 18 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Duet PPH Instalacje ppoż. i przeciwwłamaniowe »

  Duet jest firmą oferującą nowoczesne rozwiązania dotyczące ochrony przeciwpożarowej. Istnieje między innymi możliwość zakupu niezbędnego sprzętu czy zaprojektowania, zamontowania i konserwowania specjalnych systemów, na przykład sygnalizacji pożarowej. Ponadto, firma specjalizuje się także w przygotowywaniu scenariuszy pożarowych dla obiektów oraz wykonywaniu badań ciśnienia wody, która mieści się w hydrantach.

  Data dodania: 10 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • E-SYSTEM Marcin Ficek »

  W naszej ofercie posiadamy kompleksowy wybór nowoczesnej automatyki domowej oraz elektronicznych systemów zabezpieczeń budynków i posesji. Działalność w tej branży rozpoczęliśmy w 2003 roku. Naszym wyróżnikiem są nie tylko sprawdzone produkty, ale także zespół handlowców posiadających szeroką branżową wiedzę i testujących wszystkie oferowane systemy. W ofercie posiadamy systemy alarmowe, instalacje PPOŻ, monitoring HD-CVI, monitoring HD-TVI, systemy telewizji przemysłowej. Oferujemy także domofony, czujniki gazu i dymu, elementy nagłośnieniowe, systemy typu inteligentny dom.

  Data dodania: 06 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • E-SYSTEM Marcin Ficek »

  Prowadzimy działalność w branży elektronicznych systemów zabezpieczeń i automatyki budynkowej. Na rynku pojawiliśmy się w 2003 roku. Naszym Klientom zapewniamy fachowe doradztwo, sprawdzone produkty oraz obsługę serwisową. W ofercie posiadamy telewizję dozorowaną, systemy alarmowe, systemy kontroli dostępu, systemy PPOŻ i inne rozwiązania z zakresu kontroli oraz bezpieczeństwa. Polecamy także automatykę do bram, domofony, videodomofony, szlabany, systemy typu inteligentny dom, radiotelefony oraz systemy zapewniające powiadamianie GSM.

  Data dodania: 06 09 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Alarmy

(3)

Alarmy - nowa strona:

Adres: